LittleLife Disney Toddler Backpack - Olaf

Značka: LittleLife Náš kód: 1173802

LittleLife Disney Toddler Backpack - Olaf

Od teraz si môže vaše dieťa brať svojho obľúbeného Olafa všade so sebou! Tento roztomilý originálny batôžtek je veľmi ľahký a pohodlný k noseniu. Súčasťou je tiež praktické vodítko. Celý popis

39
39 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
9 €
Viac info tu

Popis

Popis produktu

Špecifikácia:

  • Veselý batôžtek v dizajne snehuliaka Olafa má nastaviteľné polstrované ramenné popruhy, hrudný popruh, vrchné madlo a zatváranie na zips.
  • Vnútri batôžka je štítok na meno a adresu.
  • Poskytuje dostatok miesta na pitie, niečo na jedenie a samozrejme aj na tie najobľúbenejšie hračky, bez ktorých sa dieťa nezaobíde.
  • Vďaka vodiacemu pútku, ktoré je súčasťou balenia, je možné poskytnúť dieťaťu voľnosť bez obáv.
  • Objem: 2 L.
  • Rozmery: 14 × 18 × 23cm
  • Vhodné pre deti od 1 do 3 rokov.

Svojim zameraním sa britská spoločnosť LittleLife rýchlo stala vedúcou značkou na trhu s outdoor produktmi pre rodičov s malými deťmi. Vďaka skúsenostiam od svojej sesterskej spoločnosti Lifeventure vyrába značka LittleLife špičkové detské sedačky, pri ktorých si môžete byť istí, že váš „najcennejší náklad“ je v poriadku a bezpečne. Okrem bohatého príslušenstva k detským sedačkám značka LittleLife rozšírila svoj sortiment o detské stany a roztomilé detské batôžky s prepracovanými bezpečnostnými prvkami ako je popruh na ruku a pod.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie dievčenské
Odporúčaný vek od 1 rokov
Farba biela
Výška 23 cm
Šírka 18 cm
Dĺžka cm 14 cm

Alternatívne produkty

Affenzahn Líška Frida malý kamarát detský batoh
38,56 €
37,80 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek líšku Fridu a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Krokodíl Kai malý kamarád detský batoh
38,56 €
37,80 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek krokodíla Kaia a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Kohútik Richi malý kamarát detský batoh
38,56 €
37,80 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek kohútika Richiho a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Lienka Lilly malý kamarát detský batoh
38,56 €
37,80 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek lienku Lilly a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.


Affenzahn Jednorožec Ulrike malý kamarát detský batoh
38,34 €
37,80 €

Vezmite všade so sebou svojho najlepšieho zvieracieho kamaráta batôžtek jednorožca Ulrika a prežívajte všetky zážitky a dobrodružstvá spoločne. Každý batôžtek má ručne vyšívané detaily a reflexné prvky pre väčšiu bezpečnosť.