EBERLESTOCK Batoh F5 SWITCHBLADE SKYE

EBERLESTOCK Batoh F5 SWITCHBLADE SKYE

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Switchblade od americkej značky Eberlestock je EDC (every day carry) batoh strednej veľkosti. Je vhodný pre širokú škálu užívateľov, či už sa jedná o vojakov z povolania na krátkej misii, tak aj pre turistov, ktorí ocenia modularitu a predné plnenie. Celý popis
257,06 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera posledný 1 kus

29.10.2021 - 3.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100056506650

Popis

Switchblade je stredným batohom od americkej značky Eberlestock, ktorý spadá do obľúbenej kategórie EDC (every day carry) Jeho objem 27 litrov Vám umožní prenášať pohodlne výbavu na celý deň pri zachovaní nízkeho profilu a vysokej organizovanosti. Vnútri batohu nájdete mnoho menších organizačných prvkov, rovnako ako dve vrecká na zásobníky či predmety podobného tvaru. Prednú časť batoha zaberá veľké vrecko pre rýchly prístup k dôležitým veciam. Bočné vrecká batohu sú vhodné na uloženie čutory či malých plastových fliaš.

Batoh má predné plnenie a prístup do hlavného vnútorného priestoru, ktorý je stavaný na uskladnenie menšieho notebooku, tabletu či krátkej zbrane. Vnútri tiež nájdete dva elastické rukávy na hydratačné vaky. Vnútro aj vonkajšok batohu je pokrytý redukovanou MOLLE väzbou, ktorá funguje ako klasická MOLLE väzba pri váhe iba 40%.

Špecifikácie:

  • Objem: 27 litrov
  • Váha: 1,6 kg
  • Rozmery: 51 × 28 × 20 cm