SIMBA Bábika Steffi Ice Princess
13,30 €

Bábika Steffi Ľadová princezná v nádherných šatách je pripravená ísť na gala večerný ples. Šaty sú zdobené vločkami a trblietkami. Dnes večer princeznej nikto neodolá.

SIMBA Bábika Steffi s bábätkom
10,50 €

Bábika Steffi je tehotná. Vo svojom brušku nosí bábätko, ktoré už čoskoro privedie na svet. Bruško bábiky možno otvoriť a malé bábätko vybrať. Súčasťou balenia sú aj doplnky pre novorodenca ako je dečka, cumlík, fľaštička a ďalšie.

SIMBA Bábika Steffi a Evička - Nevesta s družičkou
15,50 € 13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Každé malé dievčatko sníva o veľkej svadbe. A práve s bábikami Steffi a Evičkou ju môže zažiť. Steffi je pripravená na svoj veľký deň v krásnych bielych šatách s kyticou ruží. Z Evičky je roztomilá družička v ružových šatôčkach s košíčkom s kvetmi. Obe sú tak pripravené na onen veľký deň.

SIMBA Bábika Steffi - Tehotná princezná
15,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Princezná Steffi čaká bábätko a bude z nej nádherná mamička. Jej bábätko je schované u nej v brušku a až nastane ten pravý čas, je možné ho vybrať a uložiť do krásnej kráľovskej kolísky.

SIMBA Bábika Steffi - Morská víla
9 € 6,90 €

Krásna morská víla Steffi je skvelou kamarátkou na hranie aj do vody. Má sýto ružovú plutvu aj vrchný diel plaviek, všetko zdobené modrými vlnkami a mušličkami. Je úplne vodeodolná.

SIMBA Bábika Steffi princezná na koni
19,90 €

Bábika Steffi ako princezná na koni. Bábika má dlhokánske vlasy, ktoré jej dievčatá môžu česať priloženým hrebeňom. Kôň má na hrive ozdoby v podobe podkov.

SIMBA Panenka Steffi Princess Family
17,55 € 16,90 €

Bábika Steffi s Evičkou sa rady starajú o svojich najlepších zvieracích kamarátov psíkov. Užívajú si spolu veľa zábavy a hier. Evička sa tiež rada hojdá na ružovom hojdacom koníkovi.

SIMBA Bábika Steffi - Víla s krídlami
13,43 € 9,90 €

Krásna víla Steffi v krásnych šatôčkach a s odnímateľnými krídlami sa aj so svojim verným ružovým jednorožcom už teší na spoločné hry a čarovné dobrodružstvá.

SIMBA Bábika Steffi Swap morská víla
12,40 € 9,90 €

Krásna a trblietavá bábika Steffi ako morská panna pripláva do dievčenských snov. Jej morská plutva je posiata farebnými flitrami, ktoré hádžu rôzne odlesky. Naviac sa flitre dajú zmeniť jednoduchým otočením na druhú stranu – a hneď bude bábika inak farebná.

SIMBA Bábika Steffi - Motýlikova víla
15,36 € 12,90 €

Krásna motýliková víla Steffi vo svojich nádherných ružových šatách zdobených motýlikmi urobí radosť každej malej parádnici. Má krásne dlhé vlasy, ktoré možno zdobiť.