Samsonite Batoh na notebook 15,6'' na kolieskach Zigo 35 l modrá

Samsonite Batoh na notebook 15,6'' na kolieskach Zigo 35 l modrá

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Moderný batoh na notebook a cestovná taška na kolieskach 2v1 z revolučnej kolekcie Zigo od značky Samsonite. Celý popis
272,04 €
Doprava zadarmo
Partner: Delmas

Na objednanie u partnera

13.5.2021 - 18.5.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100047225014

Popis

Pretože až 80% všetkého medzinárodného cestovania prebieha vlakom alebo automobilom, vytvorila značka Samsonite špeciálnu revolučný kolekciu batožiny Zigo. Veľká ľahká kolieska zabezpečí pohodlnú manipuláciu a zároveň neuberajú vnútorný priestor. Táto prémiová kolekcia batožiny spája estetickosť, ultrapraktičnost a jedinečnú kombináciu materiálov.

Vydajte sa na svoje každodenné cesty s unikátnou taškou na kolieskach a batohom na notebook 2v1 z kolekcie Zigo od značky Samsonite.

Batoh je vyrobený z kombinácie materiálov nylon a polyuretán.

V jeho výbave sú 2 veľké ľahká kolieska, výsuvná rukoväť, horné a bočné madlo a nastaviteľné ramenné popruhy schované v zadnej zipsové vrecku. Súčasťou je tiež špeciálny kryt na kolieska, aby ste si nezašpinili oblečenie pri nosení na chrbte.

Úložný priestor spoľahlivo pojme všetky vaše nevyhnutnosti či už ide o pracovnú cestu alebo víkendový pobyt. Na ďalšie nevyhnutnosti sú k dispozícii dve zipsové vrecká na prednej strane. Obsahuje tiež priestor na notebook s uhlopriečkou 15,6 ''.

Tento batoh / cestovná taška spĺňa limity pre palubnú batožinu vybraných aeroliniek. Odporúčame vždy najprv overiť požiadavky vybranej leteckej spoločnosti.