Stretnutie s veľrybou

Stretnutie s veľrybou

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
V poradí už šestnásta kniha z obľúbenej série známeho rakúskeho spisovateľa Thomasa Brezinu nás opäť zavedie do víru zaujímavých a aj poučných dobrodružstiev dcéry veterinára Dr. Moosburgera Penny a jej kamarátov. Celý popis
Partner: PHP Trade
4 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 2 kusy

1.2.2022 - 3.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu PHP Trade

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100053815253

Popis

V poradí už šestnásta kniha z obľúbenej série známeho rakúskeho spisovateľa Thomasa Brezinu nás opäť zavedie do víru zaujímavých a aj poučných dobrodružstiev dcéry veterinára Dr. Moosburgera Penny a jej kamarátov.

Začínajú sa letné prázdniny a rodina Moosburgerovcov sa chystá odletieť na ostrov snov Havaj. Pennini verní kamaráti, psy Robin a Milli, však s nimi letieť nemôžu.Do podozrenia z týrania zvierat sa dostane Gréta, neobľúbená spolužiačka Penny. Grétka, ktorú pre jej postavu prezývajú aj veľrybie mláďa, dokáže svoju nevinu, no aj tak sa Penny zdá, že sa tu spriadajú intrigy.Na Havaji dôjde k stretnutiu s naozajstnou veľrybou, ktorá sa dostane do nebezpečenstva a hrozí jej, že bude usmrtená.Udalosti sa nakopia a Penny má zase čo robiť, aby sa všetko dobre skončilo.