Vans Mn Fend Roll Top Bac Classic 21L
56,90 €
+ doprava zadarmo

Vodoodolný pánsky batoh s objemom 21 l disponuje vypolstrovanými ramennými popruhmi pre maximálny komfort. Obsahuje kapsu na notebook a prednú uzatvárateľnú kapsičku na veci, ktoré potrebujete mať rýchlo po ruke. Vans Mn Fend Roll Top Bac Classic má maskáčový vzor.

Vans MN Snag Backpack 24L
38,70 €

Pánsky batoh Vans MN Snag Backpack s veľkým hlavným priestorom a predným vreckom na zips. Obsahuje tiež vrecko na notebook a organizačné vrecko vnútri hlavného oddielu.

Vans Mn Fend Roll Top Backpack
56,32 € 45,90 €
+ doprava zadarmo

Pánský batoh o objemu 22 l disponuje vypolstrovanými ramenními popruhy a hrudním páskem pro maximální komfort. Obsahuje kapsu na notebook a přední uzavíratelnou kapsičku na věci, které potřebujete mít rychle po ruce. Vans Fend Roll Top Back je možné nosit za poutko v ruce.

Vans Realm Classic Backpack Leopard Camo
38,64 € 30,90 €

Dámsky batoh Vans Realm Classic Backpack Leopard Camo disponuje priestraným hlavným vreckom a predným vreckom na doklady. Má vypolstrovaný chrbát a polstrované nastaviteľné popruhy.

Vans Mn Old Skool II Backpack Quetzal/Dress B Os
34,57 € 27,90 €

Pánsky batoh s objemom 22 l disponuje vypolstrovanými ramennými popruhmi pre maximálny komfort. Obsahuje kapsu na notebook a prednú uzatvárateľnú kapsičku na veci, ktoré potrebujete mať rýchlo po ruke. Vans Mn Old Skool II Backpack Quetzal/Dress B Os je možné nosiť za pútko v ruke.

Vans Wm Realm Plus Backpack
48,55 € 45,90 €
+ doprava zadarmo

Dámský batoh o objemu 27 l disponuje vypolstrovanými ramenními popruhy a zády pro maximální komfort. Obsahuje kapsu na notebook a přední uzavíratelnou kapsičku na věci, které potřebujete mít rychle po ruce. Vans Wm Realm Plus Backpack má poutko, které umožňuje nošení v ruce.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: