Our Generation Bábika Holly

Značka: Our Generation Náš kód: 953181

Our Generation Bábika Holly

Bábika Holly z radu Our Generation je vždy zábavná a zakladá si na módnom odeve. Je oblečená v pruhovanom roláku, sukni a chlpatej vestičke. Vytvor si vlastný príbeh plný snahy zlepšiť svet s Holly a jej kamarátkami! Celý popis

37
37 € vrátane DPHBežná cena: 44,49 €, Ušetríte 7,49 € (16 %)
Cena s MALL kartou:
7 €
Viac info tu

Náš kód: 953181

Popis

Popis produktu

Our Generation? Sme mimoriadna generácia dievčat. Sme roztomilé, jasne! Ale sme tiež zvedavé, chytré a pripravené do akcie. Naháňame sa za motýľmi, vytvárame tajné odtlačky prstov a pretekáme, kto zadrží najdlhšie dych. Vieme, čo vziať so sebou na cestu na Mesiac a späť. Poradíme aj ostatným, ako sa treba stať kozmonau-tom. Alebo aj nie. (Pretože aj to je v poriadku). A čo nás čaká? Kto vie? Ale nech je to čokoľvek, je to všetko na nás. Pretože sa jedná o náš čas. Je to náš príbeh.

  • Bábika Holly v pruhovanom roláku.
  • Bábika vysoká 46 cm.
  • Obsahuje 1 bábiku, 1 pruhovaný rolák, 1 sukňu s volánikmi, 1 chlpatú vestu, 1 sadu spodného prádla, 1pár krémových farebných pančúch a 1 pár topánok.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

Zakúpením výrobku „Our Generation“, bábiky alebo príslušenstva, prispievate sumou zo zisku nadácii „Free the Children Power of a Girls Initiative“. O tom, ako pomáhate meniť svet k lepšiemu, zistíte si viac na OGdolls.com.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odporúčaný vek od 3 rokov
Farba hnedá/žltá