Botník, 2-radový, biela, NARIO typ 2
79 €

Novinka

Chcete mať poriadok v predsieni? Botník NARIO typ 2 pojme akékoľvek veci, nielen obuv. S Nariom sa môžete cítiť pohodlne, keď príde nečakaná návšteva.


Botník 2K1S, dub san remo, ORESTES
87 €

Neváhajte, a siahnite po elegantnom a modernom botníku, ktorý urobí vaše rána krajšími? ORESTES, vyhľadávaný a lákavý kúsok nesmie chýbať vo vašej predsieni.


Botník, 3-radový, biela, NARIO typ 5
79 €

Novinka

Chcete mať poriadok v predsieni? Botník NARIO 5 biela pojme akékoľvek veci, nielen obuv. S Nariom sa môžete cítiť pohodlne, keď príde nečakaná návšteva.


Botník, 3-radový, dub sonoma, NARIO typ 5
79 €

Novinka

Chcete mať poriadok v predsieni? Botník NARIO 5 dub sonoma pojme akékoľvek veci, nielen obuv. S Nariom sa môžete cítiť pohodlne, keď príde nečakaná návšteva.


Botník, 4-radový, biela, NARIO typ 1
65 €

Novinka

Chcete mať poriadok v predsieni? Botník NARIO typ 1 pojme akékoľvek veci, nielen obuv. S Nariom sa môžete cítiť pohodlne, keď príde nečakaná návšteva.


Botník, 4-radový, dub sonoma, NARIO typ 1
65 €

Novinka

Chcete mať poriadok v predsieni? Botník NARIO dub sonoma pojme akékoľvek veci, nielen obuv. S Nariom sa môžete cítiť pohodlne, keď príde nečakaná návšteva.


Botník, biela, ADITA TYP 1
24 €

19 €

Novinka

Vizitka, ktorá bude robiť dobrý prvý dojem. 2– policový botník ADITA TYP 1 zabezpečí, aby vaše topánky boli vždy poruke, na očiach a pekne poukladané.


Botník, biela, ADITA TYP 2
33 €

27 €

Novinka

Vizitka, ktorá bude robiť dobrý prvý dojem. 3– policový botník ADITA TYP 2 zabezpečí, aby vaše topánky boli vždy poruke, na očiach a pekne poukladané.


Botník, biela, ANABELA
112 €

99 €

ANABELA, kráska do vašej predsiene. Multifunkčný botník so skrinkami, šuplíkom a zásuvkami na topánky. Kvalitné prevedenie, ešte kvalitnejšie materiály.


Botník, biela/bambusová, KARMEL
54 €

38 €

Máte neposedné topánky? Botník KARMEL vám ich pomôže skrotiť. Praktický botník s dvomi policami a úložným priestorom vo vrchnej časti.


Botník, biela, BOTIS TYP 1
14 €

Máte málo miesta na svoje luxusné topánky? Botník BOTIS TYP 1 to hravo vyrieši. Vyrobený je z ultra pevného plastu skombinovaný s kvalitným kovom.


Botník, biela, BOTIS TYP 2
11 €

Máte málo miesta na svoje luxusné topánky? Botník BOTIS TYP 2 to hravo vyrieši. Vyrobený je z ultra pevného plastu skombinovaný s kvalitným kovom.


Botník, biela/dub wotan, ANABELA
112 €

79,90 €

Novinka

ANABELA, kráska do vašej predsiene. Multifunkčný botník so skrinkami, šuplíkom a zásuvkami na topánky. Kvalitné prevedenie, ešte kvalitnejšie materiály.


Botník, biela extra vysoký lesk, SPACE
75 €

Botník je neodmysliteľnou súčasťou nejednej predsiene. Je výborným pomocníkom pri odložení či už sezónnych topánok, no zároveň máte aj všetko pekne usporiadané.


Botník, biela/kov, ESMA
22 €

Už vás nemusí trápiť, kde si vaša návšteva uloží topánky. Riešením je botník ESMA s dvoma odkladacími policami v bielom prevedení.


Botník, biela, PARIS 70309
157 €

Vidiecky štýl a romantický nádych bielej. Botník PARIS 70309 vás očarí hneď na prvý pohľad. A na ten druhý objavíte všetky jej prednosti a kvality.


Botník, biela/san remo, PROVENSAL
69 €

Predsieňový nábytok v provensalskom prevedení nemá hocikto. Aj vy milujete jednoduché tvary zaliate v bielej farbe s nádychom dubu? Je to ona, PROVENSAL!


