Topnatur Sójový nápoj vápnik a lecitín 350 g

Topnatur Sójový nápoj vápnik a lecitín 350 g


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Sójový nápoj je nápoj mliečneho typu pre zdravý životný štýl s extra jemnou a lahodnou chuťou. Je určený k plnej alebo čiastočnej náhrade sušeného odtučneného kravského mlieka. Celý popis

2
2 € Vrátane DPH
Na sklade 5+ kusov

Kód: 100002386446

Popis

Popis produktu

Sójový nápoj je nápoj mliečneho typu pre zdravý životný štýl s extra jemnou a lahodnou chuťou. Je určený k plnej alebo čiastočnej náhrade sušeného odtučneného kravského mlieka. Keďže neobsahuje mliečny cukor, laktózu ani cholesterol, je vhodný najmä pre osoby s neznášanlivosťou mliečnych produktov a pre vegetariánov.

Zloženie:

Creamer (glukózový sirup, čiastočne stužený kokosový tuk, E472e, E340, oxid kremičitý), glukózový sirup, sójový proteínový koncentrát 5,6%, fosforečnan vápanetý, tepelne upravená sójová múka 3%, sójový lecitín

Energetická hodnota na 250 ml nápoja: 516 kJ / 123 kcal

  • bielkoviny: 1,625 g,
  • sacharidy: 15,125 g,
  • tuky: 6,25 g (lecitín 0,4 g, nasýtené 1,2 g, mono-nenasýtené 4 g, polynenasýtené 0,65 g).
Ako používať:

Rozmiešajte 25 g (2 vrchovaté polievkové lyžice) prášku v malom množstve teplej vody na kašičku a doplňte do 250 ml. Na prípravu studeného nápoja odporúčame použiť mixer alebo šejker.

Balenie:

350 g

Upozornenie:

Nevhodné pre výživu dojčiat do 12 mesiacov. Obsahuje alergén: sója. Neobsahuje lepok. Obsahuje bielkovinu rastlinného pôvodu. Vhodné pre osoby s potravinovými alergiami na fenylalanín a laktózu. Uchovajte pri teplote do 24 ° C a relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 70%. Po každom použití dôkladne uzatvorte vnútorné i vonkajší obal (zamedzíte tým tvrdnutie zmesi).


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Štítok Bez laktózy, Bez lepku, Bez pridaného cukru, Vege, Vegán
Zdravá výživa Bezlepkové nápoje, Sójové mlieko, Vegetariáni a vegáni