Wilson Hyper Shot

Wilson Hyper Shot

Hodnotenie: 5
16,90 €

Wilson Hyper Shot je basketbalová lopta, pri ktorej navrhovaní sa spoločnosť Wilson inšpirovala u NCAA. Lopta z inovatívne kompozitnej gumy o veľkosti 7 pre vonkajšiu aj vnútornú hru.


Gala CHICAGO BB7011S vel. 7
48,08 €
46,60 €
+ doprava zadarmo

Basketbalový míč Gala Chicago BB7011S je určen pro nejvyšší soutěže, skvěle se hodí pro hru v hale. Míč splňuje oficiální technické parametry a je homologován Mezinárodní basketbalovou federací FIBA.


Mikasa 157BR
15,90 €

Mikasa 157BR, osvědčená klasika mezi basketbalovými míči. Mimořádně odolný gumový povrch pro všestranné použití jak do haly tak ven.


Nike Baller 8P
20,90 €

Robustní basketbalový míč vhodný pro hru v hale i venku. Nike Baller 8P svou vyvýšenou texturou napomáhá odvodu vlhkosti a zlepšení přilnavosti při hře.


Adidas Harden Sig Ball Stone/Black 7
37,13 €
33,90 €

Univerzálna basketbalová lopta AdidasHarden Sig Ball vhodná pre tréning na vašej technike a driblingu. Povrch zo syntetickej kože, ktorý sa výborne hodí do haly i na vonkajšie ihrisko.


Gala CHICAGO BB5011S vel. 5
46,60 €
+ doprava zadarmo

Basketbalový míč Gala Chicago BB5011S je určen pro nejvyšší soutěže, skvěle se hodí pro hru v hale. Míč splňuje oficiální technické parametry a je homologován Mezinárodní basketbalovou federací FIBA.


Wilson New Performance All Star
20,21 €

Novinka

Lopta na basketbal s povrchom z umelej kompozitnej gumy využijú hráči na vonkajšom i vnútornom ihrisku. Má hlboké kanáliky, ktoré zaisťujú dobrý grip aj kontrolu. Uzáver zaisťuje stály tlak, dobre zadržiava vzduch a nehrozí tak náhle vyfúknutie. Wilson New Performance All Star vás prekvapí dlhou životnosťou.


Wilson NCAA Elevate
24,95 €

Novinka

Loptu na basketbal s gumovým povrchom využijú hráči na vonkajšom i vnútornom ihrisku. Pre lepšiu kontrolu počas hry slúži technológia Total Grip. Uzáver zaisťuje stály tlak, dobre zadržiava vzduch a nehrozí tak náhle vyfúknutie. Wilson NCAA Elevate vás prekvapí dlhou životnosťou.


Wilson Fiba 3X3 Game Basketball
43,09 €
40,90 €
+ doprava zadarmo

Wilson Fiba 3X3 Game Basketball je oficiální basketbalový míč, se 100% kompozitovým povrchem a kvalitní kontrolou míče na všech pozicích ve hře.


Wilson FIBA 3X3 Replica Basketball
20,90 €

Wilson FIBA 3X3 Replica je oficiálna lopta FIBA 3×3 vyrobená podľa presných špecifikácií FIBA. Táto basketbalová lopta má veľkosť 6. Technológia Wave Triple Threat poskytuje kontrolu pre lepší výkon.


Wilson MVP 295 Black/Blue
12,83 €

Novinka

Loptu na basketbal využijú hráči na vonkajšom i vnútornom ihrisku. Uzáver zaisťuje stály tlak, dobre zadržiava vzduch a nehrozí tak náhle vyfúknutie. Wilson MVP 295 Black / Blue vás prekvapí dlhou životnosťou.


Wilson Reaction Pro veľ. 7
39,95 €

Novinka

Kvalitná profesionálna lopta na basketbal využijú hráči na vonkajšom i vnútornom ihrisku. Je vyrobená z kompozitnej kože, ktorá je aj na kanálikoch a skvele odvádza pot z rúk. Wilson Reaction Pro veľ. 7 má technológiu Cushion Core, ktorá v sebe kombinuje rôzne pružné vankúšiky.


Mikasa 1150

Mikasa 1150

Hodnotenie: 4,5
15,90 €

Basketbalová lopta MIKASA 1150 je odsúhlasená lopta II. kategórie. Schválená ako FIBA 2.


Wilson MVP 295 Brown
11,95 €

Novinka

Loptu na basketbal s gumovým povrchom využijú hráči na vonkajšom i vnútornom ihrisku. Uzáver zaisťuje stály tlak, dobre zadržiava vzduch a nehrozí tak náhle vyfúknutie. Wilson MVP 295 Brown vás prekvapí dlhou životnosťou.


