Brix Stela: Trilógia dobrodružných románov pre deti - 1. Na Kopci strašidiel, 2. V hrobke bohov, 3.

Značka: Náš kód: 100000512506
 Brix Stela: Trilógia dobrodružných románov pre deti - 1. Na Kopci strašidiel, 2. V hrobke bohov, 3.

Partnerský predaj

Brix Stela: Trilógia dobrodružných románov pre deti - 1. Na Kopci strašidiel, 2. V hrobke bohov, 3.

Najmladšia slovenská autorka, 12-ročná Stela Brix vydala trilógiu dobrodružných románov pre deti o napínavých a vzrušujúcich zážitkoch štyroch kamarátov: Pierra, Wila, Lýrie a Ailit. Svoju prvú knihu napísala už ako 10-ročná. 1. Celý popis

21.5

21,50 € vrátane DPHBežná cena: 25 €, Ušetríte 3,50 € (14 %)

Náš kód: 100000512506

Popis

Popis produktu

Najmladšia slovenská autorka, 12-ročná Stela Brix vydala trilógiu dobrodružných románov pre deti o napínavých a vzrušujúcich zážitkoch štyroch kamarátov: Pierra, Wila, Lýrie a Ailit. Svoju prvú knihu napísala už ako 10-ročná.

1. diel: NA KOPCI STRAŠIDIEL

Keď Lýriina mama musí nečakane odcestovať a jej otec je na služobnej ceste, je tu problém. Čo s Lýriou, keď ju nikto z príbuzenstva nemôže zobrať k sebe, okrem Lýriou nenávidenej tety? Nakoniec sa Lýrii podarí mamu presvedčiť, aby ju nechala bývať na hrade na Kopci strašidiel, kde trávia prázdniny aj vnúčatá jej susedky. To však Lýria ešte netuší, čo sa stane, keď si deti prečítajú starý príbeh a zistia, že neklame.

2. diel: V HROBKE BOHOV

Otec Wila, Pierra a Ailit je prírodovedec. Dostane za úlohu skúmať novoobjavený druh chrobáka v Afrike. Prečo to teda nevyužiť na spoločnú rodinnú dovolenku? Spolu s nimi pocestuje aj Lýria a jej rodičia. Dobrodružstvo sa začne, hneď ako lietadlo pristane v Káhire. Deti si nechtiac vypočujú podozrivý rozhovor. Za to ich však stihne krutý trest, čo ich len utvrdí v domnienke, že tu ide o čosi nekalé a začnú pátrať na vlastnú päsť.

3. diel: ŠTÔLNE DVOCH TVÁRÍ

Je mimoriadne teplý začiatok jesene, navyše deti dostanú riaditeľské voľno. Rozhodnú sa stráviť ho pri farme v starých karavanoch. Farmárka a jej muž sú príjemní a milí ľudia a deti si na lúke nájdu aj kamaráta. Všetko nasvedčuje tomu, že voľný čas prežijú v pokoji a bez vzrušenia. Je to však len ticho pred búrkou. Keď deti navštívia bane, spustí sa sled neočakávaných udalostí. A pritom nemajú ani potuchy, že niekomu veľmi prekážajú v ceste.

  • počet strán: 600
  • produkt: Paperback
  • dátum vydania: 1.3.2010
  • šírka: 117mm
  • výška: 32mm
  • hmotnosť: 516g
  • ISBN:
  • jazyk: slovenský

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Autor Brix Stela
Vydavateľ Equilibria
Jazyk slovenský
Rok vydania 2010
Väzba Paperback
Počet strán 600
Formát 32 x 117
Hmotnosť 516
ISBN