Mattel Barbie Vianočná bábika Blondínka
55,40 € 53,40 €

Osláv výnimočné momenty a vytváraj si spomienky, ktoré si budeš chcieť uchovať už navždy s Vianočnou bábikou Barbie™ 2020. Táto bábika je oblečená do úchvatného slávnostného oblečku, ktorý sa skladá z elegantných šiat a vybraných doplnkov.

shumee Stredoveký rytiersky pancierový kyrys pre LARP replika strieborná oceľová
119 €
+ doprava zadarmo

Tento pancierový kyrys so starožitným vzhľadom je skvelý pre LARP (druh živých hier založených na hraní rolí), kostýmové hry, večierky s historickou tematikou, halloweenske párty, divadelné rekvizity a historické predstavenia. Okrem toho sa jedná aj o pútavý výstavný kúsok. Tento kyrys je presnou re

shumee Grécka antická prilba pre LARP starožitná replika mosadzná oceľ
83 €
+ doprava zadarmo

Táto rytierska prilba v starožitnom vzhľade, nazývaná aj prilba Leonidas, je skvelá pre LARP (druh hier naživo založených na hraní roly), kostýmové hry, večierky s historickou tematikou, halloweenske párty, divadelné rekvizity a historické predstavenia. Pancierová prilba je presnou replikou pôvodnej

shumee Stredoveká rytierska prilba pre LARP starožitná replika strieborná oceľ
88 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Táto pancierová prilba v starožitnom vzhľade je skvelá pre LARP (druh živých hier založených na hraní rolí), kostýmové hry, večierky s historickou tematikou, halloweenske párty, divadelné rekvizity a historické predstavenia. Pancierová prilba je presnou replikou pôvodnej stredovekej rytierskej prilb

Mattel Barbie BMR1959 Barbie s červeným klobúčikom
34 €

Absolútne štýlová Barbie® z módnej deluxe kolekcie, ktorá nasleduje najnovšie módne trendy s nádychom retro mánie pre malé aj veľké milovníčky módy! Nechajte sa oslniť bábikou v sieťovanom tričku s dlhými nohavicami. Celý jej outfit dopĺňajú úžasné zelené topánky a červený klobúčik.

Mattel Barbie BMR1959 Barbie v džínsovej bunde, módny deluxe
35,20 € 29,50 €

Absolútne štýlová Barbie® z módnej deluxe kolekcie, ktorá nasleduje najnovšie módne trendy s nádychom retro mánie pre malé aj veľké milovníčky módy! Nechajte sa oslniť bábikou v neónových šatôčkach s výrazným logom BMR1959 s bundou. Celý jej outfit dopĺňajú úžasné boty na platforme, baret a náušnice.

Mattel Barbie BMR1959 Barbie v šortkách s ľadvinkou módna deluxe-31%
35,20 € 24 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Absolútne štýlová Barbie® z módnej deluxe kolekcii, ktorá nasleduje najnovšie módne trendy s nádychom retro mánia pre malé i veľké milovníčky módy! Nechajte sa oslniť bábikou v krátko strihanej mikine s kraťasmi a ľadvinkou. Celý jej outfit dopĺňajú ružové topánky a šperky.

Mattel Barbie BMR1959 Ken s drdolom módna deluxe
35,20 € 31 €

Úplne štýlový Ken® z módnej deluxe kolekcie, ktorá nasleduje najnovšie módne trendy s nádychom retro mánia pre malé i veľké milovníčky módy! Nechajte sa oslniť Kenem® vo farebnej mikine s modrými kraťasmi. Celý jeho outfit dopĺňajú papuče, ľadvinka aj okuliare.

Mattel Barbie BMR1959 Barbie v saku
33,20 € 28,70 €

Absolútne štýlová Barbie® z módnej deluxe kolekcie, ktorá nasleduje najnovšie módne trendy s nádychom retro mánie pre malé aj veľké milovníčky módy! Nechajte si oslniť bábiku v oranžovom tope, sukni a saku. Celý jej outfit dopĺňajú úžasné žlté tenisky a žiarivé náušnice.

Mattel Barbie Narodeninová Barbie
47 € 38,20 €

Narodeninová Barbie® je oblečená do prekrásnych šiat, ktoré dopĺňajú elegantné doplnky. Táto bábika bude hviezdou akékoľvek oslavy narodenín či slávnostného soaré. Stačí ju len pozvať a nechať ju žiariť medzi hostí ako drahý šperk.

Mattel Barbie BMR1959 Barbie vo vinylovom kabátiku, módny deluxe-31%
35,20 € 24 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Absolútne štýlová Barbie® z módnej deluxe kolekcie, ktorá nasleduje najnovšie módne trendy s nádychom retro mánie pre malé aj veľké milovníčky módy! Nechajte sa oslniť bábikou v kvetovaných šatách s bielou bundičkou. Celý jej outfit dopĺňajú úžasné zlaté topánky, okuliare a náušnice.