Wilson Sensation SR 295
17,49 €

Novinka

Loptu na basketbal využijú hráči na vonkajšom i vnútornom ihrisku. Pre lepšiu kontrolu počas hry slúži technológia Total Grip. Uzáver zaisťuje stály tlak, dobre zadržiava vzduch a nehrozí tak náhle vyfúknutie. Wilson Sensation SR 295 vás prekvapí dlhou životnosťou.


Gala BOSTON BB5041R vel. 5
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Basketbalový míč Gala Boston BB5041R je ideální pro tréninky uvnitř i venku na hřišti. Povrch míče je zhotoven z velice odolné pryže, což zaručuje dostatečnou odolnost při hře venku.


Gala CHICAGO BB6011S vel. 6
46,60 €
+ doprava zadarmo

Basketbalový míč Gala Chicago BB6011S je určen pro nejvyšší soutěže, skvěle se hodí pro hru v hale. Míč splňuje oficiální technické parametry a je homologován Mezinárodní basketbalovou federací FIBA.


Gala NEW YORK BB5021S vel. 5
26 €

Basketbalový míč Gala New York BB5021S je určen pro nižší soutěže, pro hru venku nebo pro trénink v hale. Materiál je ze syntetické kůže, která je velmi příjemná na dotyk.


Gala NEW YORK BB6021S vel. 6
28,90 €

Basketbalový míč Gala New York BB6021S je určen pro nižší soutěže, pro hru venku nebo pro trénink v hale. Materiál je ze syntetické kůže, která je velmi příjemná na dotyk.


Gala ORLANDO BB5141R vel. 5
17 €

Basketbalový míč Gala Orlando BB5141R je určený pro školy a trénink a také se skvěle hodí pro hru v hale i venku. Vrchový materiál je vyroben z kvalitní pryže, která je příjemná na dotek.


Gala ORLANDO BB6141R vel. 6
16,90 €

Basketbalový míč Gala Orlando BB6141R je určený pro školy a trénink a také se skvěle hodí pro hru v hale i venku. Vrchový materiál je vyroben z kvalitní pryže, která je příjemná na dotek.


Mikasa 155RW
13,90 €

Mikasa 155RW, osvědčená klasika mezi basketbalovými míči. Mimořádně odolný gumový povrch pro všestranné použití jak do haly tak ven.


Mikasa BD1000C

Mikasa BD1000C

Hodnotenie: 5
21 €
19,90 €

Basketbalová lopta Mikasa BD1000C bola vyrobená za použitia technológie DIMPLE (na povrchu sú jamky ako pri golfovej loptičke), vďaka ktorej priľne k ruke 3× viac než kožená lopta. Vzhľadom k novej štruktúre má lopta lepšiu trajektóriu letu.


Mikasa BD500

Mikasa BD500

Hodnotenie: 4,5
16,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Lopta na basketbal Mikasa BD500 je vo veľkosti 7 a je teda vhodná pre mužov. Hodí sa pre trénovanie alebo nižšie súťaže. Lopta je odolná a možno s ňou hrať vonku aj vo vnútri. Lopta na basketbal Mikasa BD500 je vyrobená zo syntetického materiálu novou technológiou DUIMPLE. Vďaka tejto technológii je lopta až 3× viac priľnavá k ruke ako lopta z pravej kože. Jej veľkou výhodou je tiež protišmyková povrchová úprava. Basketbalová lopta je oranžovej farby.


Mikasa TB700
15,90 €

Basketbalový míč Mikasa TB700 je vyvinut speciálně pro sreet basketbal. Mimořádně odolný gumový povrch, vynikající přilnavost, perfektní manipulace a skvělé hrací vlastnosti.


Nike Dominate 8P - Amber/Black/Mtlc Platinum/Black
25,90 €

Odolný míč na basketbal využijí hráči na venkovním hřišti. Obsahuje hluboké kanálky pro dobrý úchop. Nike Dominate 8P – Amber/Black/Mtlc Platinum/Black je vyroben ze 100 % gumy.


Nike Dominate 8P - Black/White/White/University Red
25,90 €

Odolný míč na basketbal využijí hráči na venkovním hřišti. Obsahuje hluboké kanálky pro dobrý úchop. Nike Dominate 8P – Black/White/White/University Red je vyroben ze 100 % gumy.


Nike Elite Competition 2.0 - Velikost 6 - Amber/Black/Metallic Silver/Black
62,90 €
+ doprava zadarmo

Odolný míč na basketbal využijí hráči v hale. Obsahuje hluboké kanálky, které jsou ideální pro lepší uchopení. Nike Elite Competition 2.0 – Velikost 6 – Amber/Black/Metallic Silver/Black je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru.


