Viscopur Šijový vankúšik bamboo
14,50 € 11,40 €

Vankúš z pamäťovej peny ocení najmä Vaša stuhnutá krčná chrbtica. Kompaktnosť a tvar podkovy je ideálny pre leňošenie pri televízore alebo na cestách. Určite oceníte snímateľný poťah s prímesou bambusového vlákna, ktorý možno prať.

TravelBlue Ergonomicky tvarovaný krčný vankúšik z pamäťovej peny, modrý TBU211B
23,34 € 20,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomicky tvarovaný krčný vankúšik Travel Blue sa stane vaším pomocníkom hlavne na cestách, či už cestujete akýmkoľvek dopravným prostriedkom. Je vyrobený z vysoko kvalitnej pamäťovej peny, ktorá pomáha udržať správne tvarovanie chrbtice. Vankúšik je skladný a ľahký, ideálny na cesty.

SENCOR Batožinová váha SLS 900WH
12,93 € 11,90 €

Cestovná váha je skvelý pomocník, ktorý vám pomôže eliminovať príplatky za nadlimitnú hmotnosť batožiny. A pokiaľ práve necestujete, možno ju použiť na zváženie balíkov či ovocie a zeleniny pri zbere.

DUE ESSE Detská kozmetická taška, jednorožec - cukríky
7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská kozmetická taštička pre slečny i chlapcov všetkých vekových kategórií. Jednorožca má rád každý, tak prečo to neukázať pomocou cestovnej taštičky. Je vyrobená zo 100 % polyesteru a možno ju jednoducho umyť.

DUE ESSE Detská kozmetická taška, jednorožec - kolotoč
7,20 €

Detská kozmetická taštička pre slečny i chlapcov všetkých vekových kategórií. Jednorožca má rád každý, tak prečo to neukázať pomocou cestovnej taštičky. Je vyrobená zo 100 % polyesteru a možno ju jednoducho umyť.

SuitSuit Obal na kufor veľ. M AF-26926
19,21 € 15,60 €

Obal na kufor vo veľkosti M značky SUITSUIT ochráni váš kufor pred znečistením alebo poškriabaním na cestách. Horné a bočné strany ochranného krytu sú vyrobené zo silného a elastického polyesteru. K tomu, aby kryt zostal na svojom mieste počas cesty, poslúžia praktické elastické slučky okolo koliesok.

SuitSuit Cestovný obal na oblečenie M
16 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pomocou obalu na oblečenie Suitsuit si so sebou na dovolenku môžete zabaliť viac tričiek a topov než obvykle. Z úhľadne poskladaného oblečenia môžete vytlačiť prebytočný vzduch cez špeciálne vetracie otvory, aby sa maximalizovali využitie priestoru. Obal súčasne chráni vaše oblečenie pred pokrčením a vy tak nebudete musieť na dovolenke žehliť!

TravelBlue Detský cestovný vankúšik a hračka - Ovečka Snowy TBU290
19,39 € 14,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský cestovný vankúšik a hračka – Ovečka Snowy TBU290 vám spríjemní dlhé cestovanie s deťmi. S vankúšikom Ovečka Snowy im doprajete pohodlie pri dlhom sedení. Krčný cestovný vankúšik im pomôže pri lepšom spánku počas cesty a tiež zabezpečí, aby bola hlava počas spánku v správnej polohe.

DUE ESSE Detská kozmetická taška, jednorožec - princezná
7,20 €

Detská kozmetická taštička pre malé princezné, alebo princa všetkých vekových kategórií. Jednorožca má rád každý, tak prečo to neukázať pomocou cestovnej taštičky. Je vyrobená zo 100 % polyesteru a možno ju jednoducho umyť.

Soehnle Travel

Soehnle Travel

Hodnotenie: 4,6
22 € 19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovné váha na kufre Soehnle Travel bude dobrým pomocníkom na vašich cestách nielen na dovolenku. Max. nosnosť váhy je 50 kg a presnosť váženia je po 100 g .Váha má ergonomický tvar pre pohodlné použitie.

