Počet nájdených produktov: 9

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

Vypnúť filter

Zoznam je obmedzený pomocou filtrov:  Akcia


SENCOR Batožinová váha SLS 900WH
12,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Cestovná váha je skvelý pomocník, ktorý vám pomôže eliminovať príplatky za nadlimitnú hmotnosť batožiny. A pokiaľ práve necestujete, možno ju použiť na zváženie balíkov či ovocie a zeleniny pri zbere.


HAMA 2v1 cestovný vankúšik
14,77 €

12,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tento cestovný vankúšik 2v1 môžete použiť ako nákrční ** ale aj ako klasický vankúš, ktorý z neho urobíte behom niekoľkých sekúnd. Má pútko na zavesenie na kufor a je vyplnený **mäkkými mikrogranulkami.


HAMA Aha Classic toaletná taška-21%
8,84 €

6,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vzorovaná toaletná taška má objem 5 l, hlavná komora sa uzatvára na zips a vo vnútri sú tri menšie vrecká a jedno vrecko na zips. Taštička je vyrobená z vysoko kvalitného polyesteru, takže s vami môže precestovať mnoho krajín.


TFA Batožinová váha 98.1102-28%
20,90 €

14,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Batožinová váha pre váženie batožiny, školských tašiek či balíkov. Kryt váhy je z pevného plastu a je ergonomicky tvarovaný. A na váhe je možné vážiť maximálne do 50 kg.


EMOS Digitálna závesná váha PT-506-25%
11,99 €

8,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Závesná batožinová váha PT-506 značky EMOS je vyrobená z ABS plastu a hliníka. Váha disponuje funkciou dovažovania a je vhodná na váženie batožiny, poštových balíkov a rôznych druhov batožiny.


Soehnle Travel-23%

Soehnle Travel

Hodnotenie: 5
22 €

16,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Cestovné váha na kufre Soehnle Travel bude dobrým pomocníkom na vašich cestách nielen na dovolenku. Max. nosnosť váhy je 50 kg a presnosť váženia je po 100 g .Váha má ergonomický tvar pre pohodlné použitie.


SuitSuit Obal na kufor SUIT 9046 Dollar-23%
28,90 €

22 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Obal na cestovný kufor Suit dollar s motívom dolára bude štýlovým a praktickým sprievodcom pri vašom cestovaní. Za kufor už na letisku nemusíte platiť za fóliovanie, tento obal obsah kufra ochráni. Navyše disponuje ľahkou skladnosťou a pestrým dizajnom. Hodí sa na kufre výšky 60–80 cm.


TFA Batožinová váha-21%

TFA Batožinová váha

Hodnotenie: 5
13,99 €

11 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Digitálna váha pre váženie batožiny napríklad pred odletom na dovolenku. Váha má odolný popruh s hákom pre okamžité zavesenie váženého predmetu a vďaka kompaktným rozmerom ju môžete mať neustále so sebou!


Salter Cestovná/ručná váha 9500 SVDCTM-25%
19,99 €

14,90 €
+ doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Cestovná ručná váha Salter 9500 BKDCTM s LCD displejom bude vaším dokonalým spoločníkom. Vyhnite sa doplatkom na letisku za zbytočné prekročenie maximálnej povolenej hmotnosti vašej batožiny. S ručnou váhou Salter môžete ešte pred odletom prekontrolovať hmotnosť vašej batožiny. Cestujte v pokoji, pohodlne a bez doplatkov!