DAEMONS Sklopná Tyčová Bójka So Svietiacou Elektronikou

Značka: DAEMONS Náš kód: 100002563283

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partnerDoprava zadarmo

DAEMONS Sklopná Tyčová Bójka So Svietiacou Elektronikou

Tyčová bójka daemons so svietiacou elektronikou. Nastaviteľná sklopná tyčová bójka daemons pre označenie rybárskeho miesta vrátane kvalitného prepravného obalu.​ Celý popis

42.97
42,97 € vrátane DPH

Náš kód: 100002563283

Popis

Popis produktu

Tyčová bójka daemons so svietiacou elektronikou. Nastaviteľná sklopná tyčová bójka daemons pre označenie rybárskeho miesta vrátane kvalitného prepravného obalu.​

Bojka s originálne riešeným spôsobom ukotvenia a duralovými spojmi jednotlivých dielov. Svietivosť aspoň 250 hodín. Bójka je vyrobená z nového – ľahšieho a húževnatejšieho materiálu, než predchádzajúci model bójky BO-SK-02. Vďaka použitiu nového materiálu s nižšou mernou hmotnosťou je bójka vo vode ďaleko stabilnejšia a lepšie plní svoju funkciu. Na tomto modeli je tiež nové riešenie spodného dielu bójky so systémom ukotvenia. Základná dĺžka bójky bola predĺžená na 6 metrov. Pre nočný lov je bójka vybavená elektronikou s červenou diodou.s vysokou dobu svietenia. Napájanie elektroniky je dvoma batériami typu „AAA“, ktoré zaisťujú výdrž batérií v prevádzke min. 250 hodín (záleží na type použitej batérie). Pre lov bez použitia elektroniky je na jej obale umiestnený tiež široký reflexný pásik, vďaka ktorému je bójka na vode vidieť pri nasvietení baterkou alebo iným svietidlom. Maximálna hĺbka použitia základnej zostavy bójky je až 6,0m (jednotlivé diely v dĺžkach 5×1mm, 1×0,5m, 1×0,3m, 0,15m elektronika), pre väčšie hĺbky je možnosť dokúpenia ďalších metrových dielov. Spojenie jednotlivých plastových dielov bójky je pomocou obrábaných duralových čapov so závitmi, každý spoj je navyše utesnený gumovým O-krúžkom. Súčasťou balenia je aj kvalitný sťahovací sieťový obal s karabínou na závažia pre zakotvenie bójky, tzn. už nie je potreba nosiť žiadne ťažké závažia. Ako záťaž môžeme použiť štrk, kamene, hrubší štrk pod., Ktoré vložíme podľa potreby do kotviacej sieťky. Bójka je balená v prepravnom textilnom obale. K bójke možno dokúpiť aj novú elektroniku /červená /s vypínačom a stmievacím čidlom. ktorá sa dá použiť aj v starších modeloch bójky BO-SK-02 a 01.

 

 

Návod na použitie sklopnej bójky:
Sklopná tyčová bójka slúži pre označenie rybárskeho miesta pre denný i nočný rybolov. Bójka je konštruovaná tak, aby pri akomkoľvek kontakte s vlascom došlo k jej sklopeniu pod hladinu a vlasec nebol poškodený. Po kontakte sa bójka vráti späť do pôvodnej polohy. Pre nočný rybolov je bójka vybavená reflexnou fóliou pre nasvietenie batériou a svietiacou diódou. Svietivosť diódy pri použití štandardných alkalických batérií typu AAA 1,5V (nie sú súčasťou balenia) je min. 250 hodín. Bójku možno použiť do maximálnej hĺbky 6,0m. V hlbších vodách je potrebné dokúpiť ku štandardne dodávanej bójke ďalšie diely, ktoré ponúkame v balení 2×1m. Bójka nesmie byť vystavená teplotám vyšším ako 50 ° C!

 

 

Zostavenie a použitie bójky:

Bójku zostavujeme vždy až v mieste jej použitia. Bójku zostavujeme len vo zvislej polohe, aby nedošlo k vylomeniu spojovacích závitových čapov. So zostavenou bójkou nesmieme manipulovať vo vodorovnej polohe.
Najskôr si pripravíme diel s elektronikou. Po odstránení gumového viečka vyberieme držiaky batérií s diódou. Blikajúca dióda je aktivovaná vložením dvoch monočlánkov typu AAA LR03 do držiakov batérií. Batérie vkladáme vždy kladným pólom (+) bližšie k dióde. Po usadení batérií do ich držiakov skontrolujeme, či je dióda aktivovaná a svieti a celý diel vložíme späť do priehľadnej trubice. Elektroniku starostlivo uzavrieme viečkom, aby dovnútra nemohla vniknúť pri potopení bójky voda. Ak pri love nebudeme používať svietiacu diódu, batérie do držiakov nevkladáme, skontrolujeme iba správne nasadenie a tesnosť viečka. Pri nočnom love využijeme reflexnú fóliu, ktorá nám po nasvietení ukáže polohu bójky.
Do otvoru v poslednom dieli bójky pripneme pomocou karabíny kotviaci obal, ktorý je súčasťou balenia bójky a do  ktorého vložíme závažia podľa potreby (okruhliaky, kamene, hrubší štrk a pod.).


Parametre

Parametre produktu %1% %2%