Popron.cz Kľúčenka "ANTI-TOUCH"

Popron.cz Kľúčenka "ANTI-TOUCH"

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
kľúčenka „ANTI-TOUCH“ – multifunkčné kľúčenka proti dotyku pomáha vyhnúť sa kontaktu a obmedzovať šírenie choroboplodných zárodkov pri plnenie každodenných úloh, napríklad otvorenie dverí, stlačenie tlačidla výťahov, semaforov, bankomatov a oveľa viac. Celý popis
Partner: Popron.sk
6 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 3 kusy

8.2.2022 - 9.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Popron.sk

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100073901093

Popis

kľúčenka „ANTI-TOUCH“ – multifunkčné kľúčenka proti dotyku

pomáha vyhnúť sa kontaktu a obmedzovať šírenie choroboplodných zárodkov pri plnenie každodenných úloh, napríklad otvorenie dverí, stlačenie tlačidla výťahov, semaforov, bankomatov a oveľa viac. dobre sa drží pri ťahanie a tlačenie držadiel a madiel.

baktérie alebo vírusy nezostanú dlho na povrchu kľúčenky, pretože je vyrobená zo zinku s povrchovú úpravou medi. oba materiály majú antibakteriálne vlastnosti.

varianta 1 – lesklá meď

varianta 2 – staroměď s otváračom na fľaše

kvalitne vyrobené v Peru. Rozmery 7,4 × 3,1 × 0,4 cm v prípade lesklého modelu a 7,8 × 2,7 × 0,4 cm v prípade staroměď. pod medi sú vyrobky urobené z kvalitného zamaku 5 (95% zinok, 1% meď)

podľa medzinárodných vedeckých štúdií vírus SARS-CoV-2, ktorý způsubuje choroba COVID-19 na medi prežíva až 4 hodiny a na ocele a plastu až 7 dni. S plastom a ocele intereagujeme každý deň pri plnenie každodenných úloh na verejných miestach.

https://www.healthline.com/…-on-surfaces