10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Apple ochranné pouzdro s klávesnicí Smart Keyboard Folio pro iPad Pro 12.9"' (4.gen/5.gen/6.gen) (MXNL2LB/A)

Apple ochranné pouzdro s klávesnicí Smart Keyboard Folio pro iPad Pro 12.9"' (4.gen/5.gen/6.gen) (MXNL2LB/A)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Originálne puzdro s českou klávesnicou určené pre iPad Pro 12.9" (4.-6.gen), magnetické prichytenie, automatické párovanie a napájanie, nastavenie do rôznych uhlov pre pohodlné písanie. US layout.
176 €
Tovar od: CZC.cz
176 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledné 3 kusy

23.7.2024 na výdajnom mieste
22.7.2024 - 23.7.2024 na vašej adrese

Popis

Apple ochranné púzdro s klávesnicou Smart Keyboard Folio

Praktické puzdro skvele poslúži ako klávesnica plnej veľkosti , keď ju práve potrebujete a zároveň ako elegantný kryt na prednú aj zadnú stranu, ktorým zaistí bezpečie pred poškodením, poškriabaním a skvele zmierni nárazy.

  • Klávesnica s magnetickým „zámkom“
  • Možnosť polohovania pre pohodlné písanie
  • Jednoduché použitie a inštalácia

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Komfort pri práci aj zábave

Puzdro sa magneticky prichytáva k zadnej strane iPadu Pro. Pri nosení ho chráni spredu aj zozadu. A keď potrebujete písať, jednoducho ju rozložíte. Ide tak okrem iného o jednoduché, účelné prekladacie puzdro. Možnosť nastavenia rôznych uhlov si ľahko nájdete polohu, ktorá vám pri písaní najviac vyhovuje.

Prémiové materiály

Kryt je vyrobený z vysoko odolných materiálov, ktoré ponúkajú vynikajúcu ochranu pred poškodením. Zároveň je zaistená dlhodobá životnosť puzdra, čím chráni vaše zariadenie prakticky po celú dobu jeho životnosti.

Kľúčové vlastnosti

Smart Keyboard Folio obsahuje nápadité technológie , ktoré sa zaobídu bez prepínačov, konektorov a párovania. Len ju stačí magneticky pripnúť a začať písať. Keď je klávesnica odopnutá, znovu sa automaticky objaví klávesnica na obrazovke. US layout.