10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Air (4/5th gen) and iPad Pro 11" (3/4th gen), černá (MXQT2CZ/A)

Apple ochranný kryt s klávesnicí Magic Keyboard pro iPad Air (4/5th gen) and iPad Pro 11" (3/4th gen), černá (MXQT2CZ/A)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Originálne púzdro s klávesnicou Magic Keyboard určené pre iPad Pro 11'' (3.-4.gen) / iPad Air (4.-5. gen), magnetické prichytenie, automatické párovanie a napájanie, nastavenie do rôznych uhlov pre pohodlné písanie.
333 €
Tovar od: CZC.cz
333 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledné 2 kusy

24.7.2024 na výdajnom mieste
23.7.2024 - 24.7.2024 na vašej adrese

Popis

Apple ochranný kryt s klávesnicou Magic Keyboard

Praktické puzdro skvele poslúži ako klávesnica plnej veľkosti , keď ju práve potrebujete a zároveň ako elegantný kryt na prednú aj zadnú stranu, ktorým zaistí bezpečie pred poškodením, poškriabaním a skvele zmierni nárazy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

  • Klávesnica s magnetickým „zámkom“
  • Možnosť polohovania pre pohodlné písanie
  • Jednoduché použitie a inštalácia

Komfort pri práci aj zábave

Puzdro sa magneticky prichytáva k zadnej strane iPadu Pro. Pri nosení ho chráni spredu aj zozadu. A keď potrebujete písať, jednoducho ju rozložíte. Ide tak okrem iného o jednoduché, účelné prekladacie púzdro. Možnosť nastavenia rôznych uhlov si ľahko nájdete polohu, ktorá vám pri písaní najviac vyhovuje.

Kľúčové vlastnosti

Magic Keyboard obsahuje nápadité technológie , ktoré sa zaobídu bez prepínačov, konektorov a párovania. Len ju stačí magneticky pripnúť a začať písať. Keď je klávesnica odopnutá, znovu sa automaticky objaví klávesnica na obrazovke. Kryt je vyrobený z vysoko odolných materiálov, ktoré ponúkajú vynikajúcu ochranu pred poškodením.