LEITZ Organizér s držadlom MyBox S biely
5,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Leitz Mybox modulárny systém vdýchne vašej kancelárii jedinečný vzhľad. Organizér je z výnimočne pevného a z kvalitného materiálu s vysoko lesklý povrchom. Kompatibilný s Leitz MyBox veľkosti L alebo S.

LEITZ Stojan na časopisy CLICK & STORE WOW metalický modrý
10,68 €

Posledný kus za túto cenu!

Stojan na časopisy s rámikom na popisovací štítok na prednej a zadnej strane. Skladací pre úsporu miesta, keď sa nepoužíva. Laminovaný povrch pre lepšiu a trvalejšiu ochranu. Moderný design, ktorý sa bude skvelo vynímať v každej kancelárii.

Han Zásuvkový box ALLISON sivý
56,64 €
+ doprava zadarmo

Moderný zásuvkový box v štýlovom dizajne s premyslenými detailami sa inšpiruje fl exibilitou a moderným životným štýlom.

LEITZ Organizér s držadlom MyBox M biely
10,49 €

Leitz Mybox modulárny systém vdýchne vašej kancelárii jedinečný vzhľad. Organizér je z výnimočne pevného a z kvalitného materiálu s vysoko lesklý povrchom. Kompatibilný s Leitz MyBox veľkosti L pre prehľadnú organizáciu predmetov vnútri.

LEITZ Škatuľa CLICK & STORE na DVD, čierna
10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Archivačná škatuľa na DVD. Skladacia pre úsporu miesta, keď sa nepoužíva. Rámik na popisovací štítok. Laminovaný povrch pre lepšiu a trvalejšiu ochranu. Moderný design, ktorý vyzerá skvelo doma i v kancelárii.

LEITZ Stojan na časopisy Jumbo Plus čierny
27,49 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi pevný stojan na časopisy prémiovej kvality s extra veľkou kapacitou. Je súčasťou uceleného systému radu plastových doplnkov Leitz Plus. Pre uloženie dokumentov formátu A4 na výšku i na šírku.

Blomus  Kôš na časopisy WIRES čierny
65,85 €

Stojan na časopisy vyrobený z práškově lakované oceli udržuje přehledně uspořádané velké množství časopisů a je tak praktickým organizátorem, který nesmí chybět v každé domácnosti vášnivých čtenářů.

Cep Stojan na časopisy čierny
25,20 €

Viacúčelový stojan z recyklovaného plastu na odkladanie kníh, CD alebo ako organizátor materiálov v skrini.

Durable Zásuvkový box VARICOLOR 7
90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Boxy so 7 zásuvkami s vnútrami dúhových farieb dodajú kancelárii nádych elegancie.

Esselte Box zásuvkový Europost Vivid červený
38,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderný zásuvkový box so sviežimi farbami a kontrastným tmavosivým telom. Perfektne dopĺňa ostatné výrobky z radu VIVIDA, a dosahuje tak jednotný vzhľad kancelárie.