Topnatur Pohánkový nápoj 350 g
2 €

Pohánkový nápoj je nutrične veľmi bohatý na aminokyseliny a kvalitné rastlinné bielkoviny. Možno ho použiť ako hodnotnú alternatívu živočíšnych mliek.

Provamel BIO kokosový nápoj s ryžou 1 l
3,40 €

Provamel BIO kokosový nápoj s ryžou v biokvalite. Ideálny k priamej konzumácii, do smoothie alebo raňajkové kaše. Prirodzene bez laktózy. Bez lepku.

Provamel BIO mandľový nápoj 1 l
3,40 €

Mandľový nápoj v biokvalite. Nápoj nie je dosladzované a je vyrobený z mandlí vypestovaných v Stredomorí. Hodí sa k priamej konzumácii alebo do kávy. Prirodzene bez laktózy. Bez lepku.

Naturalis Smoothie s Matcha tea BIO 180 g
8,60 €

Smoothie s Matcha tea BIO obsahuje okrem unikátnych superpotravín aj lahodný BIO matcha čaj, ktorý je z hľadiska nutričných hodnôt približne 10× silnejšie ako klasický zelený čaj. Obsahuje napríklad aminokyseliny či antioxidanty.

Naturalis Smoothie s Mladým ječmenem BIO 180 g
8,20 €

Smoothie s Mladým jačmeňom BIO obsahuje okrem unikátnych superpotravín aj zdraviu prospešný mladý jačmeň, ktorý pôsobí ako celkové tonikum vitamínov a minerálov z čisto prírodných látok. Mladý jačmeň tiež prispieva k normálnej funkcii pečene a žlčníka. .

Provamel BIO sójový nápoj s vápnikom 1 l
2,70 €

Provamel BIO sójový nápoj s vápnikom je rastlinná alternatíva mlieka zo sóje v biokvalite s vápenitú morskou riasou a jemne sladkastou chuťou. Prirodzene bez laktózy. Bez lepku. Zdroj vápnika.

Topnatur Ryžový nápoj 350 g
2,10 €

Ryžový nápoj je vyrobený zo špeciálne upravenej ryžovej múky, ktorá obsahuje veľmi kvalitné rastlinné bielkoviny a sacharidy. Vďaka svojmu zloženiu je ľahko stráviteľný a vhodný ako alternatíva živočíšnych mliek pre ľudí s bezlepkovou diétou a pre ľudí alergických na mliečny cukor laktózu.

Provamel BIO ryžový nápoj 1 l
3 €

Provamel BIO ryžový nápoj v biokvalite. Bez prídavku cukrov, obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry. Bez laktózy. Bez lepku.

Provamel BIO sójový nápoj s vanilkou 1 l
3 €

Provamel BIO sójový nápoj s vanilkou je nápoj s extraktom bourbonskej vanilky v biokvalite. Má jemnú a lahodnú chuť. Hodí sa k priamej konzumácii, ale aj do koktailov a varenie pudingov. Prirodzene bez laktózy. Bez lepku.

Naturalis Smoothie se Superfoods BIO 180 g
7,80 €

Smoothie sa Superfoods BIO obsahuje celú škálu najkvalitnejších superpotravín. Medzi ne patrí goji berries čiže kustovnica čínska, machovka peruánska čiže golden berries, moruše biela, Baobab (ktorý vyniká vysokým obsahom vitamínu C) či napríklad Yacon. .

KetoLife Proteínový shake - Višňa 5 x 30 g
7,30 €

Proteínový shake – Višňa je chutný a výdatný proteínový shake a nikdy vás neprepadne hlad. Kombinuje živočíšne a rastlinné bielkoviny, ktoré vás spoľahlivo zasýtia. Je určený pre všetkých, ktorí chcú mať po ruke výdatné a zdravé jedlo, ktoré rýchlo zaženie hlad.

Energy QI Drink 100 g
17,70 €

Novinka

QI Drink je nový terapeutický nápoj. Odstraňuje únavu a posilňuje obranyschopnosť. QI DRINK je nielen terapeutickým nápojom, ale sám o sebe i funkčné potravinou s vysokým obsahom biologicky účinných látok.

KetoLife Proteínový shake - Banány a kakao 5 x 30 g
7,20 €

Proteínový shake – Banány a kakao chutí ako banány v čokoláde, a pritom k ombinuje živočíšne a rastlinné bielkoviny, ktoré vás spoľahlivo zasýtia. Je určený pre všetkých, ktorí chcú mať po ruke výdatné a zdravé jedlo, ktoré rýchlo zaženie hlad.

KetoLife Proteínový shake - Jahoda a príchuť kivi 5 x 30 g
7,20 €

Proteínový shake – Jahoda a príchuť kivi kombinuje chuť sladké jahody s jemnou kyslosťou kivi. Obsahuje živočíšne a rastlinné bielkoviny, ktoré vás spoľahlivo zasýtia. Je určený pre všetkých, ktorí chcú mať po ruke výdatné a zdravé jedlo, ktoré rýchlo zaženie hlad.

Naturalis Smoothie Čokoláda + Chilli BIO 180 g
7,30 €

Smoothie Čokoláda + Chilli BIO obsahuje okrem jedinečných superpotravín aj pravú čokoládu, nepražené RAW kakao prvotriednej kvality či štipku ľahko pikantného chilli. .

Naturalis Smoothie Goji + Jahoda BIO 180 g
8,20 €

Smoothie Goji + Jahoda BIO obsahuje starostlivo vybrané superpotraviny, ktoré obsahujú len to najlepšie pre ľudský organizmus ako sú Goji berries (čiže kustovnica čínska) i pravej lyofilizované jahody. .