Stone Irving: Grécky poklad
15,90 € 13,67 €

Po románoch Smäd po živote a Agónia a extáza ponúkame slovenským čitateľom nové vydanie ďalšieho vynikajúceho románu z pera majstra životopisného žánru.

Anderson Alison: Letný hosť
13,90 € 11,95 €

V životopisnom románe Letný hosť, inšpirovanom skutočným priateľstvom medzi rodinami Čechovovcov a Lintvariovovcov, sa prepletajú osudy troch žien a jedného tajuplného denníka.

Cristofanelli Rolando: Raffael
12,90 € 11,09 €

Začiatok šestnásteho storočia predstavuje najslávnejšie obdobie talianskych dejín. Nikdy predtým ani potom nežilo vedľa seba toľko vynikajúcich osobností, gigantov ducha a činu.

Dalí Salvador: Tajný život Salvadora Dalího
13,90 € 11,95 €

Salvador Dalí (1904 – 1989) bol vskutku všestranný umelec – maliar, sochár, grafik, ilustrátor, fotograf, filmár a spisovateľ – a zároveň najznámejší predstaviteľ surrealizmu.

Gilot, Carlton Lake Francoise: Žila som s Picassom
14,90 € 12,81 €

„S Pablom Picassom som sa zoznámila v máji 1943 počas nemeckej okupácie Francúzska. Mala som vtedy dvadsaťjeden rokov a cítila som už, že maľovanie je celým mojím životom.

Katakis Michael: Ernest Hemingway: Artefakty zo života
29,90 € 25,71 €

Unikátna, citlivo zostavená publikácia v nádhernej grafickej úprave vás prevedie životom slávneho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya prostredníctvom dokumentov, fotografií a artefaktov, ktoré po sebe zanechal a vďaka jeho synovi a vnukovi sa s

Rezník Jaroslav: Oči plné oblohy
9,90 € 8,51 €

Viete, že hviezdy na nebi sú pekne poukladané? A keď sa najjasnejšie hviezdy pospájajú čiarami, že vzniknú pekné obrázky? Určite to viete. Veď ste sa učili – Veľký voz, Malý voz, Južný kríž…

Stone Irving: Agónia a extáza
16,90 € 14,53 €

Po románe Smäd po živote prinášame čitateľom ďalší legendárny román z pera majstra biografického žánru.

Stone Irving: Smäd po živote
14,90 € 12,81 €

Jedno z najvýznamnejších diel svetovej literatúry vychádza v novom vydaní takmer po dvoch desaťročiach. Je výsledkom mohutného dojmu, akým na Irvinga Stona zapôsobili obrazy Vincenta van Gogha, s ktorým sa zoznámil v Paríži v 20.