WOWO Bezdrôtové bluetooth slúchadlá do uší, airpods

WOWO Bezdrôtové bluetooth slúchadlá do uší, airpods

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Biele bezdrôtové slúchadlá do uší, airpods Pods i12 pre Android, iPhone vám ponúknu voľné pohybovanie od pripojeného zaradenia až do vzdialenosti 10 metrov. Výdrž pri aktívnom počúvaní hudby sa pohybuje medzi 3–4 hodinami. Celý popis
24,99 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

7.7.2022 - 8.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu WOWO, s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 5647474

Popis

Funkcie a technické parametre bezdrôtových slúchadiel pre Android, iPhone.

Biele bezdrôtové slúchadlá do uší, airpods Pods i12 pre Android, iPhone vám ponúknu voľné pohybovanie od pripojeného zaradenia až do vzdialenosti 10 metrov. Výdrž pri aktívnom počúvaní hudby sa pohybuje medzi 3–4 hodinami. Okrem počúvaní hudby však môžete tieto bezdrôtové slúchadlá používať samozrejme aj na telefonovanie. Pri telefonovaní vám vydržia 2–3 hodiny. Nabíjanie bezdrôtové slúchadlá do uší môže trvať približne 40–50 minút a ochranný box sa nabíja 1–2 hodiny. Bezdrôtové slúchadlá sú obdarené taktiež aj rôznymi smart funkciami ako napríklad ovládaním vášho smart asistenta (Siri) dvojitým poklepaním na dotykovú plochu či pozastavením/spustením hudby. Samozrejmosťou je aj automatické pripojenie slúchadiel hneď po prvotnom spárovaní s vašim zariadením.

Prečo mať bezdrôtové slúchadlá do uší, airpods.

Túžite mať bezdrôtové slúchadlá do uší, airpods pretože patríte medzi milovníkov hudby a nedokážete bez nej žiť? Hudba je už odpradávna azda najobľúbenejším elementom umenia a dokáže nám vyčarovať úsmev na perách a dobrú náladu aj v tých najhorších časoch. Práve preto sa stala našou každodennou súčasťou a s príchodom moderných technológií ju máme pri sebe už naozaj stále.

Už žiadne káble – bezdrôtové slúchadlá do uší.

Bezdrôtové slúchadlá do uší, airpods spolu s príchodom moderných technológií konečne prichádza aj riešenie večných útrap každého milovníka hudby na cestách. Spolu s hudbou ste sa už určite stretli aj s nepríjemným problémom v podobe zamotaných káblov na vašich slúchadlách do uší. Tie ste mohli uschovať do vrecka či školskej aktovky učebnicovými technikami a napriek tomu ste slúchadlá do uší o päť minút vybrali zamotané. Tiež vás to už prestalo baviť? Je čas prejsť na bezdrôtovú technológiu Bluetooth a ňou poháňané bezdrôtové slúchadlá do uší, airpods. S týmto typom bezdrôtových slúchadiel do uší sa raz a navždy zbavíte večného rozmotávania káblov a taktiež si budete môcť užívať slobodu pohybu, pri ktorom nebudete riskovať vypadnutie mobilného telefónu z vrecka či odpojenie ,,jacku“.

Využitie bezdrôtových slúchadiel v bežnom živote aj športe.

Tieto bezdrôtové slúchadlá do uší, airpods vám poskytnú obrovskú slobodu ako v bežnom živote, tak hlavne aj v športe. Poznáte ten pocit, kedy sa pri behu bojíte, že vám mobilný telefón vypadne z vrecka, ale nemôžete si vrecko zazipsovať kvôli káblu? S bezdrôtovými slúchadlami do uší je tento problém navždy minulosťou. A čo také posilňovanie? Mobilný telefón si môžete jednoducho odložiť na podložku a pomocou Bluetoothu 5.0 si budete užívať hudbu aj na diaľku. Voľnosť pri cvičení tak nebola nikdy väčšia. Ak raz tieto bezdrôtové slúchadlá do uší, airpods vyskúšate v ,,posilke“ vyskúšate, garantujeme vám, že sa už nikdy nebudete chcieť vzdať bezdrôtovej technológie a vrátiť sa späť ku klasickým káblovým slúchadlám do uší.

Zbavte sa zbytočných káblov a užite si slobodu s bezdrôtovými slúchadlami do uší.