Thule Thule Lithos batoh 16L - čierny TL-TLBP113K

Thule Thule Lithos batoh 16L - čierny TL-TLBP113K

Moderný batoh Thule Lithos 16L vytvorený pre použitie v škole alebo pohyb po meste, ochrana 14" notebooku vo vyvýšenom polstrovanom vrecku a 10.1" tabletu v zasúvacom vrecku, ukladanie osobných vecí v hlavnej priehradke s nastaviteľným klopovým uzatváraním isteným háčikom, uloženie fľaše s vodou do postranného vrecka, pohodlné prenášanie vďaka polstrovanej chrbtovej časti a ramenným popruhom, čierna farba. Celý popis
70 €
Vrátane RP a DPH
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Na sklade posledný 1 kus

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 1239055

Popis

Thule EnRoute batoh

Thule je švédska značka zaoberajúca sa okrem iného výrobou batožiny pre elektroniku, kladú dôraz na jej ochranu a vynikajúcu kvalitu. V prípade kolekcie enroute batohov, sa zameriava na čo najpohodlnejší pohyb pri prenášaní notebookov ale aj čohokoľvek ďalšieho.

Skvelé prepracovanie

Hlavná komora batohu je prispôsobená na uloženie notebooku s maximálnou uhlopriečkou 14". Vrecko s mäkkým polstrovaním dokonale obopína telo zariadenia a tým je zaistená výborná ochrana. Do druhého menšieho vrecká bezpečne uložíte tablet. Jednoduché vyhľadanie príslušenstva vo vnútornom sieťovanom zapínacom vrecku a rýchly prístup k drobným predmetom vo vonkajšom skrytom vrecku vám spríjemní manipuláciu s týmto batohom.

Optimálna ochrana pre vaše veci

Vďaka použitiu vybraných materiálov a starostlivého spracovania je pre prenášané zariadenie zaistená ideálna ochrana pred poškriabaním, poškodením a zároveň je znížené riziko pádu. Viditeľnosť za zlých svetelných podmienok zaistí úchyt pre zadné výstražné svetlo.

Klúčové vlastnosti

Moderný batoh Thule Lithos 16L vytvorený pre použitie v škole alebo pohyb po meste, ochrana 14" notebooku vo vyvýšenom polstrovanom vrecku a 10.1" tabletu v zasúvacom vrecku, ukladanie osobných vecí v hlavnej priehradke s nastaviteľným klopovým uzatváraním isteným háčikom, uloženie fľaše s vodou do postranného vrecka, pohodlné prenášanie vďaka polstrovanej chrbtovej časti a ramenným popruhom

www.youtube.com/watch?…