Bezdrôtové slúchadlá JBL

Bezdrôtové slúchadlá sú modernou modifikáciou bežných slúchadiel, ktorých výhodou je absencia prekážajúceho kábla. Sú vhodné pre športovcov i bežných užívateľov, ktorých prítomnosť drôtu klasických slúchadiel obťažuje. Ako vybrať tie pravé bezdrôtové slúchadlá?

Zobraziť viac

Typy bezdrôtových slúchadiel

Bezdrôtové slúchadlá možno rozdeliť podľa typu prevedenia do 2 základných skupín:

Slúchadlá na doma alebo na TV

 • najčastejšie supraurálnej a cicumaurálnej konštrukcie
 • vhodné sú otvorené mušle slúchadiel
 • ideálne je Bluetooth pripojenie

Športové bezdrôtové slúchadlá

 • ideálna je intraaurálna konštrukcia slúchadiel s úchytkami za uši
 • v podobe peciek či štupľov
 • dôraz je kladený na nízku hmotnosť a skladnosť
 • často odolné proti vode, potu a hrubšiemu zaobchádzaniu

Slúchadlá k notebooku a PC

 • najčastejšie supraurálnej a cicumaurálnej konštrukcie
 • otvorené i zatvorené mušle
 • napájanie zvyčajne cez USB kábel
Info:

Na trhu nájdete mnoho ďalších druhov slúchadiel. Okrem klasických slúchadiel do uší a slúchadiel cez hlavu zaobstaráte tiež športové slúchadlá, slúchadlá k televízii alebo herné slúchadlá.

Spôsob pripojenia bezdrôtových slúchadiel

Podľa spôsobu pripojenia delíme bezdrôtové slúchadlá na 3 druhy:

 • Bluetooth pripojenie – najrozšírenejšie, nepotrebujú vysielač signálu, dosah až 10 m
 • Pripojenie cez rádiovú frekvenciu – nevyhnutný je vysielač signálu, dosah až 100 m, prenos aj cez prekážky, vhodný pre TV a audio bez Bluetooth, pripojenie pomocou vysielača zapojeného do bežného slúchadlového vstupu, nevýhodou nižšia kvalita zvuku a častý šum

Spôsob napájania a výdrž bezdrôtových slúchadiel

Bezdrôtové slúchadlá je potrebné pravidelne dobíjať. Zvyčajne sa dobíjajú cez USB kábel.

→ Slúchadlá najčastejšie disponujú Li-lon alebo Li-Pol batériou.

 • Kapacita batérie a spotreba energie sa u jednotlivých druhov líšia, kapacita sa uvádza v miliampérhodinách (mAh).
 • Výdrž batérie sa u jednotlivých druhov veľmi líši, na trhu nájdete slúchadlá s výdržou cca 2 - 180 hod.
 • Dobitie batérie trvá podľa druhu slúchadiel 0,5 – 24 hod.

Prevedenie mušlí bezdrôtových slúchadiel

Spôsob prevedenia mušlí slúchadiel (plochy priliehajúce na uši) ovplyvňuje kvalitu počúvania.

 • Otvorené mušle – majú postranné otvory, výhodou je lepšia kvalita zvuku, nevýhodou nedostatočná eliminácia okolitých zvukov, zvuk zo slúchadiel sa nesie do okolia, slúchadlá nie sú vhodné do rušného prostredia
 • Zatvorené mušle – nemajú postranné otvory, dobre eliminujú okolité ruchy a zvuk zo slúchadiel sa nešíri ďalej, nevýhodou je skreslenie zvuku

Prevedenie náušníkov bezdrôtových slúchadiel

Náušníky priliehajú tesne k uchu a tvoria výslednú zvukovú stopu. Na trhu nájdete niekoľko druhov náušníkov podľa použitého materiálu:

 • Plastové náušníky – najrozšírenejšie, výhodou je dobrá priľnavosť, odolnosť a kvalitné tlmenie, nevýhodou môže byť nekomfortná tuhosť
 • Textilné náušníky – veľmi komfortné náušníky v širokej škále prevedení, nevýhodou môže byť vyššia cena
 • Kožené náušníky – kvalitné pohodlné náušníky s dlhou životnosťou, nevýhodou je náročnejšia údržba a vyššia cena

Praktické funkcie slúchadiel

Bezdrôtové slúchadlá s potlačením šumu

Slúchadlá s kvalitnou technológiou pre potlačenie okolitého ruchu aj zvukov, počúvanie tak dosiahne maximálnej kvality.

→ Kvalitné bezdrôtové slúchadlá majú tiež niekoľko ďalších praktických funkcií:

 • Mikrofón – praktický pri napojení na mobilný telefón či hraní hier
 • Ovládanie – umožňuje rýchle ovládanie priamo na slúchadlách
TIP!

V prípade potreby je možné dokúpiť k niektorým typom bezdrôtových slúchadiel príslušenstvo k slúchadlám, v podobe náhradných štupľov či slúchadlových zosilňovačov.

-39%
JBL T600BTNC, čierna
70x

JBL T600BTNC

99 €
59,90 €

Ďalšia ponuka za 52,10 €

Bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku. JBL T600BTNBK vydrží přehrávat přes Bluetooth12 hodin a plně nabitá jsou během 2 hodin. S vestavěným mikrofonem a ovládáním na sluchátku pohodlně vyřídíte své hovory hands-free. Sluchátka jsou ideální na cestování do letadla, kde je lze propojit audiokabelem 3,5mm jack, který je součástí balení.

Tovar od predajcu MALL
JBL Endurance Sprint čierna
60x

JBL Endurance Sprint

49,90 €

Športové štupľové slúchadlá s úchytom za uši a vstavaným mikrofónom pre hands-free telefónne hovory. JBL Endurance Sprint sú s krytím IPX7 vodeodolné do 1 metra až na 30 minút. Ak Vás niekto hodí do bazéna, slúchadlá to nielen prežijú, ale zostanú tiež bezpečne usadené vďaka technológii TwistLock a FlexSoft.

Tovar od predajcu MALL
JBL Endurance Jump, čierna
57x

JBL Endurance Jump

81,28 €
79 €

Športové bezdrôtové slúchadlá s úchytom za uši a vstavaným mikrofónom pre hands-free telefónne hovory. JBL Endurance Jump sú priamo stvorené pre šport vďaka technológii TwistLock a FlexSoftergonomické a spoľahlivo držia na svojom mieste. Certifikát IPX7 robí slúchadlá vodotesné, môžete si ich tak vziať do bazéna alebo na beh v daždi.

Tovar od predajcu MALL
-20%
JBL Endurance Run BT čierna
40x

JBL Endurance Run BT bezdrôtové slúchadlá

50,35 €
39,90 €

Žiadne vypadávanie z ucha ani pri extrémnej pohybovej aktivite – užite si beh a hudbu vďaka prenosným Bluetooth v4.1 slúchadlám JBL Endurance Run BT s dosahom bezdrôtového signálu 10 m a s výdržou batérie na 1 nabitie až 6 h. Certifikácia IPX5 zaručuje odolnosť proti vode a potu, nechýba ani mikrofón pre handsfree.

Tovar od predajcu MALL
JBL Tune 510BT, čierna
213x

JBL Tune 510BT

52,80 €
49,90 €

Krásny nadčasový dizajn, bezchybný zvuk JBL Pure Bass – moderné Bluetooth 5.0 náhlavné slúchadlá JBL Tune 510BT hrajú na nabitie 450mAh batérie až 40 h a pýšia sa aj rýchlonabíjacou 15min funkciou. Osadené sú 32mm dynamickými meničmi a podporujú viacbodové pripojenie. Využijete ich aj pre handsfree hovory. Slúchadlá sú kompatibilné s hlasovými asistentmi Siri a Hey Google.

Tovar od predajcu MALL
-38%
JBL Tune 750 BTNC, čierna
36x

JBL Tune 750 BTNC

129 €
79,90 €

Vaše bubienky budú zásobiť krištáľovo čistým zvukom 15 a viac hodín na jediné nabitie batérie – Bluetooth 4.2 slúchadlá JBL Tune 750 BTNC majú ANC technológiu potláčajúcu okolité hluky a radosť robia aj legendárnymi basmi JBL Pure Bass. Vo výbave nechýba ani handsfree mikrofón a podpora hlasových asistentov.

