Coelho Paulo: Valkýry-45%
10,90 € 5,90 €

Akcia

Dnes už klasický román Paula Coelha Valkýry (prvý raz vyšiel v roku 1992) je autobiografický a zároveň širšie platný príbeh o dvoch povahovo odlišných partneroch.

Coelho Paulo: Hippie-62%
12,90 € 4,90 €

Akcia

Vo svojom najväčšmi autobiografickom románe s nami Paulo Coelho znovu prežíva sen generácie hippies, ktorá túžila zmeniť svet a šíriť mier. Paulo je mladý muž a chce sa stať spisovateľom.

Rubinstein Julian: Lupič džentlmen-66%
14,50 € 4,90 €

Akcia

Životný príbeh maďarského lupiča AttiluAmbrusa má všetky vlastnosti brilantne napísaného kriminálneho románu. Len s tým rozdielom, že všetko v ňom je pravda.

Hellboy v Mexiku
22,97 € 19,40 €

SOUČÁST HELLBOY UNIVERSA Roku 1956 byl Hellboy vyslán do Mexika, aby tam vyšetřil sérii masových vražd. Na celých pět měsíců se tam však po něm slehla země, a později tvrdil, že si nepamatuje takřka nic z toho, co se s ním během této doby odehrálo. ..

Hotakainen Kari: Neznámy Kimi Räikkönen
14,90 € 12,81 €

„Dajte mi pokoj. Viem, čo mám robiť.“

Neznámy Kimi Räikkönen je príbeh človeka pochádzajúceho zo skromných pomerov, ktorý prerazil až na vrchol nezvyčajnej profesie jazdca formuly 1.

Mafia v Poprade

Mafia v Poprade

Hodnotenie: 5
14,38 € 10,77 €

Mesto Poprad pod malebnou scenériou Vysokých Tatier nemôže náhodnému návštevníkovi ani náznakom pripomínať miesto krvavých mafiánskych popráv, surových bitiek a vzájomnej rivality mocných bossov. A predsa sa v 90. rokoch stalo križovatkou organizovan ..

Černá Eva: Žiť život s vášňou
22 € 18,92 €

Známa a úspešná žena sa rozhodne zmeniť svoj život a naplniť si svoje sny. Je zamilovaná do života a tak sa rozhodne pre dobrodružnú cestu. Uvedomuje si totiž plynutie svojho životného času.

Moore Demi: Moja spoveď
14,90 € 12,81 €

Demi Moore je už desaťročia synonymom slova celebrita. Jej nezabudnuteľné filmové úlohy a vzťahy s významnými mužmi boli vždy v centre mediálnej pozornosti. Stala sa najlepšie platenou hviezdou Hollywoodu.

Hodges Andrew: Enigma

Hodges Andrew: Enigma

Hodnotenie: 3
23,41 € 20,13 €

Alan Turing se zapsal do historie jako vynikající matematik a zakladatel moderní informatiky, jehož práce na prolomení německých kódů rozhodujícím způsobem ovlivnila průběh druhé světové války.

Vzdelaná
16,49 € 13,34 €

Silné, strhujúce, nezabudnuteľné rozprávanie, v ktorom Tara nič neprikrášľuje ani nedramatizuje. Autentický a neuveriteľne poetický životný príbeh.

Tara Westoverová sa prvý raz ocitla v triede ako sedemnásťročná. Narodila sa v rodine survivalistov ..

John Elton: Ja
19,80 € 17,03 €

Elton John je trvalo najúspešnejší spevák a pesničkár všetkých čias. Jeho život je výnimočný – za svojich (zatiaľ) sedem desaťročí zažil plno neuveriteľných triumfov a pádov.

Autopsie
19,13 € 16,71 €

Dramaturg ČT a spoluscenárista Herzových filmů (Habermannův mlýn a nyní nový projekt) Jan Drbohlav v posledních letech žil blízko uznávaného filmového a divadelního režiséra Juraje Herze, který se proslavil především filmem Spalovač mrtvol. Tento nyn ..

Stauffer René: Roger Federer - životopis
16,99 € 14,61 €

Roger Federer,„ tenisový džentlmen “ ( NZZ ), je nielen jedným z najúspešnejších tenistov všetkých čias, ale aj spoločensky angažovaným a veľmi hĺbavým človekom, ktorý vždy zostáva sám sebou.

