10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Connect IT Kombinovaná bezdrôtová klávesnica a myš CI-185 (CI-185)

Connect IT Kombinovaná bezdrôtová klávesnica a myš CI-185 (CI-185)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bezdrôtová súprava klávesnice a myši s dobrým pomerom cena/výkon; bezdrôtová optická myš s piatimi tlačidlami a nastaviteľným rozlíšením 800/1200/1600 dpi; klávesnica s 10 multimediálnymi klávesmi, bezdrôtové pripojenie 2,4 GHz s vysokým dosahom až 10 metrov, USB.
24,30 €
Tovar od: CZC.cz
24,30 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledný kus

24.7.2024 na výdajnom mieste
23.7.2024 - 24.7.2024 na vašej adrese

Popis

Bezdrôtová súprava CONNECT CI-185

CONNECT IT je výrobca periférnych zariadení, ktoré používatelia oceňujú najmä vďaka dobrému pomeru cena/výkon. Bezdrôtová súprava CONNECT CI-185 poskytuje rýchle a presné snímanie pohybu a ponúka solídny používateľský zážitok. Klávesnica ponúka väčšinu ovládacích prvkov na prístup k hudbe, videu, e-mailu atď. jedným dotykom, zatiaľ čo 5-tlačidlová myš umožňuje rýchly pohyb po stránke a systéme.

Klasické rozloženie klávesov

Profil tejto klávesnice bol zvolený tak, aby bol tenší ako zvyčajne a poskytoval štandardné rozloženie klávesov, aby vaše ruky zostali v neutrálnej polohe. Klávesy sú príjemné na dotyk a zabezpečujú pohodlie pri práci. Okrem toho je k dispozícii 10 multimediálnych tlačidiel.

Je tiež bezdrôtový

Súprava je vybavená bezdrôtovou technológiou s jednoduchou inštaláciou. Poskytuje rýchle a spoľahlivé bezdrôtové pripojenie 2,4 GHz s vysokým dosahom až 10 metrov. Môžete napríklad sedieť na pohovke a ovládať multimediálny počítač umiestnený pred televízorom.

Optická myš

Súprava obsahuje bezdrôtovú optickú myš s piatimi tlačidlami a nastaviteľným rozlíšením 800/1200/1600 dpi. Bezdrôtová myš je navrhnutá tak, aby bola pohodlná a ľahko sa prenášala, takže ju môžete používať so svojou zostavou doma alebo s notebookom na cestách.

Kľúčové vlastnosti

Klávesnica ponúka rozšírenú sadu kláves a je rozdelená do niekoľkých blokov. Hlavný blok sa používa na základné písanie textu, zatiaľ čo vedľajší numerický blok je určený na jednoduché písanie čísel. Na ďalšie ovládanie slúžia navigačné tlačidlá a 10 multimediálnych tlačidiel. Myš je bezdrôtová optická a poskytuje pohodlie a ergonomický dizajn. Súprava sa pripája bezdrôtovo na frekvencii 2,4 GHz prostredníctvom rozhrania USB.