Kód: 6500144

BT Carpet Behúň Nature 103530 Hnedý 80x150

BT Carpet Behúň Nature 103530 Hnedý 80x150

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Krásny kobercový behúň v hnedej farbe. Tento behúň z kolekcie Nature je vhodný do akéhokoľvek interiéru, pretože hnedou farbou nikdy nič nepokazíte. Môžete ho použiť napríklad ako bytový doplnok do každej chodby. Celý popis
Ušetríte 8.55 € 74,82 €
66,27 €
Tovar od: Můjkoberec
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Ušetríte 8.55 € 74,82 €
66,27 €
Doprava zadarmo
Pri zaobstaraní MALL karty 36,27 €

24.4.2023 - 27.4.2023 na vašej adrese

Popis

Predstavenie kobercov BoucleSlučkové behúne Nature od značky BT Carpet nemeckého výrobcu Hansa Home sa vyrába zo 100% polypropylénového vlákna. Jedná sa o koberce z kategórie Boucle, ktoré poteší svojou pevnosťou, odolnosťou a ľahkou údržbou. Zabudnúť ale nesmieme ani na obšitie na všetkých stranách. Tieto behúne v prírodných farbách je možné položiť tak v interiéroch, tak aj vo vonkajších priestoroch. Celkovo sa tak jedná o kvalitné koberce, ktoré vynikajú svojimi praktickými vlastnosťami, ale zároveň aj jednoduchými farebnými odtieňmi.

Video: Návod ako si správne vybrať behúň:

BT Carpet – Hanse Home koberceV kolekcii BT Carpet od nemeckého výrobcu nájdete koberce zo syntetických vlákien, ktoré sú však vyrobené špeciálnou metódou, takže vyzerajú a pôsobia ako vlnené. Hanse Home je mladá spoločnosť založená v roku 2008 v Pinnenbergu v Nemecku. Je to výrobca, ktorý sa nebojí udávať trendy a prináša na európsky trh úplne nový koncept kobercov. S mladým majiteľom sme sa osobne stretli na veľtrhu v Hannoveri a dostali sme jedinečnú príležitosť ponúknuť vám výrobky tejto spoločnosti v Českej republike a na Slovensku. Koberce Hanse Home ponúkajú bezkonkurenčný pomer cena/kvalita, pretože v tejto oblasti sa vyrovnajú lídrom v odvetví, ako sú Osta alebo Lano.

Webové stránky BT Carpet