Dronfield Jeremy: Chlapec, čo nasledoval otca do Osvienčimu
19,90 € 17,11 €

Viedeň 1939. Rodina Kleinmannovcov žije jednoduchým, bežným životom. Gustav pracuje ako čalúnnik a Tini udržiava v poriadku skromnú domácnosť. Najväčšou radosťou manželov sú ich štyri deti: Fritz, Edith, Herta a Kurt.

Landa Daniel: Daniel Landa - Obvšeník
17,81 € 15,32 €

„Zkuste si představit, že přijdete do něco jako kůlny, která je zařízená něco jako domácí bar a je plná velkých Maorů.

Gerrard Steven: Môj príbeh
14,99 € 12,89 €

Steven Gerrard odohral za reprezentáciu Anglicka tretí najvyšší počet zápasov v jej histórii. Možno ho považovať za najväčšieho a nepochybne najoddanejšieho britského športovca jeho generácie.

No kto je v skutočnosti Steven Gerrard?

Total Recall
19,59 € 15,87 €

Na týchto stránkach brilantne vyrozprával svoj výnimočný a svojský aj zábavný príbeh. Narodil sa v roku, keď panoval hladomor, v malej rakúskej dedinke ako syn prísneho žandárskeho veliteľa. Sníval o tom, že sa odsťahuje do Ameriky a stane sa šampión ..

Trvalý záznam
17,45 € 13,38 €

Posledný kus za túto cenu!

Edward Snowden. Muž, ktorý odtajnil americký systém masového odpočúvania a sledovania verejnosti. Systém, ktorý sám pomáhal vybudovať.

Dvadsaťdeväťročný Edward Snowden v roku 2013 šokoval svet, keď sa ako príslušník CIA a NSA rozišiel so svetom am ..

Weinberg Felix: Bol som číslo 30529
12,90 € 11,09 €

„Môj brat bol na prácu príliš malý. Som si istý, že ak by dali mojej mame na výber, išla by do plynu s ním, no pochybujem, že dostala túto možnosť. Som viac-menej presvedčený, že umrela v nejakom inom pracovnom tábore.

Sex, Disco, Revoluce!
15,30 € 12,38 €

Rukopis knihy Ivana Jonáka vznikl mezi roky 2005 až 2011 při jeho několikaletém pobytu ve vězení, kde si odpykával trest za nájemnou vraždu své manželky. Jmenuji se Ivan Jonák. Mnozí mě jistě znáte jako provozovatele podniku Discoland Sylvie. Často ..

Virapen John: Nežiaduci účinok: Smrť - 2. vydanie
14,99 € 12,89 €

Nežiaduci účinok – nová kniha Johna Virapena, ktorá odhaľuje zločiny farmaceutického priemyslu. Bola odprezentovaná v slovenskom vydaní na Medzinárodnom knižnom veľtrhu Bibliotéka v Inchebe (4. – 7. 11. 2010) za účasti autora.

Van Iperen Roxane: Sestry z Osvienčimu
14,90 € 12,81 €

Skutočný príbeh židovských sestier Janny a Lien, ktoré sa počas 2. svetovej vojny v Holandsku aktívne zapojili do odboja proti nemeckým okupantom a nejeden raz pritom riskovali svoj život.

Kocianová, Marika Studeničová Jana: Zahoď starosti
10,90 € 9,37 €

"Nikdy som si nemyslela, že som až taká dôležitá osoba, aby môj životný príbeh obstál vedľa životopisov toľkých prominentov a celebrít, pod ktorých knihami sa prehýbajú regály kníhkupectiev.

Mengeleho dievča
13,77 € 10,31 €

„Každý večer, keď myslím na svojich drahých, ktorí už nežijú, si hovorím: Ako si to mohla prežiť? Sama neviem. Bolo to naozaj iba o šťastí a náhode." To sú slová Violy Fischerovej, ženy, ktorá prežila Mengeleho pokusy, štyri koncentračné tábory a n ..

Spider-Man / Deadpool Bokovky
12,62 € 11,02 €

Monstra, kouzla, zábava, filmařina a spousta dalších věcí! Když vyráží Deadpool do Hollywoodu, pozve sebou Spideyho. Ten už má přeci jen s filmy své zkušenosti. Pak se potkají s kouzelníky Penem a Tellerem a vzápětí budou muset zachránit vánoce! No a ..