Botník, biela/strieborná, BRESO
28 €

22 €

Novinka

Hľadáte niečo praktické a jednoduché na odkladanie topánok? Niečo, čo udrží poriadok vo vašej predsieni? Praktický botník BRESO bude tou správnou voľbou.


Botník, biela/zrkadlo, KAPATER 304997
119 €

Topánočku na nožičku, jeden pohľad do zrkadla, a môže sa ísť! Všestranný šesťradový botník KAPATER je to, čo potrebuje vaša predsieň. V bielej so zrkadlom.


Botník, buk, ANABELA
112 €

79,90 €

Novinka

ANABELA, kráska do vašej predsiene. Multifunkčný botník so skrinkami, šuplíkom a zásuvkami na topánky. Kvalitné prevedenie, ešte kvalitnejšie materiály.


Botník, buk, EMEL
24 €

Máte problém pri návšteve s úložným priestorom vašich topánok? My máme pre vás ideálne riešenie vo forme botníka EMEL vo farbe buk.


Botník, dub canyon/biela, MARIANA MX01
60 €

Moderná predsieň má v každej domácnosti svoje zastúpenie. K nej neodmysliteľne patria aj jednotlivé komponenty. Jedným z nich je aj botník MARIANA.


Botník, dub sonoma, ANABELA
112 €

99 €

ANABELA, kráska do vašej predsiene. Multifunkčný botník so skrinkami, šuplíkom a zásuvkami na topánky. Kvalitné prevedenie, ešte kvalitnejšie materiály.


Botník, dub sonoma/biela, CREMA
129 €

115 €

Neporiadok v predsieni? Botník CREMA s ním zabojuje veľmi rýchlo. Stačí už len s radosťou otvoriť dvere domova a užívať si dokonalý poriadok.


Botník, dub sonoma/zrkadlo, KAPATER 304997
119 €

Topánočku na nožičku, jeden pohľad do zrkadla, a môže sa ísť! Všestranný šesťradový botník KAPATER je to, čo potrebuje vaša predsieň. Dub sonoma so zrkadlom.


Botník, lakovaný bambus, SOVETO TYP 1
30 €

24 €

Novinka

Praktický 2-policový botník SOVETO TYP 1 z lakovaného bambusu oceníte pre jeho prírodné vyhotovenie a dizajn. Hravo doň uložíte obuv celej rodiny.


Botník, lakovaný bambus, SOVETO TYP 2
39 €

29,90 €

Novinka

Praktický 3-policový botník SOVETO TYP 2 z lakovaného bambusu oceníte pre jeho prírodné vyhotovenie a dizajn. Hravo doň uložíte obuv celej rodiny.


Botník, MDF laminovaná, natural, FP 02
84 €

Trojdverový botník FP 02 je svojou praktickosťou, moderným dizajnom a masívnym zovňajškom jeden z najlepších botníkov, čo dnešný trh ponúka.


Botník, MDF laminovaná, natural, FP 03
99 €

Dvojdverový botník so šuplíkom FP 03 je svojou praktickosťou, moderným dizajnom a masívnym zovňajškom jeden z najlepších botníkov, čo dnešný trh ponúka.


Botník, MDF laminovaná, natural, FP 04
135 €

129 €

Trojdverový botník so šuplíkom FP 4 je svojou praktickosťou, moderným dizajnom a masívnym zovňajškom jeden z najlepších botníkov, čo dnešný trh ponúka.


Botník, sivá/čierna, BOTIS TYP 4
20 €

Máte málo miesta na svoje luxusné topánky? Botník BOTIS TYP 4 to hravo vyrieši. Vyrobený je z ultra pevného plastu skombinovaný s kvalitným kovom.


Botník, sivá/čierna, BOTIS TYP 5
16 €

Máte málo miesta na svoje luxusné topánky? Botník BOTIS TYP 5 to hravo vyrieši. Vyrobený je z ultra pevného plastu skombinovaný s kvalitným kovom.


Botník, trojradový, biely, MB BOTNÍK DA 13
47 €

Chcete mať poriadok v predsieni? Zaobstarajte si botník, do ktorého vojdu akékoľvek veci, nielen obuv, a môžete sa cítiť pohodlne, keď príde nečakaná návšteva.


Botník, trojradový, buk, MB BOTNÍK DA13
47 €

Chcete mať poriadok v predsieni? Do botníka DA 13 vojdu akékoľvek veci, nielen obuv. S týmto botníkom sa môžete cítiť pohodlne, keď príde nečakaná návšteva.