Mattel Barbie BMR1959 Barbie v šortkách s ľadvinkou módna deluxe-32%
35,20 € 23,67 €

Akcia

Absolútne štýlová Barbie® z módnej deluxe kolekcii, ktorá nasleduje najnovšie módne trendy s nádychom retro mánia pre malé i veľké milovníčky módy! Nechajte sa oslniť bábikou v krátko strihanej mikine s kraťasmi a ľadvinkou. Celý jej outfit dopĺňajú ružové topánky a šperky.

Mattel Barbie BMR1959 Barbie v ponožkových teniskách módnej deluxe-27%
35,20 € 25,49 €

Akcia

Absolútne štýlová Barbie® z módnej deluxe kolekcii, ktorá nasleduje najnovšie módne trendy s nádychom retro mánia pre malé i veľké milovníčky módy! Nechajte sa oslniť bábikou v krátko strihanej mikine s kraťasmi. Celý jej outfit dopĺňajú úžasné ponožkové tenisky a zelená šiltovka.

Mattel Barbie Prekrásna baletka-25%
39,20 € 29,14 €

Akcia

Táto prekrásna baletka Barbie® v sebe snúbi krásu, eleganciu a noblesu. Nádherné ružové šaty a dychberúce doplnky zaručujú, že Barbie® bude hviezdou akéhokoľvek vystúpenia. Stačí sa usadiť a sledovať, aká je baletka šikovná.

Mattel Barbie BMR1959 Ken so zelenými vlasmi módny deluxe-27%
35,20 € 25,49 €

Akcia

Absolútne štýlová Ken® z módnej deluxe kolekcie, ktorá nasleduje najnovšie módne trendy s nádychom retro mánie pre malé aj veľké milovníčky módy! Nechajte sa oslniť Kenom® v neónovo-zelených kraťasoch s modrou bundou. Celý jeho outfit dopĺňajú oranžové topánky, náhrdelník a okuliare.

Mattel Darčeková Barbie-29%
38,49 € 27,31 €

Akcia

Premýšľaš nad darčekom, ktorým urobíš radosť a vyjadríš svoje priateľstvo? Darčeková Barbie® je presne to, čo hľadáš! Vyjadri, čo pre teba druhá osoba znamená vďaka tejto bábike Barbie®, ktorej oblečenie a doplnky zdobia univerzálny symbol priateľstva: červené srdce.

Mattel Barbie Narodeninová Barbie-26%
47 € 34,61 €

Akcia

Narodeninová Barbie® je oblečená do prekrásnych šiat, ktoré dopĺňajú elegantné doplnky. Táto bábika bude hviezdou akékoľvek oslavy narodenín či slávnostného soaré. Stačí ju len pozvať a nechať ju žiariť medzi hostí ako drahý šperk.

Mattel Barbie 75. výročie Mattela
99,60 € 68,90 €

Barbie® oslavuje 75. výročie spoločnosti Mattel a pri tejto príležitosti predstavuje unikátnu reprodukciu legendárnej bábiky, ktorá sa pýši ikonickým oblečením vrátane visačky na zápästí potvrdzujúcej pravosť bábiky Barbie®. Táto bábika iste ozdobí každú zbierku svojou jedinečnou krásou.

Mattel Barbie Černoška 40. výročie
91,60 € 60,10 €

Barbie® oslavuje významné rubínové výročie a pri tejto príležitosti prináša všetkým milovníčkam týchto bábik zberateľskú bábiku Barbie® tmavej pleti v elegantných červených šatách so zlatými doplnkami. Táto bábika iste ozdobí každú zbierku svojou jedinečnou krásou.

Mattel Barbie Módna ikona Best in Black-31%
137,70 € 94,77 €

Akcia

Kolekcia Barbie® Módna ikona sa zameriava na vysoké krajčírstvo. Oblečky pre tieto zberateľské bábiky sú inšpirované eleganciou, luxusné módou a dych vyrážajúcimi róbami z červeného koberca. Pri príležitosti 20. výročia tejto kolekcie uvádza Barbie® štýlovú bábiku, ktorá túto kolekciu zároveň uzatvára.

Mattel Barbie BMR1959 Barbie vo vinylovom kabátiku, módny deluxe
35,20 € 25,80 €

Absolútne štýlová Barbie® z módnej deluxe kolekcie, ktorá nasleduje najnovšie módne trendy s nádychom retro mánie pre malé aj veľké milovníčky módy! Nechajte sa oslniť bábikou v kvetovaných šatách s bielou bundičkou. Celý jej outfit dopĺňajú úžasné zlaté topánky, okuliare a náušnice.