Nezastavitelná
12,58 € 10,60 €

Maria Šarapovová, jedna z nejdravějších sportovkyň, přináší okouzlující a upřímný příběh o tom, jak se z ničeho stala tenisovou hvězdou, a vypráví  i o neustálém boji o to, aby se udržela na vrcholu.

V roce 2004 všechny ohromila překvapivým vítěz ..

Poslední roky s Karlem
11,46 € 9,78 €

Otevřená zpověď Mistrových nejbližších, jeho nejstarší dcery Dominiky Gottové a novináře Luboše Procházky, který s Gottem 15 let spolupracoval. Oba ve svém vyprávění nabízejí pohled do rodinného zákulisí v posledních letech života Karla Gotta. Jak za ..

Stranger Things Šestka
9,55 € 8,63 €

PÍŠE SE ROK 1978. AMERIKA SE STÁLE NACHÁZÍ UPROSTŘED STUDENÉ VÁLKY A PROBÁDÁVÁ NEBEZPEČNÉ HRANICE VĚDY. Jak daleko doktor Brenner, ředitel tajného projektu MK ULTRA, zajde, aby získal moc, po které touží? To zjistíte v tomto prequelu úspěšného netfli ..

SpongeBob 1 Praštěné podmořské příběhy
8,78 € 7,21 €

Kdo žije v ananasu na dně moří? SpongeBob Squarepants!

Nahlédněte do komplikované mysli hvězdice Patrika! Poznejte Planktonův rodokmen! Zjistěte, co se stane, když Křupavého Kraba navštíví slavný gurmánský kritik!

Pod vodou je tolik legrace, že se napijete smíchy!

LEGO Batman Vítejte v Gotham City!
7,63 € 7,09 €

Jediná věc, kterou o téhle knížce potřebuješ vědět, je, že je prostě úžasná! Proč? Protože je o mně a a o tom nejlepším místě na světě – Gotham City. Toto město je plné ničemných partiček a záhadných zločinů, které musejí být vyřešeny, a proto potřeb ..

Garfield široko daleko
3,80 € 3,55 €

Garfield široko daleko Už čtrnáctý návrat kocoura, který si s globálními problémy hlavu nedělá!

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici – přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadis ..

Garfield převažuje
3,80 € 3,51 €

Garfield odhazuje zábrany a co zbývá? Stoprocentně čistá garfieldovská legrace!

Garfield něco peče
3,80 € 3,47 €

Garfieldův osvědčený recept zní: Co se peče, neuteče!

Garfield velkorysost sama
3,80 € 3,47 €

Tenhle kocour už dávno nepotřebuje zvláštní představování – vždyť už je to jeh jednatřicátá kniha! Takže připravte svou bránici. Přichází další konzerva kočičí zábavy!

Garfield obléhá dům
3,80 € 3,58 €

Ten, který si prožral cestu do srdcí milionů… se dočkal třetího vydání šestého sešitu – a s ním i vy!

Garfield zaslouží přídavek
3,80 € 3,35 €

Nikdy nepodceňujte pozitivní sílu cukrářských výrobků, neboli garfieldovské stripy z období 15. 10. 2005 až 20. 5. 2006.

Garfield krmí zvěř
3,80 € 3,47 €

Hle! Nový Garfield! Už připravený (s vidličkou a nožem) aby se pustil do vašich bránic. Takže se přichystejte na další masitou porci stripů s Garfieldem jako flákem masa (notně prorostlého) a jeho parťáky, Oddiem, Jonem a Nermalem, jako oblohou.

Garfield škvaří sádlo
3,80 € 3,47 €

Zabarikádujte ledničku, zavřete sušenky do sejfu, povolejte na ochranu svého psa lidovou milici – přichází Garfield! Arogantní, agresivní, sobecký, sadistický, líný, nenažraný, cynický a filozofický kocour se značně zkresleným pohledem na osobní vlastnictví.

Garfield je výlupek
3,80 € 3,47 €

Pod slupkou mnohých z nás se skrývá Garfield. Občas se vyloupne a někdy mu lupne v hlavě!