TravelBlue Ergonomicky tvarovaný krčný vankúšik z pamäťovej peny, fialový TBU212P
23,39 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomicky tvarovaný cestovný krčný vankúšik od značky Travel Blue vyplnený kvalitnou pamäťovou penou, ktorá zaistí príjemné pohodlie na dlhých cestách autom či lietadlom. Vankúšik poskytuje vhodnú podporu krku pre správne držanie tela pri sedení. Je ľahký a ľahko sa skladuje.

Aerolite Váha na batožinu LS022R
18,73 € 14,60 €

Aerolite batožinová váha s maximálnou nosnosťou 50 kg je jednoduchým pomocníkom pre zistenie váhy vášho kufra či tašky. Jednoducho zavesíte batožinu na váhu a na displeji sa zobrazí jej hmotnosť.

Albi Cestovný masážny vankúš čierny so zlatými bodkami
21,35 € 10,90 €

Cestovný masážny vankúš z jemného, hebkého a poddajného materiálu napomôže k správnemu držaniu hlavy pri cestovaní. Vankúš značky Albi sa stane nielen vďaka štýlovému dizajnu a jednoduchej údržbe skvelým spoločníkom na cesty. Povrchový materiál tvorí 85 % nylonu a 15 % spandexu. Náplň je vyrobená z polystyrén-mikrogranuláru.

Albi Cestovný masážny vankúš ružové sovy
21,35 € 10,90 €

Cestovný masážny vankúš z jemného, hebkého a poddajného materiálu napomôže k správnemu držaniu hlavy pri cestovaní. Vankúš značky Albi sa stane nielen vďaka štýlovému dizajnu a jednoduchej údržbe skvelým spoločníkom na cesty. Povrchový materiál tvorí 85 % nylonu a 15 % spandexu. Náplň je vyrobená z polystyrén-mikrogranuláru.

Butter Kings Obal na kufor Pink Pineapple
58 €

Posledný kus za túto cenu!

Obal na cestovný kufor s motívom ananásov bude štýlovým a praktickým sprievodcom pri vašom cestovaní. Vďaka originálnemu dizajnu svoj kufor hneď spoznáte a navyše ho ochráni pred poškriabaním.

HAMA 2v1 cestovný vankúšik
14,77 € 14,60 €

Tento cestovný vankúšik 2v1 môžete použiť ako nákrční ** ale aj ako klasický vankúš, ktorý z neho urobíte behom niekoľkých sekúnd. Má pútko na zavesenie na kufor a je vyplnený **mäkkými mikrogranulkami.

DUE ESSE Set 3 ks kozmetických taštičiek
12,84 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada kozmetických taštičiek pre parádnicu. Marex Trade kozmetické tašky pojmú všetku kozmetiku, ktorú budete na dovolenku, či len tak do mesta potrebovať. Materiál je vďaka podielu PVC ľahko umývateľný v ruke.

Orion Digitálna váha UH 50 kg
10,56 € 8,40 €

Váha značky Orion vám pomôže zistiť hmotnosť batožiny pred odletom na dovolenku. S váhou si budete istí, že vaša batožina nepresiahne stanovené limity.

SuitSuit Cestovný obal na spodnú bielizeň
20,90 € 17,20 €

Praktický cestovný obal vám pomôže zorganizovať drobné kúsky spodnej bielizne vo vašom kufri. Výhodou je, že ho nebudete musieť zložito hľadať v množstve ostatného oblečenie a nebude vystavené „na obdiv“ okolia počas prípadnej bezpečnostnej kontroly na letisku. Využiť ho však možno aj na iné drobnosti ako sú šperky, kozmetika či iné doplnky.

SuitSuit Cestovný obal na doplnky
14,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovná taštička na zips značky Suitsuit vám pomôže zorganizovať najrôznejšie drobnosti nielen vo vašom kufri. Majte nabíjačku, káble alebo POWERBANK na jednom mieste! Sieťovú priehradku vnútri taštičky môžete využiť napríklad na slúchadlá do uší.

SuitSuit Cestovný obal na kozmetiku
20,92 € 17,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Priestranná toaletná taška z dielne značky Suitsuit vám poskytne dostatok miesta pre všetky kozmetické nevyhnutnosti, ktoré budú cestovať s vami na dovolenku či služobnú cestu. Hlavná komora je obohatená o dve menšie priehradky a kapsu na zips na drobnosti.

SuitSuit Obal na kufor veľ. L AF-26727
21,11 € 17,20 €

Obal na kufor s veľkosťou L značky SUITSUIT ochráni váš kufor pred znečistením alebo poškriabaním na cestách. Horné a bočné strany ochranného krytu sú vyrobené zo silného a elastického polyesteru. Na to, aby kryt zostal na svojom mieste počas cesty, poslúžia praktické elastické slučky okolo koliesok.

SuitSuit Obal na kufor veľ. L AF-26927
21,11 € 17,20 €

Obal na kufor vo veľkosti L značky SUITSUIT ochráni váš kufor pred znečistením alebo poškriabaním na cestách. Horné a bočné strany ochranného krytu sú vyrobené zo silného a elastického polyesteru. K tomu, aby kryt zostal na svojom mieste počas cesty, poslúžia praktické elastické slučky okolo koliesok.

SuitSuit Obal na kufor veľ. M AF-26726
19,21 € 15,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Obal na kufor s veľkosťou M značky SUITSUIT ochráni váš kufor pred znečistením alebo poškriabaním na cestách. Horné a bočné strany ochranného krytu sú vyrobené zo silného a elastického polyesteru. Na to, aby kryt zostal na svojom mieste počas cesty, poslúžia praktické elastické slučky okolo koliesok.

TFA Batožinová váha 98.1102
20,90 € 14,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Batožinová váha pre váženie batožiny, školských tašiek či balíkov. Kryt váhy je z pevného plastu a je ergonomicky tvarovaný. A na váhe je možné vážiť maximálne do 50 kg.

TravelBlue Bezpečnostné puzdro okolo pása TBU111
9,73 €

Cestovné puzdro od značky Travel Blue umožňuje uschovanie pasu, peňazí a iných dokladov. Je vyrobené z vodeodolného materiálu a jeho tenká konštrukcia zaisťuje, že sa dá ľahko schovať napríklad pod bundu. Ponúka dve priestranné vrecká na uschovanie cestovných dokladov, kreditných kariet a hotovosti.

TravelBlue Detský cestovný vankúšik a hračka - Baran Sammy TBU287
19,39 € 14,90 €

Detský cestovný vankúšik a hračka – Baran Sammy TBU287 vám spríjemní dlhé cestovanie s deťmi. S vankúšikom Baran Sammy im doprajete pohodlie pri dlhom sedení. Krčný cestovný vankúšik im pomôže v lepšom spánku počas cesty a tiež zabezpečí, aby bola hlava počas spánku v správnej polohe.

TravelBlue Detský cestovný vankúšik a hračka - Sloníča Trunk TBU289
19,39 € 14,80 €

Detský cestovný vankúšik a hračka – Sloníča Trunk TBU289 vám spríjemní dlhé cestovanie s deťmi. S vankúšikom Sloníča Trunk im doprajete pohodlie pri dlhom sedení. Krčný cestovný vankúšik im pomôže pri lepšom spánku počas cesty.

TravelBlue Neónová menovka na batožinu 2ks TBU015
7,77 €

Pestrofarebné neónové menovky od značky Travel Blue pre ľahkú identifikáciu batožiny výrazne ukrátia čas na letisku i akomkoľvek výlete. Jednoducho odstráňte pásik, otvorte štítok a zapíšte svoje konatktné údaje. Menovky slúžia aj pre identifikáciu batožiny v prípade straty. V balení nájdete 2 kusy.

Wenger Cestovné púzdro na príslušenstvo
23 € 21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduché a praktické cestovné púzdro na príslušenstvo od výrobcu Wenger. Má dve vnútorné sieťované vrecká, teda máte prehľad, kde čo máte uložené. Vrecká sa zapínajú na zips. Navyše je doplnené pútkom, ktoré dobre poslúži aj ako držiak. Výborný pomocník pre príjemnejšie cestovanie.

Wenger Digitálna váha
16 € 12,20 €

Praktická a jednoduchá cestovná digitálna váha od spoločnosti Wenger. Pre jednoduchú manipuláciu je doplnená pružným pásikom a digitálnym displejom na batérie.