Mattel Barbie BMR1959 Barbie v ponožkových teniskách módnej deluxe-31%
35,20 € 24 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Absolútne štýlová Barbie® z módnej deluxe kolekcii, ktorá nasleduje najnovšie módne trendy s nádychom retro mánia pre malé i veľké milovníčky módy! Nechajte sa oslniť bábikou v krátko strihanej mikine s kraťasmi. Celý jej outfit dopĺňajú úžasné ponožkové tenisky a zelená šiltovka.

Mattel Barbie BMR1959 Ken so zelenými vlasmi módny deluxe-31%
35,20 € 24 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Absolútne štýlová Ken® z módnej deluxe kolekcie, ktorá nasleduje najnovšie módne trendy s nádychom retro mánie pre malé aj veľké milovníčky módy! Nechajte sa oslniť Kenom® v neónovo-zelených kraťasoch s modrou bundou. Celý jeho outfit dopĺňajú oranžové topánky, náhrdelník a okuliare.

Mattel Barbie Star Wars - Rei
181,60 € 136,70 €

Kolekcia Star Wars™ x Barbie® znovu predstavuje kultové postavy z obľúbených filmov Star Wars, ktorým nechýba **charakteristický štýl bábik Barbie™. Vtiahnutá do konfliktu medzi Prvým rádom a Odbojom, tajomná strana Sily vyšle **Rey™ na cestu vedúcu k objaveniu jej osudu. V čase, kedy rád Jedi prakticky zanikol.

Mattel Barbie Vianočná bábika Černoška
55,40 € 49,90 €

Osláv výnimočné momenty a vytváraj si spomienky, ktoré si budeš chcieť uchovať už navždy s Vianočnou bábikou Barbie™ 2020. Táto bábika je oblečená do úchvatného slávnostného oblečku, ktorý sa skladá z elegantných šiat a vybraných doplnkov.

Mattel Barbie Módna ikona Best in Black-44%
137,70 € 76,30 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Kolekcia Barbie® Módna ikona sa zameriava na vysoké krajčírstvo. Oblečky pre tieto zberateľské bábiky sú inšpirované eleganciou, luxusné módou a dych vyrážajúcimi róbami z červeného koberca. Pri príležitosti 20. výročia tejto kolekcie uvádza Barbie® štýlovú bábiku, ktorá túto kolekciu zároveň uzatvára.

Mattel Barbie Inšpirujúce ženy: Ella Fitzgerald-27%
63 € 45,80 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Kolekcia Barbie® Svetoznáme ženy vzdáva hold úspešným ženám naprieč históriou. Ženám, ktoré sa nebáli riskovať, prekonávať prekážky a ktoré svojimi činmi umožnili ďalším generáciám dievčat možnosť ísť si za svojimi snami. A medzi ne patrí právom aj jazzová speváčka Ella Fitzgerald.

Mattel Barbie Černoška 40. výročie-37%
91,60 € 57,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Barbie® oslavuje významné rubínové výročie a pri tejto príležitosti prináša všetkým milovníčkam týchto bábik zberateľskú bábiku Barbie® tmavej pleti v elegantných červených šatách so zlatými doplnkami. Táto bábika iste ozdobí každú zbierku svojou jedinečnou krásou.

Mattel Barbie 75. výročie Mattela
99,60 € 69,90 €

Barbie® oslavuje 75. výročie spoločnosti Mattel a pri tejto príležitosti predstavuje unikátnu reprodukciu legendárnej bábiky, ktorá sa pýši ikonickým oblečením vrátane visačky na zápästí potvrdzujúcej pravosť bábiky Barbie®. Táto bábika iste ozdobí každú zbierku svojou jedinečnou krásou.

Mattel Darčeková Barbie

Mattel Darčeková Barbie

Hodnotenie: 4,5
38,49 € 33,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Premýšľaš nad darčekom, ktorým urobíš radosť a vyjadríš svoje priateľstvo? Darčeková Barbie® je presne to, čo hľadáš! Vyjadri, čo pre teba druhá osoba znamená vďaka tejto bábike Barbie®, ktorej oblečenie a doplnky zdobia univerzálny symbol priateľstva: červené srdce.

Mattel Barbie Prekrásna baletka
39,20 € 37,50 €

Táto prekrásna baletka Barbie® v sebe snúbi krásu, eleganciu a noblesu. Nádherné ružové šaty a dychberúce doplnky zaručujú, že Barbie® bude hviezdou akéhokoľvek vystúpenia. Stačí sa usadiť a sledovať, aká je baletka šikovná.