Fjällräven Batoh Re-Kånken Slate farba šedá | veľkosť univerzálna

Fjällräven Batoh Re-Kånken Slate farba šedá | veľkosť univerzálna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Batoh Re-Kånken Slate. Špeciálna edícia Kånken vyrobená výlučne z polyesteru recyklovaného z plastových fliaš. Ste pripravení nosiť životne dôležité veci – a ďaleko do budúcnosti: znova sa recyklujte. Celý popis
97 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

1.12.2021 - 2.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100061979433

Popis

Špeciálna edícia Kånken vyrobená výlučne z polyesteru recyklovaného z plastových fliaš. Ste pripravení nosiť životne dôležité veci – a ďaleko do budúcnosti: znova sa recyklujte.

Špeciálna edícia Kånken, vyrobená výhradne z polyesteru recyklovaného z jedenástich plastových fliaš. Farbený technológiou SpinDye, ktorá radikálne znižuje množstvo použitej vody, energie a chemikálií. Každodenný spoločník s rovnakým geniálnym dizajnom ako originál, ale teraz znovuobjavený z pohľadu recyklácie/recyklovateľnosti, ktorý šetrí prírodné zdroje. Pripravení na nosenie, cestovanie a milovanie – a v ďalekej i ďalekej budúcnosti opäť recyklovaní. Hlavná priehradka má veľký otvor na zips, ktorý uľahčuje balenie a vybaľovanie. Dodáva sa s podložkou na sedenie, ktorá je uložená vo vnútornom pakete chrbta, kde bráni obsahu batohu tlačiť na chrbát – a je vždy po ruke, keď je potrebná prestávka. K dispozícii sú tiež dve ploché bočné vrecká a vrecko na zips na prednej strane, ktoré sú ideálne na drobnosti, ktoré chcete mať poruke. Nosný systém je jednoduchý, ale funkčný, s držadlami v hornej časti a flexibilnými, nastaviteľnými ramennými popruhmi. Vyšívané logo. Adresný štítok vo vnútri hlavnej priehradky.

Špeciálna edícia Kånken vyrobená z recyklovaného polyesteru SpinDye®.
Tkanina, popruh a podšívka sú vyrobené z rovnakej priadze.
Veľká hlavná priehradka s veľkým otvorom na zips.
Dve bočné vrecká a vrecko na zips na prednej strane.
Vnútorné zadné vrecko s odnímateľnou podložkou na sedenie.
Materiál: 100% polyester

TECHNICKÉ DETAILY:
Výška: 38 cm
Šírka: 27 cm
Hĺbka: 13 cm
Objem: 16 l
Puzdro na notebook: Áno
Hmotnosť: 395 g