Helpmation Bezdotykový dávkovač mydla V476 silver

92%
Hodnotenie: 4,6
Helpmation

Helpmation Bezdotykový dávkovač mydla V476 silver

92%
Hodnotenie: 4,6
Helpmation

Skvelý pomocník v domácnosti, na pracovisku, alebo v zdravotníckych zariadeniach. Bezdotykové ovládanie zaručuje maximálnu hygienu. Tento systém je veľmi hygienický a zaistí zníženie výskytu baktérií. Objem nádoby dávkovača je 220 ml. Celý popis

32
4.6 28
32 € Vrátane DPH
Momentálne nedostupné

Dostupnosť nie je známa

Pri tomto tovare momentálne nemôžeme garantovať jeho dostupnosť.
Ak si prajete byť informovaný o zmene, kliknite na Mám záujem.

Len čo budeme môcť dostupnosť garantovať, budeme Vás kontaktovať.

Informácie o Garantovanej dostupnosti

Kód: 817078

Popis

Popis produktu

Bezdotykový dávkovač mydla V476 silver

  • 100% bezdotyková prevádzka zníži výskyt baktérií
  • patentovaný dizajn s čistými líniami od dizajnéra
  • vhodný pre tekuté mydlo, saponát (jar), dezinfekčné prostriedky
  • funkcia „No Drip“ mydlo neodkvapkáva
  • hlavný vypínač a batéria chránené proti vlhkosti
  • veľký plniaci otvor pre ľahké plnenie mydla
  • signalizácia dávkovania mydla
  • rýchle a tiché dávkovanie mydla
  • úsporná prevádzka na batérie (nie sú súčasťou balenia)
  • objem nádobky 220 ml

Bezdotyková prevádzka Bezdotykové ovládanie dávkovače mydla zaručuje maximálnu hygienu a jednoduchosť ovládania. Nemusíte stláčať žiadne tlačidlo, ktoré je plné baktérií. Jednoducho vložíte ruku pod senzor dávkovača, ktorý vám automaticky mydlo nadávkuje do dlane. Tento systém je veľmi hygienický a zaistí zníženie výskytu baktérií.

Funkcia „No Drip“ Bezdotykový dávkovač mydla Helpmation je vybavený funkciou „NO DRIP“. Po nadávkovaní mydlo neodkvapkáva zo zásobníka. Priestor okolo dávkovača zostane vždy hygienicky čistý.

Jedinečný dizajn dávkovača od návrhára Bezdotykový dávkovač mydla V-476 bude pýchou každej kúpeľne či kuchyne. Bol navrhnutý s ohľadom na moderný dizajn, funkčnosť a spoľahlivosť. Krivky dávkovača sú inšpirované prírodou.

Nízka spotreba a napájanie Napájanie elektroniky dávkovača mydla je zabezpečené pomocou 4 kusov batérií typu LR03/AAA, ktoré vydržia plniť svoju funkciu minimálne 12 mesiacov, za predpokladu použitia kvalitných alkalických batérií.

Zásobník mydla Dávkovač V-476 ponúka veľký plniaci otvor pre jednoduché doplnenie tekutého mydla. V prednej časti dávkovača je umiestnené priehľadné okienko, ktoré zobrazuje hladinu mydla v zásobníku. Viete presne, či je potrebné mydlo doplniť. Veľkosť zásobníka na mydlo je 220 ml.

Využitie bezdotykového dávkovača Bezdotykový dávkovač mydla Helpmation je možné používať na tekuté mydlo, saponát (jar), dezinfekciu a tekuté telové mlieka. Jeho používanie zaistí hygienické umývanie rúk v kúpeľni, kuchyni, reštaurácii, nemocnici, lekárskej ordinácii, kozmetickom salóne, penziónoch či hoteloch.

Z našej ponuky Vás ešte môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

K umývadlu áno