PANASONIC Lumix DMC-GX80 + 12-32 mm Black (DMC-GX80KEGK)

PANASONIC Lumix DMC-GX80 + 12-32 mm Black (DMC-GX80KEGK)

Akcia
Kompakt s výmenným objektívom v excelentnom a funkčnom designu, 16 Mpix snímačom, výklopným 3“ LCD displejom, hľadáčikom, Wi-Fi konektivitou pre jednoduché zdieľanie, či diaľkové ovládanie smartphonom. 4K video, rýchlosť elektronickej uzávierky až 1/16000 s. Jednoduché ovládanie pre každého. Celý popis

default
default
579 €
Vrátane RP a DPH
390 €
-32%
Doprava zadarmo
Platí do 30.6.2021 alebo do vypredania
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 909863001

Popis

Kompakt s výmenným objektívom v excelentnom a funkčnom designu, 16 Mpix snímačom, výklopným 3“ LCD displejom, hľadáčikom, Wi-Fi konektivitou pre jednoduché zdieľanie, či diaľkové ovládanie smartphonom. 4K video, rýchlosť elektronickej uzávierky až 1/16000 s. Jednoduché ovládanie pre každého.

Pre zachytenie života v pohybe

Pri prechádzaní ulíc a hľadaní inšpirácie fotoaparát LUMIX GX80 reaguje rovnako rýchlo ako vy. Duálny stabilizátor obrazu vám pomáha zaobstarať ostrejšie, jasnejšie snímky v ťažkom alebo rýchlo sa pohybujúcim prostredí a s funkciou Post Focus si môžete zvoliť bod zaostrenia až po snímaní. V rozsahu LUMIX 4K PHOTO môžete dokonca zaznamenávať videá v kvalite 4K s rýchlosťou 30 snímok za sekundu a ideálny záber potom extrahovať ako 8 MP fotografiu.

Fotografie s perfektnými pixelmi

16-megapixelový digitálny snímač Live MOS fotoaparátu GX80 vám umožňuje zachytiť viac detailov v ostrejších snímkach, bez ohľadu na predmet fotenia a bez nutnosti filtra Low Pass.

Vyrobené pre pohyb

LUMIX GX80 je ideálny pre záznam života v pohybe. Integruje duálny stabilizátor obrazu, ktorý je kombináciou stabilizácie tela a objektívu pre výkonnejšiu opravu trasenia sa ruky a kompenzáciu snímok až do hodnoty 4 F-Stop. 5osý duálny stabilizátor obrazu je užitočný pri robení širokouhlých fotografií aj fotografií s teleobjektívom a pri zázname filmov, vrátane videa v rozlíšení 4K.

Zachytíte presne to, čo vidíte

LUMIX GX80 prináša hľadáčik Live View Finder, ktorý je ideálny pre nastavenie snímky a zachytenie všetkých požadovaných detailov. Hľadáčik LVF disponuje vysokým rozlíšením s 2 764 000 bodmi ekv. a približne 100 % farebnou reprodukciou pre vysokú viditeľnosť za všetkých podmienok.

Už nikdy nezmeškáte ideálny okamih

S našou funkciou 4K PHOTO dokážete zachytiť perfektný okamih výberom snímku zo sekvencie videa (nasnímané pri rýchlosti 30 snímok za sekundu) vo fotoaparáte. Tento snímok potom môžete uložiť ako samostatný obraz vo vysokom rozlíšení. Jednoducho kúpte záznam, vyberte a uložte. Už nezmeškáte žiadny okamih.

Váš svet nikdy nebol krajší

Vďaka ohromujúcemu výkonu 4K videa vám LUMIX GX80 umožňuje zaznamenať každú inšpiráciu v až 4-násobnej kvalite rozlíšenia Full HD. Viac detailov s väčšou čistotou znamená, že toho v každom okamihu uvidíte viac.

Fotografujte okamžite a zaostrujte neskôr

Predstavte si, že by ste mohli rozhodnúť, čo presne chcete zaostriť, dokonca aj po nasnímaní fotografie. S funkciou Post Focus to pre vás bude hračka. Jednoducho zachyťte scénu, skontrolujte snímok a kliknite na časť fotografie, ktorú chcete mať úplne ostrú. Je to jednoduché, ohromujúce a všetko vo vnútri fotoaparátu LUMIX GX80.

Obsah balenia

  • fotoaparát s objektívom
  • krytky tela a objektívu
  • nabíjačka
  • USB kábel
  • popruh na krk

Video

Panasonic DMC-GX80