KETER Novel Box 340L

KETER Novel Box 340L

Hodnotenie: 5
73,90 €
+ doprava zadarmo

Plastový box s úložným prostorem o obsahu 340L. Umožňuje pohodlně uložit vše, co chcete mít po ruce na vaší zahradě. Velmi jednoduchá montáž.

Allibert Cube

Allibert Cube

Hodnotenie: 4,5
32,90 € 29,90 €

Taburet ve tvaru kostky s praktickým úložným prostorem. Vhodný pro venkovní i domácí účely. Dlouhá životnost, odolnost a snadná údržba materiálu.

Jelenia Plast Box na podsedáky WOODY (84987812)
36,97 € 35,90 €

Box na podsedáky WOODY, vyrobený z plastu PP v imitácii dreva je dizajnovo veľmi vydarený box na ukladanie záhradných podsedákov, vankúšov, náradia alebo napríklad hračiek.

Fieldmann FDD 1006B Úložný box na poťahy (50001963)
88,78 € 75 €
+ doprava zadarmo

Designový plastový zahradní box v béžové barvě vhodný na ukládání potahů zahradního nábytku a nářadí. Lze jej použít v interiéru i exteriéru a je ideální pro použití v garáži, balkónu či terase. Výhodou plastového boxu je, že nekoroduje.

Kis Evo.ca Chest Titan

Kis Evo.ca Chest Titan

Hodnotenie: 3
54,90 €
+ doprava zadarmo

Úložný box Kis EVO.CA Chest Titan je určený na uskladnenie vecí. Box je možné prakticky využiť na pôde, v pivnici, v garáži alebo pod prístreškom na vašej záhrade. Box využijete pri uskladnení náradia, piknikového vybavenia alebo poťahov k záhradnému nábytku. Rozmery dĺžka 118 cm, šírka 49 cm, výška 55 cm.

Kis EVO.CA Chest Gulliver
62 €
+ doprava zadarmo

Úložný box Kis EVO.CA Chest Gulliver je určený na uskladnenie vecí. Box je možné prakticky využiť na pôde, v pivnici, v garáži alebo pod prístreškom na vašej záhrade. Box využijete pri uskladnení náradia, piknikového vybavenia alebo poťahov k záhradnému nábytku. Rozmery dĺžka 118 cm, šírka 49 cm, výška 55 cm.

Boxy na polstre

Hľadáte miesto, kam uskladniť polstrovanie a poťahy zo záhradného nábytku? Kúpte si praktický úložný box na polstre a problém bude vyriešený. Polstrovanie, záhradné náradie a ďalšie potreby budú v suchu a bezpečí! Boxy na polstre sa hodia aj na verandy, terasy aj balkóny.

Vyberajte úložné boxy na polstre na MALL.sk. Ponúkame praktické plastové i ratanové záhradné boxy na podušky. Vyberajte boxy v tvare truhly alebo taburetky od výrobcov, ako sú Kis, Jelenia Plast, Allibert, Fieldmann alebo KETER.

K záhradnému nábytku nezabudnite kúpiť aj slnečníky alebo markýzy.

Potrebujete bezpečne uložiť veci v domácnosti? Kúpte si úložné boxy najrôznejších rozmerov a materiálov, vhodné na uloženie do skrine, police alebo pod posteľ.