Lifeventure Kibo 42 RFiD Backpack Navy
108,45 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Batoh s objemom 42 l s rolovacím uzáverom disponuje vodoodolným materiálom Ruco-Dry Eco Plus. Skryté vnútorné vrecko obsahuje ochranný systém .RFiD. Mäkké vystuženie ramenných popruhov a chrbtovej časti pre maximálny komfort nosenia. Lifeventure Kibo 42 RFID Backpack využijete nielen pri cestovaní.

Lifeventure Packable Backpack 16l
30,79 € 29,90 €

Lehký, kompaktní a pohodlný skládací batoh LifeVenture Packable Backpack 16l z odolného nylonu se dvěma kapsami na zip a boční kapsou. Batoh je možné zabalit do vlastního pouzdra na zip a je tak ideální pro všechny cestovatele.

Lifeventure Packable Backpack 25l
43,08 € 38,90 €

Lehký, kompaktní a pohodlný skládací batoh LifeVenture Packable Backpack 25ll z odolného nylonu se dvěma kapsami na zip, bočními kapsami a dvěma volně přístupnými kapsami na vybavení. Batoh je možné zabalit do vlastního pouzdra na zip a je tak ideální pro všechny cestovatele.

Lifeventure Kibo 25 RFiD Backpack
77,90 €
+ doprava zadarmo

Batoh s objemom 25 l s rolovacím uzáverom disponuje vodoodolným materiálom Ruco-Dry Eco Plus. Skryté vnútorné vrecko obsahuje ochranný systém RFID. Mäkké vystuženie ramenných popruhov a chrbtovej časti pre maximálny komfort nosenia. Lifeventure Kibo 25 RFID Backpack využijete nielen pri cestovaní.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: