Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Barbie - Rodina na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Barbie - Rodina nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Barbie - Rodina – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Barbie Opatrovateľka herný set Kočík FHY97 Barbie Opatrovateľka herný set Kočík FHY97
Barbie Opatrovateľka herný set Kočík FHY97

Tento herný set Barbie® Pestúnka s kočíkom umožňuje deťom preskúmať ich opatrovateľskú stránku v úlohe pestúnky. V balení nájdete bábiku Skipper™ a tiež bábiku batoľaťa. Súčasťou je aj kočík, ktorý sa pri tlačení hojdá. Herný set ponúka aj ďalšie zábavné prvky, ktoré inšpirujú k rozprávaniu príbehov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Barbie Chelsea a kabriolet s nálepkami Barbie Opatrovateľka herný set Kočík FHY97
Barbie Chelsea a kabriolet s nálepkami

Fantázia detí objavia nekonečné možnosti hrania, akonáhle vyrazia na cestu s bábikou Chelsea™ a jej šteniatkom v rozkošnom, jednorožca inšpirovanom aute! Mimoriadne roztomilé vozidlo s miestom pre bábiku Chelsea™ a jej šteňa má otvorenú strechu a trblietavú karosériu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Barbie Novonarodené šteniatka HCK75 Barbie Opatrovateľka herný set Kočík FHY97
Barbie Novonarodené šteniatka HCK75

Herný set Barbie® Novorodené šteniatka umožňuje fantáziu preskúmať starostlivosť o domácich miláčikov! Tento herný set obsahuje sučku, ktorá je pripravená porodiť tri rozkošné šteniatka. Po príchode na svet môžu deti všetky tri šteniatka umiestniť do nositeľného pelechu bábiky Barbie® a starať sa o nich aj na cestách.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Barbie Opatrovateľka herný set Spinkanie FHY97 Mattel Barbie Pestúnka Blondínka s bábätkom a doplnkami GRP10
Barbie Opatrovateľka herný set Spinkanie FHY97

Tento herný set Barbie® Pestúnka umožňuje deťom preskúmať ich opatrovateľskú stránku v úlohe pestúnky. V balení nájdete bábiku Skipper™ a tiež bábiku batoľaťa. Súčasťou je aj postieľka, ktorá umožňuje bábätku krásne sny. Herný set ponúka aj ďalšie zábavné prvky, ktoré inšpirujú k rozprávaniu príbehov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Pestúnka Blondínka s bábätkom a doplnkami GRP10 Mattel Barbie Pestúnka Blondínka s bábätkom a doplnkami GRP10
Mattel Barbie Pestúnka Blondínka s bábätkom a doplnkami GRP10

Malé deti môžu byť pestúnkou vďaka bábike a sade príslušenstva Barbie® Skipper™ Babysitters Inc.™, ktorá obsahuje blonďavú bábiku™, bábiku bábätka a rekvizity pre rozprávanie príbehov, ktoré pomôžu hravo stvárniť okamihy starostlivosti o dieťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Bábika so psíkmi HKD86 Mattel Barbie Pestúnka Blondínka s bábätkom a doplnkami GRP10
Mattel Barbie Bábika so psíkmi HKD86

Herný set Barbie Bábika s psíkmi podnecuje detskú lásku k zvieratkám a opatrovateľské inštinkty. Tento herný set obsahuje bábiku Barbie a roztomilé šteniatka na adopciu s funkciou premeny farby. K setu patria aj ďalšie doplnky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Opatrovateľka herný set Narodeninová party - brunetka FHY97 Mattel Barbie Opatrovateľka herný set Narodeninová party - brunetka FHY97
Mattel Barbie Opatrovateľka herný set Narodeninová party - brunetka FHY97

Tento herný set Barbie® Pestúnka Narodeninová party umožňuje deťom preskúmať ich opatrovateľskú stránku v úlohe pestúnky. V balení nájdete bábiku Skipper™ a tiež bábiku batoľaťa, ktoré spoločne oslavujú narodeniny. Herný set ponúka aj zábavný prvok, ktorý inšpiruje k rozprávaniu príbehov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Pestúnka Skipper s bábätkom a doplnkami GRP10 Mattel Barbie Opatrovateľka herný set Narodeninová party - brunetka FHY97
Mattel Barbie Pestúnka Skipper s bábätkom a doplnkami GRP10

Malé deti môžu byť pestúnkou vďaka bábike a sade príslušenstva Barbie® Skipper™ Babysitters Inc.™, ktorá obsahuje bábiku Skipper™, bábiku bábätka a rekvizity pre rozprávanie príbehov, ktoré pomôžu hravo stvárniť okamihy starostlivosti o dieťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Dreamhouse Adventures Kempujúci Chelsea HDF77 Mattel Barbie Opatrovateľka herný set Narodeninová party - brunetka FHY97
Mattel Barbie Dreamhouse Adventures Kempujúci Chelsea HDF77

S herným setom Kempujúca Chelsea vás čaká plno zábavy pri kempovaní inšpirovanej úplne novým radom Barbie®! S bábikou Chelsea™ a jej rozkošnou kamarátkou sovou môže vaša fantázia prežívať toľko dobrodružstiev v prírode.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Mattel Barbie Dreamhouse adventures Kempujúca sestra so zvieratkom Skipper HDF69 Mattel Barbie Dreamhouse adventures Kempujúca sestra so zvieratkom Skipper HDF69
Mattel Barbie Dreamhouse adventures Kempujúca sestra so zvieratkom Skipper HDF69

S herným setom Kempujúca sestra so zvieratkom si užijete dokonalé kempovanie inšpirované úplne novým radom Barbie®! V balení nájdete bábiku Skipper, ktorá má na sebe prekrásne kempingové oblečenie a vie rozbehnúť vonkajšiu zábavu na plné obrátky.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL