BABYMEL KIDS Floral Pink detský batoh mini
26,60 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské batohy značky Babymel Kids majú svojich hrdinov – postavičky Zip a Zoe. Farebné popruhy tohto detského batohu majú vypchávky, rovnako ako chrbát batohu, ktoré zaisťujú pohodlné každodenné nosenie.

BABYMEL KIDS Robot Blue detský batoh mini
26,60 € 24,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské batohy značky Babymel Kids majú svojich hrdinov – postavičky Zip a Zoe. Farebné popruhy tohto detského batohu majú vypchávky, rovnako ako chrbát batohu, ktoré zaisťujú pohodlné každodenné nosenie.

BABYMEL KIDS Llama detský batoh 3+
29,90 €

Detské predškolské batohy značky Babymel Kids majú svojich hrdinov – postavičky Zip a Zoe. Farebné popruhy tohto detského batohu sú polstrované, rovnako ako chrbát batohu a majú bezpečnostnú sponu na hrudi – zaisťujú pohodlné každodenné nosenie.

BABYMEL KIDS Monster detský batoh 3+
29,90 €

Detské predškolské batohy značky Babymel Kids majú svojich hrdinov – postavičky Zip a Zoe. Farebné popruhy tohto detského batohu sú polstrované, rovnako ako chrbát batohu a majú bezpečnostnú sponu na hrudi – zaisťujú pohodlné každodenné nosenie.

Astra Dvojkomorový študentský batoh MINECRAFT, 30L, 502020204
39,95 €

Univerzálny športový batoh vhodný aj ako školský batoh v obľúbenom dizajne MINECRAFT. Ergonomicky tvarovaný chrbtový systém s polstrovaním spolu s dĺžkovo nastaviteľnými ramennými popruhmi zaistí pohodlné a bezpečné používanie tohto batohu. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Astra Anatomická školská taška / batoh MINECRAFT, 31L, 502020100
79,95 €

Exkluzívna, kompaktná, anatomicky tvarovaná školská taška MINECRAFT. Veľkorysý vnútorný priestor, množstvo praktických a premyslených detailov a v neposlednom rade nádherný dizajn zaručene poteší všetkých školákov. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

LEGO Ninjago Lloyd batoh

LEGO Ninjago Lloyd batoh

Hodnotenie: 4,6
17,50 € 17 €

Posledný kus za túto cenu!

Perfektný LEGO batoh do škôlky alebo na výlety. Batoh má pevnú chrbtovú konštrukciu, polstrované nastaviteľné ramenné popruhy, priestrannú hlavnú kapsu a menšie predné vrecko s efektným 3D motívom obľúbenej postavičky Lego Ninjago.

Skip hop Zoo Batôžtek - Ježko
23,80 € 19 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny batôžtek s motívom ježka. Batoh má prednú oddelenú kapsu ideálnu na desiatu s extra vreckom na pastelky či iné drobnosti. Na strane je umiestnené priestranné sieťované vrecko vhodné na pitie.

MaDe Batoh LOL

MaDe Batoh LOL

Hodnotenie: 5
11,40 €

Krásny ružový batôžtek s motívom bábik L.O.L. Surprise! urobí radosť každej malej fanúšičke. Batoh je vybavený jedným vreckom na zips. Samozrejmosťou sú nastaviteľné ramenné popruhy a rukoväť pre jednoduché prenášanie.

GIM Batôžtek Junior Minnie Glitter Ribbon
19,70 €

Veľmi roztomilý batoh pre predškolákov v dizajne Disney Minnie s flitrami. Batoh má dostatok miesta pre hračky aj desiatu. Má polstrovaný chrbtový panel a anatomicky tvarované ramenné popruhy. Je veľmi kvalitne spracovaný a vyrobený z pevného materiálu.

Skip hop Zoo Batôžtek - Psík
23,80 € 20,50 €

Krásny batôžtek s motívom psíka. Batoh má prednú oddelenú kapsu ideálnu na desiatu s extra vreckom na pastelky či iné drobnosti. Na strane je umiestnené priestranné sieťované vrecko vhodné na pitie.

MÚ BRNO Batôžtek Krtko v nohavičkách
30,70 €

Plyšový batoh v tvare Krtka v nohavičkách. Batoh má jedno veľké vrecko na zips a madlo na jednoduché prenášanie. Takýto frajerský batoh urobí radosť každému malému fanúšikovi tohto roztomilého kamaráta.

Skip hop Zoo Batôžtek - Motýlik
23,80 € 22,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny batôžtek s motívom motýlika. Batoh má prednú oddelenú kapsu ideálnu na desiatu s extra vreckom na pastelky či iné drobnosti. Na strane je umiestnené priestranné sieťované vrecko vhodné na pitie.

Skip hop Zoo Batôžtek Mini - Lienka
21,80 € 18,60 €

Krásny batôžtek Skip Hop s motívom lienky s bezpečnostným pásikom. Pásik je možné podľa potreby odopnúť. Batôžtek má polstrované nastaviteľné ramenné popruhy, ucho na prenášanie, hlavné vrecko na zips, sieťované bočné vrecko na fľašku a menovku, aby sa batôžtek nestratil.

LEGO Tribini JOY batôžtek - pastelovo zelený
45,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nový trendy mestský LEGO batôžtek v jemných pastelových farbách z kolekcie LEGO Tribini zaujme svojím jedinečným ikonickým dizajnom a vysokou kvalitou. Batôžtek je vhodný pre každodenné nosenie a obľúbia si ho nielen milovníci značky LEGO.

Skip hop Zoo Batôžtek Mini - Žirafa 1+
21,80 € 20,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásny batôžtek Skip Hop s motívom žirafy a s bezpečnostným pásikom. Pásik je možné podľa potreby odopnúť. Batôžtek má polstrované nastaviteľné ramenné popruhy, ucho na prenášanie, hlavné vrecko na zips, sieťovanú bočnú kapsičku na pitie a menovku, aby sa batôžtek nestratil.

Astra Školský batoh 39cm MINECRAFT, 24L, 502020200
56,95 €

Menší študentský / školský batoh s originálnou licenciou MINECRAFT je určený pre školákov rôzneho veku. Ergonomicky tvarovaný chrbtový systém s polstrovaním spolu s dĺžkovo nastaviteľnými ramennými popruhmi zaistí pohodlné a bezpečné používanie tohto batohu.

LittleLife Toddler Backpack - Crocodile
25,80 €

Toddler Backpacks je špeciálne odľahčená edícia batôžkov pre vašich najmenších dobrodruhov od 1 až do 3 rokov. Batoh sa vyrába s objeme 1,5 l, čo bohato stačí na najnutnejšiu výbavu malého divocha. Skvelou súčasťou je ochranné bezpečnostné vodítko, ktoré zaisťuje rodičom kontrolu nad dieťaťom v rušných priestoroch a zároveň im umožňuje slobodu, ktorú potrebujú na vybudovanie svojej vlastnej dôvery. Krok vpred, krok späť, bezpečne skoč a preskoč teraz hneď.

Skip hop Zoo Batôžtek Mini - Líška 1+
21,80 € 17,80 €

Krásny batôžtek Skip Hop s motívom líšky a s bezpečnostným pásikom. Pásik je možné podľa potreby odopnúť. Batôžtek má polstrované nastaviteľné ramenné popruhy, ucho na prenášanie, hlavné vrecko na zips, sieťovanú bočnú kapsičku na pitie a menovku, aby sa batôžtek nestratil.

GIM Batôžtek junior Labková patrola Marshall s maskou
18,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilý batoh s maskou pre predškolákov a malé fanúšičky obľúbenej licencie PAW Patrol. Batoh má dostatok miesta pre hračky aj desiatu. Má polstrovaný chrbtový panel a anatomicky tvarované ramenné popruhy. Je veľmi kvalitne spracovaný a vyrobený z pevného materiálu.

Skip hop Zoo Batôžtek - Lienka
23,80 € 19 €

Krásny batôžtek s motívom lienky. Batoh má prednú oddelenú kapsu ideálnu na desiatu s extra vreckom na pastelky či iné drobnosti. Na boku je umiestnené priestranné sieťované vrecko vhodné na pitie.

LittleLife Toddler Backpack Owl
19 € 15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Toddler Backpacks je špeciálne odľahčená edícia batôžkov pre Vašich najmenších dobrodruhov od 1 až do 3 rokov. Vďaka veľkej ponuke zvieracích motívov, ako je napríklad lev, opice, sovička, alebo panda, si pri výbere batôžka každý drobec príde na svoje. Batoh sa vyrába o objeme 1,5 l, čo bohato stačí na najnutnejšiu výbavu malého divocha. Skvelou súčasťou je ochranné bezpečnostné vodítko, ktoré zaisťuje rodičom kontrolu nad dieťaťom v rušných priestoroch a zároveň im umožňuje slobodu, ktorú potrebujú na vybudovanie svojej vlastnej dôvery. Krok vpred, krok späť, bezpečne skoč a preskoč teraz hneď.

SETINO Detský ruksak "LOL" - ružová
13,99 €

Dievčenský ruksačik LOL. Je ideálny na výlety, či do škôlky. Batoh má jedno hlavné vrecko a menšie predné vrecko so zapínaním na zips, tiež má bočné vrecko na fľašu s vodou alebo čajom. Popruhy na chrbát sú rozšírené pre pohodlné nosenie a sú nastaviteľné

Skip hop Zoo Batôžtek Leopard
23,80 € 19,30 €

Krásny batôžtek s motívom leoparda. Batoh má predné oddelené vrecko ideálne na desiatu s extra vreckom na pastelky alebo iné drobnosti. Na strane je umiestnená priestranné sieťované vrecko vhodné na pitie. Prepracované detaily batôžku ladia s veselými motívmi na zipsu.

Skip hop Zoo Batôžtek Líštičky
23,80 € 19,30 €

Krásny batôžtek s motívom lištičky. Batoh má predné oddelené vrecko ideálne na desiatu s extra vreckom na pastelky alebo iné drobnosti. Na strane je umiestnená priestranné sieťované vrecko vhodné na pitie. Prepracované detaily batôžku ladia s veselými motívmi na zipsu.

SETINO Detský ruksak "Minnie Mouse" - ružová
15,49 €

Dievčenský ruksak Minnie mouse. Je ideálny do škôlky či školy. Batoh má jedno hlavné vrecko a menšie predné vrecko so zapínaním na zips Popruhy na chrbát majú mäkkú výstelku pre pohodlné nosenie a sú nastaviteľné. Rozmery sú cca 30 × 27 × 11.

LittleLife Animal Kids Backpack - Butterfly
25,50 € 20,80 €

Od teraz si môže vaše dieťa brať svojho obľúbeného ružového motýlika všade so sebou! Tento roztomilý originálny batôžtek je veľmi ľahký a pohodlný k noseniu.

Bino Batoh veľký, pes

Bino Batoh veľký, pes

Hodnotenie: 2,5
21,90 € 16,30 €

Väčší farebný batoh s motívom psa. Batoh má rukoväť pre jednoduché prenášanie a nastaviteľné ramenné popruhy. Tento batoh je ideálny na výlety i cestovanie.