Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj produkty z kategórie Bezlepkové nápoje. Máte špeciálnu diétu alebo sa stravujete podľa zásad zdravej výživy? Na MALL.SK nakúpite pohodlne a za skvelé ceny. Ušetrite čas a vyberajte zo sekcie Bezlepkové nápoje najlacnejšie alebo najlepšie hodnotené produkty.

Zobraziť viac
  • Pochutnáte si už dnes – nákup vám dovezieme na adresu alebo si ho môžete vyzdvihnúť na jednom z 1 500 výdajných miest.
  • Máte k produktom alebo službám otázky? Volajte na našu zákaznícku podporu 24 hodín denne.
  • Ak vám produkty nebudú vyhovovať, môžete ich neporušené vrátiť do 14 dní.
  • Platiť môžete rovno online, v hotovosti pri dodaní alebo až za 50 dní s overeným účtom prostredníctvom služby MALL Pay.
Upresniť parametre
YUZU Maracuja - Nápojový koncentrát s kúskami Maracuji, s vitamínom A, B, C YUZU Maracuja - Nápojový koncentrát s kúskami Maracuji, s vitamínom A, B, C
YUZU Maracuja - Nápojový koncentrát s kúskami Maracuji, s vitamínom A, B, C

Maracuja je po vzore yuzu spracovaná rovnakým spôsobom – maracuja, cukor, med. Príprava nápojov a jedál teda nikdy nebola jednoduchšie! Plod maracuje je cenným zdrojom vitamínov A, B a C, ktoré podporujú imunitný systém.

môžete mať 11.12 - 12.12

Partner: Vivantis
Zenyth Beauty Help 9 v 1 Strawberry YUZU Maracuja - Nápojový koncentrát s kúskami Maracuji, s vitamínom A, B, C
Zenyth Beauty Help 9 v 1 Strawberry

Beauty Help, prvý multifunkčný kozmetický výrobok, bol navrhnutý špeciálne tak, aby vaša pokožka zostala vždy mladá, zdravá a jasná a obnovila jej pružnosť. Je to elixír krásy.

môžete mať 08.12 - 11.12

Zenyth Beauty Help 9 v 1 Chocolate YUZU Maracuja - Nápojový koncentrát s kúskami Maracuji, s vitamínom A, B, C
Zenyth Beauty Help 9 v 1 Chocolate

Beauty Help, prvý multifunkčný kozmetický výrobok, bol navrhnutý špeciálne tak, aby vaša pokožka zostala vždy mladá, zdravá a jasná a obnovila jej pružnosť. Je to elixír krásy.

môžete mať 08.12 - 11.12

Salus BIO Aperino Čierne ríbezle Acerola - Bylinný aperitív bez alkoholu 375 ml Salus BIO Aperino Čierne ríbezle Acerola - Bylinný aperitív bez alkoholu 375 ml
Salus BIO Aperino Čierne ríbezle Acerola - Bylinný aperitív bez alkoholu 375 ml

BIO Aperino Čierne ríbezle Acerola – Bylinný aperitív bez alkoholu. Špeciálne zloženie z čiernych ríbezlí, čerešne acerola bohaté na vitamín C a vybrané byliny. Ovocná suchá chuť s jemnou horkou notou. Možno použiť ako digestívum aj ako aperitív.

môžete mať 11.12 - 12.12

Partner: Vivantis