Fernity Stolička Jahi biela/biela/prírodná

Fernity Stolička Jahi biela/biela/prírodná

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Stolička Jahi je škandinávska delikatesa v kombinácii s módnym štýlom boho. Je to škandinávska pochúťka v kombinácii s módnym štýlom boho. Sedadlo stoličky je vyrobené z kovu natretého na bielo, aby pripomínalo kôš. Podobá sa košu. Na operadlo a sedadlo boli pridané mäkké, jemné vankúše. Vankúše upr Celý popis
125 €
Vrátane DPH
Partner: Shumee

Skladom u partnera 5+ kusov

7.12.2022 k osobnému odberu
Predajne
 
7.12.2022 - 8.12.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Shumee

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 16075444

Popis

Stolička Jahi je škandinávska delikatesa v kombinácii s módnym štýlom boho. Je to škandinávska pochúťka v kombinácii s módnym štýlom boho. Sedadlo stoličky je vyrobené z kovu natretého na bielo, aby pripomínalo kôš. Podobá sa košu. Na operadlo a sedadlo boli pridané mäkké, jemné vankúše. Vankúše uprostred sú vyrobené z glycerínu.
Vankúše na vnútornej strane sú vyrobené z mäkkej tkaniny. Vnútorné vankúše sú vyrobené z mäkkého materiálu a vrchná časť je čalúnená odolnou látkou.
Vankúše sú z vnútornej strany vyrobené z pevnej tkaniny. . Vankúš na sedadle je pripevnený suchým zipsom a na chrbte je upevnený pásikom na suchý zips.
Vankúš na sedadle je pripevnený suchým zipsom a na chrbte takmer neviditeľnými karabínami.
Sedák je pripevnený pomocou suchého zipsu a operadlo pomocou takmer neviditeľných karabín. Základňa stoličky je vyrobená z látky.
stolička je založená na olejovaných bukových nohách.
olejované bukové nohy. Maximálna nosnosť. Nosnosť: 120 kg Rozmery vankúša sedadla: 43 cm x 43 cm Rozmery zadného vankúša: 25 cm x 47 cm Výška: 80 Šírka: 53 Hĺbka: 59 Výška sedadla: 46 Výška opierky na ruky: 64