Jet Fish boilies Mystery 2,7 kg 16 mm Pečeň / Krab

Značka: Jet Fish Náš kód: 100000680042

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Jet Fish boilies Mystery 2,7 kg 16 mm Pečeň / Krab

Túto úplne novú receptúru boilies Mystery som začal pripravovať niekedy pred dvoma rokmi. Chcel som zostaviť okamžite účinné boilies, ktoré by chytalo kapry okamžite po vhodení do vody bez akéhokoľvek předkrmení. Celý popis

31.68
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100000680042

Popis

Popis produktu

Túto úplne novú receptúru boilies Mystery som začal pripravovať niekedy pred dvoma rokmi.

Chcel som zostaviť okamžite účinné boilies, ktoré by chytalo kapry okamžite po vhodení do vody bez akéhokoľvek předkrmení. Musím povedať, že sa mi to podarilo a po mnohých úspešných testoch prinášam úplne novú receptúru a štyri najúčinnejší príchute: oliheň / chobotnice, pečeň / krab, pomaranč / ananás a frankfurtská klobása / korenia.
Boilie je zostavené na báze rozpustných rybích produktov a extrudovaných vtáčieho zobu, podobne ako Seafood, a preto je aj tak účinné.
Podarilo sa mi aj naďalej zachovať priaznivú cenu, aj keď toto boilies je kvalitatívne podstatne vyššie.
Zbrusu nové máme aj balenie v vedrách 3 kg / 2,70 kg (podľa priemeru). Vedierka sú potlačené a po spotrebovaní boilie ich môžu rybári ďalej používať napríklad na kŕmenie.
Boilie Mystery je určené na rýchle chytanie, pretože sa vo vode postupne obmýva a tým láka kapry na kŕmenie. Tie vďaka omieľanie boilies a uvoľňovanie drobných čiastočiek do okolia prepadajú tzv. Žracímu šialenstvo.
Boilie Mystery je vhodné aj pre závodné rybolov, vďaka svojej rýchlej účinnosti a je boilies budúcnosti pre váš úspešný lov! 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Príchuť Pečeň / Krab
Hmotnosť 2,7 kg
Veľkosť 16 mm