KETER SHERWOOD úložný box 270 L
48,80 €

38,90 €

Plastový box pre uloženie najrôznejších predmetov ako sú podušky, alebo záhradné náčinie. Odolný voči nepriazni počasia aj UV žiareniu.


KETER Rockwood Box 570L

KETER Rockwood Box 570L

Hodnotenie: 5
136,90 €

Velký plastový box s úložným prostorem o obsahu 570L. Odkládací box umožňuje pohodlně uložit vše, co chcete mít po ruce na vaší zahradě.


Allibert Cube

Allibert Cube

Hodnotenie: 5
28,50 €

Taburet ve tvaru kostky s praktickým úložným prostorem. Vhodný pro venkovní i domácí účely. Dlouhá životnost, odolnost a snadná údržba materiálu.


Fieldmann FDD 1006B Úložný box na potahy
88,78 €

74,90 €
+ doprava zadarmo

Designový plastový zahradní box v béžové barvě vhodný na ukládání potahů zahradního nábytku a nářadí. Lze jej použít v interiéru i exteriéru a je ideální pro použití v garáži, balkónu či terase. Výhodou plastového boxu je, že nekoroduje.


Kis Úložný box Moby Chest 300 l
72,90 €
+ doprava zadarmo

Úložný multifunkčný box je vhodný na uskladnenie náradia, záhradných pomôcok a ďalších vecí vašej domácnosti. Jeho objem je 300 l a je dodávaný v čierno-šedom prevedení.


Kis Evo.ca Chest Titan

Kis Evo.ca Chest Titan

Hodnotenie: 4
54,90 €
+ doprava zadarmo

Úložný box Kis EVO.CA Chest Titan je určený na uskladnenie vecí. Box je možné prakticky využiť na pôde, v pivnici, v garáži alebo pod prístreškom na vašej záhrade. Box využijete pri uskladnení náradia, piknikového vybavenia alebo poťahov k záhradnému nábytku. Rozmery dĺžka 118 cm, šírka 49 cm, výška 55 cm.


Kis EVO.CA Chest Gulliver
58,90 €
+ doprava zadarmo

Úložný box Kis EVO.CA Chest Gulliver je určený na uskladnenie vecí. Box je možné prakticky využiť na pôde, v pivnici, v garáži alebo pod prístreškom na vašej záhrade. Box využijete pri uskladnení náradia, piknikového vybavenia alebo poťahov k záhradnému nábytku. Rozmery dĺžka 118 cm, šírka 49 cm, výška 55 cm.