Our Generation Bábika Peyton

Značka: Our Generation Náš kód: 953577

Our Generation Bábika Peyton

Bábika Peyton z radu Our Generation je unikátnou parádnicou vďaka svojim dlhým vlasom, ktoré si rada češe a upravuje na tisíc spôsobov. Jej vlasy môžu rásť, aj sa skracovať. Vytvor si vlastné dobrodružstvo s Peyton a jej kamarátkami. Celý popis

52.9
52,90 € vrátane DPHBežná cena: 59,49 €, Ušetríte 6,59 € (11 %)
Cena s MALL kartou:
22,90 €
Viac info tu

Popis

Popis produktu

Our Generation? Sme mimoriadna generácia dievčat. Dodržiavame rodinné tradície a pritom vytvárame aj naše vlastné, naozaj cool. Učíme našich mladších bratrancov a sesternice recyklovať a zbierať šaty pre dievčatá, ktoré si nemôžu dovoliť kúpiť nové. Hráme „nebo, peklo, raj“, skáčeme cez švihadlo, kým sme schopné chytiť dych. Sme snílkovia aj „ženy činu“. A sme tu, aby sme urobili všetko, čo sa dá. A čo bude ďalej? To si zatiaľ nevieme predstaviť. Práve teraz sa spolu zamerajme na dnešný deň. Pretože toto je náš spoločný čas. Toto je náš dnešný príbeh. A čo bude s celým svetom? Nech je to čokoľvek, je to len na nás. Na tebe, na mne a na všetkých ostatných dievčatách na tejto planéte. Sme v tom spoločne. Je náš čas, je to náš príbeh.

  • Česacia bábika Peyton.
  • Bábika vysoká 46 cm.
  • Obsahuje 1 bábiku na česanie, 1 šaty, 1 čelenku s kvetinou, 1 vestičku, 1 opasok, 1 sadu spodného prádla, 1 topánky, 1 hrebeň, 2 vlasové príčesky, 2 kovová pierka v tvare srdiečka a 1 brožúru s návodom na vytvorenie 4 štýlových účesov.
  • Sada obsahuje návod na vytvorenie 4 štýlových účesov s rastúcimi vlasmi.
  • Postupuj podľa pokynov v našom sprievodcovi účesov. Úpleť vrkôčiky, vytvor kadere, použi rastúci prameň vlasov a staň sa majstrom účesov plných fantázie. Je to tvoja bábika a tvoj príbeh. Potom, čo vytvoríš z vlasov svojej bábiky kúzelný účes, môžeš urobiť úplne rovnaký aj samej sebe!
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

Zakúpením výrobku „Our Generation“, bábiky alebo príslušenstva, prispievate sumou zo zisku nadácii „Free the Children Power of a Girls Initiative“. O tom, ako pomáhate meniť svet k lepšiemu, zistíte si viac na OGdolls.com.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odporúčaný vek od 3 rokov
Farba hnedá/červená