MIVARDI akčný balíček boilie a doplnkou rapid Crazy Liver

Značka: MIVARDI Náš kód: 100000729639
MIVARDI akčný balíček boilie a doplnkou rapid Crazy Liver

Partnerský predajDoprava zadarmo

MIVARDI akčný balíček boilie a doplnkou rapid Crazy Liver

Akčný balíček boilie a doplnkov Rapid za zvýhodnenú cenu, ktorý sa skladá z 3 sáčkov boilies 18mm, 1 vrecka boilies 24mm, 1 dózy boilies 15mm, Obaľovacej pasty, Plávajúceho boilie a Aminoliquidu, všetko v príchuti Crazy Liver. Celý popis

71.27
71,27 € vrátane DPHBežná cena: 76,97 €, Ušetríte 5,70 € (7 %)
Cena s MALL kartou:
41,27 €
Viac info tu

Na sklade u partnera

Tovar na vás čaká v jednom z našich partnerských skladov, pripravený k expedícii priamo k vám.

Doručenie dopravcom :25.01.2019

Popis

Popis produktu

Akčný balíček boilie a doplnkov Rapid za zvýhodnenú cenu, ktorý sa skladá z 3 sáčkov boilies 18mm, 1 vrecka boilies 24mm, 1 dózy boilies 15mm, Obaľovacej pasty, Plávajúceho boilie a Aminoliquidu, všetko v príchuti Crazy Liver.

Ak hľadáte vskutku „našlapané“ boilies, tak zvoľte radu Champion Platinum. Sú v ňom použité tie najlepšie ingrediencie, ktoré je možné zohnať na trhu. Toto boilies je predurčené k lovu tých najprefíkanejších kaprov, ktorí sa naučili rozlišovať kvalitu od kvantity. Všetky sypké zložky sú samozrejme extrudované a obsahuje veľké množstvo najlepších a najkvalitnejších tekutých potráv vrátane exkluzívnych esencií a esenciálnych olejov. Špeciálna kombinácia aróm s názvom Vyzutý Tonda kaprom pripomína rozkladajúcu sa potravu, ktorá im signalizuje osobitý, pre človeka až nepríjemný zápach. Pôsobí na ne ako magnet, ktorému nemôžu odolať. Už v priebehu krátkej testovacej existencie stihlo toto boilies vyhrať viaceré ťažké závody v Poľsku, Česku i Slovensku a nachytať množstvo krásnych kaprov.

Crazy Liver

Neopozerané, účinné, selektívne a predovšetkým maximálne pečeňové. To je nové boilies Crazy Liver, vyrobené s vysokým podielom suchých aj tekutých pečeňových extraktov a s prídavkom čerstvej bravčovej pečene. Celkovú arómu citlivo dokresuje kvalitná pečeňová esencia Made in UK.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Príchuť
Hmotnosť
Veľkosť