Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Bezdrôtové tachometre. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
  • Zakúpený tovar z kategórie Bezdrôtové tachometre doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
  • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
  • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Bezdrôtové tachometre najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
  • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Bezdrôtové tachometre alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
Sigma Pure 1 ATS Sigma tachometer Baseline 1200 WL
Sigma Pure 1 ATS

Bezdrôtový cyklocomputer PURE 1 ATS od renomovanej firmy Sigma vsádza na jednoduchosť a minimalistický dizajn. Veľký display vždy ukazuje tie najpoužívanejšie informácie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Sigma BC 9.16 ATS Sigma tachometer Baseline 1200 WL
Sigma BC 9.16 ATS

Sigma BC 9.16 ATS je cyklocomputer s kódovaným bezdrôtovým prenosom, 11 funkcií k porovnávaniu medzi aktuálnou a priemernou rýchlosťou, kalórie, štatistika tréningov až 100 hodín a dátová komunikácia s PC/Mac prostredníctvom dokovacej stanice.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Sigma tachometer Baseline 1200 WL Sigma tachometer Baseline 1200 WL
Sigma tachometer Baseline 1200 WL

Bezdrôtový tachometer disponuje až 12 funkciami. Medzi nimi je napríklad ukazovateľ okamžitej rýchlosti, hodiny, čas jazdca alebo teplomer. Sigma tachometer Baseline 1200 WL je vodeodolný a veľmi dlho vydrží v perfektnom stave.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Sigma BC 14.16 STS/CAD Sigma ROX 11.1 EVO SENSOR SET tréningový počítač
Sigma BC 14.16 STS/CAD

Sigma BC 14.16 STS/CAD je bezdrôtový tachometer. K pokročilejším z 19 funkcií patrí výškomer,% prevýšenie, frekvencie šliapania a grafika profilu. Vďaka NFC môžete aplikácií stiahnuť dáta do android smartphone.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bezdrôtový cyklopočítač One Brain 20.0 ATS Sigma ROX 11.1 EVO SENSOR SET tréningový počítač
Bezdrôtový cyklopočítač One Brain 20.0 ATS

Bezdrôtový cyklopočítač JUST-ONE One Brain 20.0 ATS v atraktívnom dizajne s veľkým 4-segmentovým displejom disponujúci veľkým zobrazením hodnôt je výborným doplnkom vášho bicykla. Ponúka až 20 funkcií, jednoduché intuitívne ovládanie a rýchlu montáž.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Sigma ROX 11.1 EVO SENSOR SET tréningový počítač Sigma ROX 11.1 EVO SENSOR SET tréningový počítač
Sigma ROX 11.1 EVO SENSOR SET tréningový počítač

Tréningový počítač ROX 11.1 EVO SENSOR SET od značky Sigma. Rozmery 46,8 × 66,1 × 20,8 mm. Li-Ion batéria s 1000 mAh. Rozlíšenie displeje 128 × 160 px. Výdrž batérie cca 18 hodín Konektivita ANT+ a Bluetooth. Bezpečnostné krytie IP67. Súčasťou balenia je aj predsunutý držiak počítača, USB-C kábel, materiál na inštaláciu, snímač tepovej frekvencie R1 Duo, snímač rýchlosti, snímač kadencie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
BC 14:16 STS Just One tachometer Pilot 16.0 ATS - použité
BC 14:16 STS

Sigma BC 14:16 STS bezdrôtový tachometer. K pokročilejším zo 17 funkcií patrí výškomer,% prevýšenie a grafika profilu. Vďaka NFC môžete aplikácií stiahnuť dáta do android smartphone.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Sigma ROX 4.0 Just One tachometer Pilot 16.0 ATS - použité
Sigma ROX 4.0

Perfektný ROX 4.0 od značky Sigma je cyklopočítač pre každého. Má extra veľký a dobre čitateľný displej, a v kombinácii s jednoduchým ovládaním tak predstavuje ideálneho spoločníka pre cyklo vychádzky. Ponúka 30 funkcií ako napríklad zobrazenie rýchlosti, výškového profilu alebo vzdialenosti. 

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Použité
Just One tachometer Pilot 16.0 ATS - použité Just One tachometer Pilot 16.0 ATS - použité
Just One tachometer Pilot 16.0 ATS - použité

Bezdrôtový tachometer disponuje dobíjacou batériou s dobou prevádzky 120 h. Je vybavený 16 funkciami, napríklad hodinami, okamžitou rýchlosťou či indikátorom nabitia batérie. Just One tachometer Pilot 16.0 ATS ľahko pripevníte k predstavci či riadidlám.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Sigma ROX 11.1 EVO HR SET tréningový počítač Force Diablo Cyclocomputer 11 funkcií - bezdrôtový, červený bordový
Sigma ROX 11.1 EVO HR SET tréningový počítač

Tréningový počítač ROX 11.1 EVO HR SET od značky Sigma. Rozmery 46,8 × 66,1 × 20,8 mm. Li-Ion batéria s kapacitou 1000 mAh. Rozlíšenie displeja 128 × 160 px. Výdrž batérie cca 18 hodín. Konektivita ANT+ a Bluetooth. Bezpečnostné krytie IP67. Súčasťou balenia je aj predsunutý držiak počítača, USB-C kábel, materiál na inštaláciu, snímač tepovej frekvencie R1 Duo.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Force Diablo Cyclocomputer 11 funkcií - bezdrôtový, červený bordový Force Diablo Cyclocomputer 11 funkcií - bezdrôtový, červený bordový
Force Diablo Cyclocomputer 11 funkcií - bezdrôtový, červený bordový

Force Diablo je bezdrôtový tachometer na bicykel, ktorý ponúka 11 funkcií. Jeho súčasťou je držiak, ktorý možno namontovať na riadidlá alebo predstavec.

môžete mať 11.10. - 13.10.

Partner: MANDARIN
Dunlop Cyklo computer Force Diablo Cyclocomputer 11 funkcií - bezdrôtový, červený bordový
Dunlop Cyklo computer

Malý, kompaktný cyklistický počítač od spoločnosti DUNLOP so 14 funkciami. Bez námahy zaznamenáva a načíta všetky údaje, ako je priemerná/maximálna rýchlosť, doba jazdy pre jednotlivé jazdy, aktuálna rýchlosť atď. Cyklocomputer je navyše vodotesný a prachotesný podľa normy IP54.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL