Adidas Gymsack SP
13,40 €

Chrbtový vak vyrobený zo 100% polyesteru. Sťahovacia šnúrka pre rýchle uzavretie slúži zároveň ako popruh. Pre menšie nevyhnutnosti je vybavený bočným vreckom na zips. Adidas Gymsack SP je malý a ľahký a je dodávaný v rozmeroch **37 × 47 **cm.

Adidas 4CMTE Backpack
36,40 €

Detský batoh s objemom 29 l s nastaviteľnými chrbtovými popruhmi a postrannými vreckami. Hlavná komora s uzatváraním na zips. Sťahovacie popruhy po stranách. Praktické ucho pre ľahký prenos. Prémiová tkanina do školského prostredia. Adidas 4CMTE Backpack poskytuje dostatok priestoru s radom vychytávok.

Adidas Parkhood WND
38,30 €

Podlhovastý batoh zo 100% nylonu so spevnenými chrbtovými popruhmi. Dve oddelené vrecká s uzatváraním na zips. Predná strana je potlačená dnes už ikonickou trojicou pruhov. Polstrované vrecko na notebook. Adidas Parkhood poskytuje dostatok priestoru pre pokrytie vašich denných aktivít.

Adidas Parkhood
32,60 €

Menší batoh so spevnenými chrbtovými popruhmi. Dve oddelené vrecká s uzatváraním na zips. Predná strana je potlačená dnes už ikonickým logom spoločnosti. Bočné vrecko na zasunutie fľaše. Praktické ucho pre ľahký prenos. Adidas Parkhood poskytuje dostatok priestoru pre splnenie každodenných povinností.

Adidas 4CMTE BP
34,50 €

Podlhovastý batoh s objemom 25,7 l so spevnenými chrbtovými popruhmi. Dve oddelené vrecká s uzatváraním na zips. Predná strana je potlačená dnes už ikonickým logom firmy. Praktické ucho pre ľahký prenos. Adidas 4CMTE BP poskytuje dostatok priestoru pre naplnenie vašich denných aktivít.

Adidas 4CMTE ID BP
47,90 €
+ doprava zadarmo

Atypický batoh s objemom 30,7 l so spevnenými chrbtovými popruhmi. Hlavné vrecko s uzatváraním na zips. Predná strana je potlačená dnes už ikonickým logom firmy a opatrená závesnou gumou. Chrbtový systém s vylepšenými vlastnosťami. Adidas 4CMTE ID BP poskytuje dostatok priestoru pre naplnenie vašich denných aktivít.

Adidas BP Power IV M
34,50 €

Stredne veľký batoh s objemom 25,75 l s priedušnými chrbtovými popruhmi. Dve oddelené vrecká s uzatváraním na zips. Predná strana je potlačená typickými pruhmi. Kompresné popruhy po stranách pre lepšie nastavenie. Adidas BP Power IV M poskytuje dostatok priestoru pre naplnenie vašich denných aktivít.

Adidas CLAS BP 3S
24,90 €

Mestský batoh s objemom 23,2 l s nastaviteľnými chrbtovými popruhmi. Dve oddelené vrecká s uzatváraním na zips. Predná strana s potlačou troch pruhov. Praktické ucho pre ľahký prenos. Vrecko na notebook súčasťou. Adidas CLAS BP 3S poskytuje dostatok priestoru pri zachovaní pohodlia.

Adidas EP/Syst. BP30
63,30 €
+ doprava zadarmo

Priestranný batoh s objemom 34 l s nastaviteľnými chrbtovými popruhmi Loadspring a množstvom vreciek. Hlavná komora s uzatváraním na zips. Sťahovacie popruhy po stranách. Praktické ucho pre ľahký prenos. Vrecko na notebook súčasťou. Adidas EP/Syst. BP30 poskytuje dostatok priestoru s radom vychytávok.

Adidas CLAS BP BOS
24,90 €

Mestský batoh s objemom 24 l s nastaviteľnými chrbtovými popruhmi. Dve oddelené vrecká s uzatváraním na zips. Vhodný na cestu do práce aj na šport. Praktické ucho pre ľahký prenos. Vrecko na notebook súčasťou. Adidas CLAS BP Bos poskytuje dostatok priestoru pri zachovaní pohodlia.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: