Camelbak Classic Racing 3L Red/Silver
58,30 €
+ doprava zadarmo

Malý cyklistický batôžtek Camelbak Classic Racing Red / Silver je určený pre zhruba dvojhodinové vychádzky. Odľahčené popruhy a hrudný pás zvyšujú pohodlie pri jazde.

Camelbak Mule 12L

Camelbak Mule 12L

Hodnotenie: 4,5
112 € 79,30 €
+ doprava zadarmo

Batoh CamelBak Mule je určený predovšetkým cyklistom, ktorí do svojho batoha pri jazde potrebujú dať viac vecí. Obľúbený a preverený batoh má vo výbave napríklad organizér, pútko na blikačku, odopínací bedrový pás a rezervoár s objemom 3 l.

Camelbak Rogue

Camelbak Rogue

Hodnotenie: 5
67,95 € 66,90 €
+ doprava zadarmo

Ľahký malý batoh Camelbak Rogue je ideálny na kratšie cyklistické výlety. Ponúka externé plnenie, nastaviteľný hrudný pás, reflexné prvky, Tube Trap, organizér i pútko na kľúče.

Camelbak Gambler-11%
92,51 € 81,90 €

Výpredaj

Batoh s úzkym profilom Camelbak Gambler s objemom 2 l je dokonalým spoločníkom pre jazdu vo voľnom teréne i na zjazdovkách. Pojme základné vybavenie, ktoré potrebujete na celodenné jazdenie. Oceníte ľahký prístup k rezervoáru, ktorý je veľmi dobre izolovaný.

Camelbak Caper 14-11%
131,07 € 115,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Batoh Camelbak Caper 14 s objemom 11 l je dokonalým spoločníkom pre jazdu vo voľnom teréne i na zjazdovkách. Pojme všetko vybavenie, ktoré nutne potrebujete na celodenné jazdenie. Oceníte ľahký prístup k rezervoáru, ktorý je veľmi dobre izolovaný.

Camelbak Chase Bike Vest Burnt Olive/Lime Punch
88,95 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Cyklistická vesta s objemem 4 l disponuje integrovaným 1,5 l hydrovakem. Je opatřen odvětrávaným zádovým systémem 3D Vent Mesh a 2 hrudními popruhy s praktickými kapsami. Camelbak Chase Bike Vest Burnt Olive/Lime Punch má bezpečnostní reflexní prvky.

Camelbak Hawg LR
146,40 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Batoh o objemu 20 l disponuje 3 l hydrovakem s magnetickým úchytem na hadičku. Je opatřen odvětrávaným zádovým panelem Flow AC a bederním pásem s kapsami. Součástí je prostor pro uložení helmy, brýlí i telefonu. Camelbak Hawg LR najde využití především při horské cyklistice.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: