10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

BT Carpet Behúň Nature 103530 Hnedý – na von aj na doma 80x350

BT Carpet Behúň Nature 103530 Hnedý – na von aj na doma 80x350

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Krásny kobercový behúň v hnedej farbe. Tento behúň z kolekcie Nature je vhodný do akéhokoľvek interiéru, pretože hnedou farbou nikdy nič nepokazíte. Môžete ho použiť napríklad ako bytový doplnok do každej chodby.
117,46 €
Tovar od: Můjkoberec
117,46 €
Doprava zadarmo

12.8.2024 na výdajnom mieste
12.8.2024 - 15.8.2024 na vašej adrese

Popis

Predstavenie kobercov BoucleSlučkové behúne Nature od značky BT Carpet nemeckého výrobcu Hansa Home sa vyrába zo 100% polypropylénového vlákna. Jedná sa o koberce z kategórie Boucle, ktoré poteší svojou pevnosťou, odolnosťou a ľahkou údržbou. Zabudnúť ale nesmieme ani na obšitie na všetkých stranách. Tieto behúne v prírodných farbách je možné položiť tak v interiéroch, tak aj vo vonkajších priestoroch. Celkovo sa tak jedná o kvalitné koberce, ktoré vynikajú svojimi praktickými vlastnosťami, ale zároveň aj jednoduchými farebnými odtieňmi.

Video: Návod ako si správne vybrať behúň:

BT Carpet – Hanse Home koberce

V kolekcii BT Carpet od nemeckého výrobcu nájdete koberce zo syntetického vlákna, ktoré sú ale vyrobené špeciálnou metódou tak, aby na pohľad aj na dotyk pripomínali vlnu. Hanse Home je mladá spoločnosť, založená roku 2008 v nemeckom Pinnenbergu. Ide o výrobcu, ktorý sa nebojí určovať trendy a privádzať na európsky trh úplne novú koncepciu kobercov. Osobne sme sa s mladým majiteľom stretávali na veľtrhu v Hannoveri a získali sme unikátnu príležitosť ponúknuť vám produkty tejto spoločnosti v Českej republike a na Slovensku. Koberce spoločnosti Hanse Home ponúkajú bezkonkurenčne výhodný pomer cena/kvalita, pretože práve v tej sa rovnajú špičkám v obore, ako je napr. Osta alebo Lano.

Webové stránky BT Carpet. Zobrazit koberce BT Carpet.