Tovar od predajcu MALL
-17%
JBL LIVE 300TWS biela
82x

JBL LIVE 300TWS

179,70 €
149 €

Skvelými audio vlastnosťami v kompaktnom prevedení vás okúzlia trendy bezdrôtové TWS Bluetooth 5.0 slúchadlá JBL LIVE 300TWS s výkonnými 5,8 mm meničmi a s funkciami Ambient Smart – počujete z nich len to, čo naozaj chcete. Na nabitie hrajú 6 h, majú nabíjací 450 mAh box, mikrofón pre handsfree a hlasových asistentov.

Tovar od predajcu MALL
JBL Tune 230NC TWS, čierna
2x

JBL Tune 230NC TWS

99,90 €
Novinka

Drobné, avšak nesmierne štýlové sú Bluetooth 5.2 slúchadlá do uší JBL Tune 230NC TWS osadené dynamickými 6mm meničmi a pýšiace sa vyhláseným JBL Pure Bass zvukom. ANC technológia potlačí okolité hluky, Ambient Aware zvýši bezpečnosť poslucháča, TalkThru umožní komunikovať aj s nasadenými slúchadlami. Na nabití hrajú až 10 h, ďalších až 30 h pridá nabíjací 750mAh box.

Tovar od predajcu MALL
-35%
JBL Under Armour True Wireless Flash X
21x

JBL Under Armour True Wireless Flash X

179 €
115 €

Ďalšie ponuky od 99,99 €

Štýlový športový dizajn a vysoká odolnosť vďaka vodeodolnej technológii Under Armour aj certifikáciu IPX7 garantujúci odolnosť vode a potu – moderné Bluetooth 5.0 slúchadlá JBL Under Armour True Wireless Flash X sú ideálne pre športovcov i športovkyne, ktoré poteší svojím motivujúcim JBL Charged Sound zvukom so silnými basmi. Majú duálne mikrofóny, technológiu Bionic Hearing a výdrž 10 h na nabitie.

Tovar od predajcu MALL
JBL Tune 215BT, čierna
23x

JBL Tune 215BT

41 €
39,90 €

Raz ju skúsite a vaše uši už nikdy nebudete chcieť počúvať z iných slúchadiel než z bezdrôtových Bluetooth 5.0 slúchadiel JBL Tune 215BT, ktoré hrajú legendárnym JBL Pure Bass Sound zvukom bohatým na silné basy. Slúchadlá sú vybavené 12,5mm meničmi, ovládačom na kábli vedenom okolo krku, mikrofónom a 130mAh batériou s výdržou až 16 h.

Tovar od predajcu MALL
-41%
JBL Tune 225TWS, čierna
90x

JBL Tune 225TWS

102 €
59,90 €

Ďalšia ponuka za 99 €

Sú krásne a majú skvelé audio vlastnosti – elegantné TWS Bluetooth 5.0 slúchadlá JBL Tune 225TWS zaplnia vaše uši legendárnym JBL Pure Bass zvukom a potešia aj parádnym dizajnom. Puzdro v tvare oblého kameňa 4 × plne nabije slúchadlá a predĺži tak celkovú dobu prevádzky na 25 h. Nechýbajú ani mikrofóny pre handsfree volanie.

Tovar od predajcu MALL
-24%
JBL Tune 115TWS, čierna
28x

JBL Tune 115TWS

79,20 €
59,90 €

Majú trendy dizajn a hrajú na výbornú – prenosné Bluetooth 5.0 slúchadlá JBL Tune115TWS sú vybavené 5,8 mm dynamickými meničmi pre kvalitný zvuk a mikrofónmi pre handsfree volanie. Podporujú hlasové ovládanie, možno používať len jedno a na nabitie hrajú 6 h. Nabíjací box predĺži dobu prevádzky slúchadiel o ďalších 15 h.

Tovar od predajcu MALL

Bezdrôtové slúchadlá

Hľadáte štýlové a kvalitné výkonné bezdrôtové slúchadlá? Vyberajte na MALL.sk. V ponuke máme kvalitné intraaurálne bezdrôtové slúchadlá do uší, aj supraurálne a cicumaurálne slúchadlá cez uši!

Bezdrôtové slúchadlá vycibrených dizajnov a vysokej kvality ponúkajú značky Niceboy, Sony, JBL, Beats, KOSS, MARLEY, MARSHALL, Panasonic, Sennheiser a mnoho ďalších.