Canon Speedlite 600EX II-RT

Canon Speedlite 600EX II-RT

Blesk Speedlite 600EX II-RT je navrhnutý pre snímanie sérií snímok vysokými rýchlosťami a obstojí aj v najnáročnejších situáciách. Používa sa mimo fotoaparát alebo v sánkach pre príslušenstvo a jeho univerzálnosť vám umožní prevziať úplnú kontrolu nad osvetlením. Smerné číslo 60. Celý popis
599 €
Vrátane RP a DPH
550,40 €
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Na sklade posledný 1 kus

29.10.2021 k osobnému odberu
Predajne
 
29.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 912634

Popis

Blesk Speedlite 600EX II-RT je navrhnutý pre snímanie sérií snímok vysokými rýchlosťami a obstojí aj v najnáročnejších situáciách. Používa sa mimo fotoaparát alebo v sánkach pre príslušenstvo a jeho univerzálnosť vám umožní prevziať úplnú kontrolu nad osvetlením.

 • Fotografujte rýchlejšie a dlhšie
 • Spoľahlivý výkon na fotoaparáte aj mimo neho
 • Kreatívne osvetlenie pri použití mimo fotoaparátu z ľubovoľného smeru pomocou rádiového bezdrôtového ovládania
 • Vysoký výkon so smerným číslom 60 (m, ISO 100)
 • Jednoduché použitie pomocou intuitívnych ovládacích prvkov a zobrazenie informácií

Fotografujte rýchlejšie a dlhšie Blesk Speedlite 600EX II-RT poskytuje nekompromisný výkon, čo z neho vytvára ideálneho spoločníka pre fotoaparát EOS-1D X Mark II. Emitujte nepretržite až o 50 % viac zábleskov v porovnaní s bleskom Speedlite 600EX-RT a pridajte batériový zdroj CP-E4N pre ešte dlhšiu sériu snímok.

Spoľahlivý výkon na fotoaparáte aj mimo neho Zdokonalený algoritmus ovládania blesku pomáha zabrániť prehriatiu a funkcia rýchleho záblesku umožňuje blesku Speedlite 600EX II-RT emitovať záblesky, aj keď ešte nebolo dosiahnuté plné nabitie, takže nezmeškáte jedinečný okamih. Otočná hlava so zoomom zaisťuje, že pokrytie blesku bude presne zodpovedať použitému objektívu a umožňuje dosiahnuť odraz svetla od stien a stropov pre získanie prirodzenejších výsledkov. Blesk Speedlite 600EX II-RT je odolný proti poveternostným vplyvom na rovnakej úrovni ako fotoaparát EOS-1D X Mark II, takže môžete pokračovať v snímaní aj pri výraznom zhoršení podmienok.

Súčasťou balenia sú odrazový adaptér pre mäkšie osvetlenie pri fotografovaní portrétov a pripínacie farebné filtre, ktoré pomáhajú vyvážiť záblesk s okolitým svetlom.

Kreatívne osvetlenie z ľubovoľného smeru pri použití mimo fotoaparát Simulujte svetlo prichádzajúce z ľubovoľného smeru umiestnením blesku Speedlite 600EX II-RT mimo fotoaparát. Aktivujte blesk zo vzdialenosti až 30 m pomocou vstavaného rádiového alebo optického spúšťania alebo voliteľnej bezdrôtovej spúšťacej jednotky Speedlite Transmitter ST-E3-RT. Je možné použiť viac bleskov Speedlite 600EX II-RT spoločne (jednotlivo alebo v skupinách) a dajú sa tiež kombinovať s ďalšími bleskami od spoločnosti Canon, ako je Speedlite 430EX III-RT.

Vysoký výkon so smerným číslom 60 Blesk Speedlite 600EX II-RT je nabitý množstvom energie, takže vás nikdy nenechá v štichu. Je ideálny pre osvetlenie rozsiahlych priestorov a na odrážanie svetla od stien a stropov na dosiahnutie mäkších, prirodzenejších výsledkov. Súčasťou balenia je odrazový adaptér, ktorý ešte viac zmäkčuje svetlo zábleskov. Jednotka sa znovu ticho nabije za iba 3,3 s a voliteľný batériový zdroj CP-E4N túto dobu ešte ďalej skráti.

Jednoduché použitie pomocou intuitívnych ovládacích prvkov a informatívneho displeja Prispôsobiteľný ovládač umožňuje rýchlo upraviť nastavenie, keď pracujete pod tlakom, zatiaľ čo veľký osvetlený displej prehľadne zobrazuje zodpovedajúce informácie o snímku. Stav nabitia všetkých bezdrôtových bleskov v skupine sa zobrazuje na displeji hlavnej jednotky Speedlite 600EX II-RT.

Obsah balenia:

 • Speedlite 600EX II-RT
 • Odrazový adaptér SBA-E3
 • Farebný filter SCF-E3OR1
 • Farebný filter SCF-E3OR2
 • Ministojan
 • Mäkké puzdro