BT Carpet Behúň Nature 104265 Cream / Grey 80x350

BT Carpet Behúň Nature 104265 Cream / Grey 80x350

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Svetlý pruhovaný kobercový behúň typu Boucle, ktorý je určený ako do interiérov, tak aj do vonkajších priestorov. Koberec Nature 104265 sa vyrába zo 100% polypropylénového vlákna a zaujme predovšetkým vysokou pevnosťou, odolnosťou a naozaj ľahkou údržbou. Celý popis
132,27 €
Vrátane DPH
Partner: Můjkoberec
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5 kusov

16.2.2023 - 21.2.2023 na vašej adrese
 

Tovar od predajcu Můjkoberec

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 6501841

Popis

Predstavenie kobercov BoucleSlučkové behúne Nature od značky BT Carpet nemeckého výrobcu Hansa Home sa vyrába zo 100% polypropylénového vlákna. Jedná sa o koberce z kategórie Boucle, ktoré poteší svojou pevnosťou, odolnosťou a ľahkou údržbou. Zabudnúť ale nesmieme ani na obšitie na všetkých stranách. Tieto behúne v prírodných farbách je možné položiť tak v interiéroch, tak aj vo vonkajších priestoroch. Celkovo sa tak jedná o kvalitné koberce, ktoré vynikajú svojimi praktickými vlastnosťami, ale zároveň aj jednoduchými farebnými odtieňmi.

Video: Návod ako si správne vybrať behúň:

BT Carpet – Hanse Home koberceV kolekcii BT Carpet od nemeckého výrobcu nájdete koberce zo syntetických vlákien, ktoré sú však vyrobené špeciálnou metódou, takže vyzerajú a pôsobia ako vlnené. Hanse Home je mladá spoločnosť založená v roku 2008 v Pinnenbergu v Nemecku. Je to výrobca, ktorý sa nebojí udávať trendy a prináša na európsky trh úplne nový koncept kobercov. S mladým majiteľom sme sa osobne stretli na veľtrhu v Hannoveri a dostali sme jedinečnú príležitosť ponúknuť vám výrobky tejto spoločnosti v Českej republike a na Slovensku. Koberce Hanse Home ponúkajú bezkonkurenčný pomer cena/kvalita, pretože v tejto oblasti sa vyrovnajú lídrom v odvetví, ako sú Osta alebo Lano.

Webové stránky BT Carpet