Nike Elite Competition 8P
56,90 €
+ doprava zadarmo

Odolný basketbalový míč ideální především do haly, který si ale bez obav poradí i se hrou v exteriéru. Nike Elite Competition 8P je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru na libovolném povrchu, hluboké kanály na míči slouží pro lepší uchopení při hře.


Nike Kd Full Court 8P - Amber/Black/Metallic Silver/Black
52,90 €
+ doprava zadarmo

Odolný a příjemný míč na basketbal využijí hráči na venkovním i vnitřním hřišti. Dobře se uchopuje a při hře nad ním máte kontrolu. Nike Kd Full Court 8P – Amber/Black/Metallic Silver/Black je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru.


Nike Lebron All Courts 4P - Amber/Black/Metallic Silver/Black
54,90 €
+ doprava zadarmo

Odolný a příjemný míč na basketbal využijí hráči na venkovním i vnitřním hřišti. Obsahuje 4 panelovou konstrukci pro lepší kontrolu míče. Nike Lebron All Courts 4P – Amber/Black/Metallic Silver/Black je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru.


Nike Versa Tack 8P
45,15 €

33,90 €

Basketbalový míč vhodný pro hru v hale i venku. Nike Versa Tack 8P je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže s mimořádně přilnavou vnější vrstvou pro lepší úchop míče, který je navíc posílen také hlubokými kanály na jeho povrchu.


Nike Versa Tack 8P - Amber/Black/Metallic Silver/Black
38,90 €

Odolný míč na basketbal využijí hráči v hale i na venkovním hřišti. Obsahuje adhezivní povrch a oblázkovitou strukturou. Nike Versa Tack 8P – Amber/Black/Metallic Silver/Black je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru.


Nike Versa Tack 8P - Game Royal/Black/Metallic Silver/Black
44,82 €

38,90 €

Odolný míč na basketbal využijí hráči v hale i na venkovním hřišti. Obsahuje adhezivní povrch a oblázkovitou strukturou. Nike Versa Tack 8P – Game Royal/Black/Metallic Silver/Black je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru.


Nike Versa Tack 8P - Gym Red/White/White/Gym Red
38,90 €

Odolný míč na basketbal využijí hráči v hale i na venkovním hřišti. Obsahuje adhezivní povrch a oblázkovitou strukturou. Nike Versa Tack 8P – Gym Red/White/White/Gym Red je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru.


Nike Versa Tack 8P - Sequoia/Black/White/University Red
38,90 €

Odolný míč na basketbal využijí hráči v hale i na venkovním hřišti. Obsahuje adhezivní povrch a oblázkovitou strukturou. Nike Versa Tack 8P – Sequoia/Black/White/University Red je vyroben ze směsi pryže a syntetické kůže, která je vhodná pro intenzivní hru.


Wilson Ncaa Street Shot 285 Comp Basketball
27,28 €
26,90 €

Wilson NCAA Street Shot 285 Comp Basketball basketbalový míč nabízí výjimečné držení míče při hře. Povrch míče je ze syntetické kůže.


Gala ORLANDO BB7141R vel. 7
17 €

Basketbalový míč Gala Orlando BB7141R je určený pro školy a trénink a také se skvěle hodí pro hru v hale i venku. Vrchový materiál je vyroben z kvalitní pryže, která je příjemná na dotek.


Gala BOSTON BB6041R vel. 6
10,90 €

Basketbalový míč Gala Boston BB6041R je ideální pro tréninky uvnitř i venku na hřišti. Povrch míče je zhotoven z velice odolné pryže, což zaručuje dostatečnou odolnost při hře venku.


Gala BOSTON BB7041R vel. 7
9,62 €

8,50 €

Basketbalový míč Gala Boston BB7041R je ideální pro tréninky uvnitř i venku na hřišti. Povrch míče je zhotoven z velice odolné pryže, což zaručuje dostatečnou odolnost při hře venku.


Gala NEW YORK BB7021S vel. 7
26 €

Basketbalový míč Gala New York BB7021S je určen pro nižší soutěže, pro hru venku nebo pro trénink v hale. Materiál je ze syntetické kůže, která je velmi příjemná na dotyk.


Gala STREET BB7071R vel. 7
12,69 €
11,50 €

Basketbalový míč Gala Street BB7071R je zhotoven z velice odolné pryže, což zaručuje dostatečnou odolnost při hře na ulici nebo na venkovním hřišti. Venkovnímu použití nahrává i velice zajímavý design míče.