Yenkee YBB 1501 NOMAD

Yenkee YBB 1501 NOMAD

Cestovný batoh s ochranou proti krádeži na notebook do veľkosti rozlíšenia 15,6" či ďalšie technické vybavenie. Yenkee YBB 1501 NOMAD je ideálnym spoločníkom na cesty, možno ho uzavrieť vďaka zámku TSA a pomocou integrovaného nabíjacieho USB konektora umožňuje nabíjať mobilný telefón odkiaľkoľvek. Univerzálny dizajn a čierna farba sú vhodné ako do mesta, tak aj do práce. Celý popis
47 €
Vrátane RP a DPH
33,30 €
-29%
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1453057

Popis

Kľúčové vlastnosti Yenkee YBB 1501 NOMAD

 • Vzhľad a prispôsobenie vhodné na cestovanie či pohyb po meste
 • Zabudovaný USB konektor na nabíjanie elektroniky
 • Univerzálny batoh nielen na notebook
 • Možnosť uzamknutia na zámok
yenkee YYBB 1501 NOMAD usb konektor notebook zámok

Yenkee YBB 1501 NOMAD najodolnejšie materiály vodeodolný notebook 15,6

Cestujte pohodlne a len s tým najnutnejším!

Pohodlné cestovanie so všetkými vecami a navyše aj so všetkou elektronikou už nie je žiadny problém. Vďaka cestovnému batohu Yenkee YBB 1501 NOMAD budete schopní so sebou na cesty vziať všetky veci, bez ktorých sa jednoducho nezaobídete. Batoh je vyrobený z tých najodolnejších materiálov a vďaka špeciálnemu dizajnu nebudete musieť doma nechávať jedinú vec. Zvládne skvele preniesť oblečenie, elektroniku najrôznejšie veľkosti, ako napríklad notebook až do veľkosti 15,6".

yenkee YBB 1501 nomad zámok TSA skryté vrecká a zipsy

Nedajte vreckárom šancu!

Buďte neustále v bezpečí a nebojte sa o svoje veci. Yenkee YBB 1501 NOMAD poskytuje zámok TSA, ktorý je globálnym bezpečnostným systémom. Vďaka nemu môžete uzamknúť svoju batožinu a nedať vreckárom jedinú možnosť! Navyše je zámok výhodný pre lety lietadlom a bezpečnostné kontroly bez poškodenia. Vrecká a zipsy batohu sú skryté tak, aby ich žiadny zlodej v dopravnom prostriedku jednoducho nenašiel a vaše doklady aj technika sú vždy v bezpečí.

yenkee YBB 1501 NOMAD usb konektor powebanka mobilný telefón nabíjanie polstrovanie

Zostaňte v kontakte v každom okamihu

Vybitá batéria v mobile nie je to pre batoh Yenkee YBB 1501 NOMAD žiadny problém. Vďaka integrovanému USB konektoru umožňuje z vnútornej strany jednoducho pripojiť powerbanku k mobilnému telefónu. Je tak najlepšou alternatívou pre dlhé cesty s neustálym pohybom a umožňuje vám byť s okolitým svetom neustále v kontakte! Pohodlie pri dlhom cestovaní či pešej túre zaisťuje kvalitné polstrovanie.


Vedeli ste, že…

.. jeden z prvých „batohov“ sa rozšíril v 80. rokoch 19. storočia v Nórsku? Mal jedinú veľkú kapsu, vyrábal sa z kože a líšil sa od dnešných batohov tým, že do neho bol zabudovaný drevený rám. Vďaka nemu sa váha nákladu lepšie rozprestrela po celom chrbte a ramená boli namáhané oveľa menej.


Vlastnosti

 • Zabudovaný USB konektor pre nabíjanie mobilného telefónu
 • Univerzálny vzhľad a využitie
 • Vhodné na notebooky s maximálnym rozlíšením 15,6"
 • Vyrobené z najodolnejších materiálov
 • Zámok TSA pre bezpečnosť uložených vecí
 • Vrecká a zipsy skryté proti vreckárom
 • Kvalitné polstrovanie chrbta

Technické parametre

Typ tašky batoh na notebook
Podľa uhlopriečky 15,6"
Rozmery 43 × 32 × 16 cm
Farba čierna