Wenger Visiaci zámok na kľúč, set 2 ks
10 € 9,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoduchý visiaci zámok na kľúč, set 2 ks od spoločnosti Wenger je skvelým pomocníkom na cestách. Zámok je navrhnutý na uzamykanie zipsov tentokrát pomocou kľúčov, ktoré môžete využiť na uzamknutie brašní, kufrov, tašiek a pod. Trochu viac bezpečnosti na cestách.

Hartmann Cestovná lekárnička pre šport a na cesty
10,82 € 10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna lekárnička pre cestovateľov a športovcov. Lekárničku od značky Hartmann je možné pripevniť na bicykel či opasok a mať ju tak vždy pri ruke. Vnútri nájdete všetko, čo budete potrebovať k ošetreniu bežných úrazov.

SuitSuit Obal na kufor veľ. S AS-71115
18 € 14,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantný ochranný obal na kufor veľ. S AS-71115 z kolekcie Fab Seventies v ružovej farbe od výrobcu Suitsuit. Je vyrobený z pevného a elastického polyesteru, predná a zadná strana je potom z priehľadného PVC. Zapínanie je pomocou robustného zipsu. Celý kryt je doplnený elastickými slučkami okolo koliesok, aby vydržal na svojom mieste. Udrží kufor čistý a bez škrabancov

Mia Toro Sada organizérov MA-039 Hamsa Love
23,30 € 18,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Mia Toro sada organizérov MA-039 Hamsa Love vám uľahčí cestovanie. Tieto obaly zabraňujú pomiešaniu vecí vo vašom kufri. Každý je uzatvárateľný na zips a má na hornej strane priehľadnú sieťovinu, aby ste hneď vedeli, čo v ktorom obale máte. Sada obsahuje organizéry vo troch veľkostiach.

REAbags Obal na kufor 9056 Beach Flowers
25,90 €

REAbags Obal na kufor 9056 Beach Flowers je praktickou a dizajnovou ochranou vášho kufra. Pomôže predísť poškodeniu vašej batožiny a zároveň bude vkusným doplnkom na vašich cestách. Navyše si vďaka tomuto obalu svoj kufor vždy ľahko spoznáte medzi ďalšími batožinami.

Mia Toro Vankúšik MA-033 - fialová
17,80 € 16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mia Toro vankúšik MA-033 – fialová z pamäťovej peny poskytuje podporu krku a umožní vám pokojne spať na dlhých výletoch lietadlom, autom, či autobusom. Na vankúšiku je praktické vrecko na mobilný telefón. Vďaka jeho vkusnému prevedeniu sa bude skvele hodiť do vašej cestovnej výbavy.

REAbags Obal na kufor 9051 Statement
25,90 €

REAbags Obal na kufor 9051 Statement je praktickou a dizajnovou ochranou vášho kufra. Pomôže predísť poškodeniu vašej batožiny a zároveň bude vkusným doplnkom na vašich cestách. Navyše si vďaka tomuto obalu svoj kufor vždy ľahko spoznáte medzi ďalšími batožinami.

SuitSuit Obal na kufor veľ. S AS-71155
18 € 14,30 €

Elegantný ochranný obal na kufor veľ. S AS-71155 z kolekcie Fab Seventies v modrej farbe od výrobcu Suitsuit. Je vyrobený z pevného a elastického polyesteru, predná a zadná strana je potom z priehľadného PVC. Zapínanie je pomocou robustného zipsu. Celý kryt je doplnený elastickými slučkami okolo koliesok, aby vydržal na svojom mieste. Udrží kufor čistý a bez škrabancov

Mia Toro Menovky 3 ks MA-037 Pop Bugs
6,40 € 5,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Mia Toro menovky 3 ks MA-037 Pop Bugs vám vďaka svojmu unikátnemu pestrofarebnému dizajnu pomôžu ľahko rozlíšiť vašu batožinu. Tieto elegantné menovky sa hodia na kufre, tašky, kabelky aj batohy. Balenie obsahuje tri kusy menoviek, každú s iným obrázkom.