SIMBA Bábika Steffi Ice Princess
13,30 €

Bábika Steffi Ľadová princezná v nádherných šatách je pripravená ísť na gala večerný ples. Šaty sú zdobené vločkami a trblietkami. Dnes večer princeznej nikto neodolá.

SIMBA Bábika Evička - králikárňa
10,20 €

Bábika Evička v krásnych šatôčkach sa bude dnes celý deň starať o svoje milované králiky, ktoré bývajú v krásnej ružovej králikárni. Má k tomu pripravené všetko, čo pre starostlivosť o svoje zvieratká potrebuje.

SIMBA Bábika Evička so psíkom a mačičkou
8,10 € 6,60 €

Bábika Evička v krásnych šatôčkach sa dnes chystá stráviť deň so svojimi najlepšími kamarátmi, psíkom a mačičkou. Má k tomu pripravené všetko, čo pre starostlivosť o svoje zvieratká potrebuje.

SIMBA CANDYLOCKS VOŇAVÁ PANENKA SE ZVÍŘÁTKEM
16,43 €

CANDYLOCKS VOŇAVÁ PANENKA SE ZVÍŘÁTKEM

Toto dvojbalení obsahuje krásnou exotickou panenku a jejího čtyřnohého kamaráda.

Panenka i zvířátko mají bohaté dlouhé voňavé vla…

SIMBA Česacia hlava 19 cm

SIMBA Česacia hlava 19 cm

Hodnotenie: 4,5
15,90 € 14,90 €

Každá malá parádnica si zaiste rada vyskúša prácu kaderníčky a štylistky. Na tejto modelke si môže kedykoľvek vyskúšať všetky svoje kreatívne nápady na účesy aj make up.

SIMBA Bábika Steffi s bábätkom
10,50 €

Bábika Steffi je tehotná. Vo svojom brušku nosí bábätko, ktoré už čoskoro privedie na svet. Bruško bábiky možno otvoriť a malé bábätko vybrať. Súčasťou balenia sú aj doplnky pre novorodenca ako je dečka, cumlík, fľaštička a ďalšie.

SIMBA Bábika Steffi - Morská víla so svetelným efektom
15,90 € 12,90 €

Krásna a trblietavá morská víla Steffi pripláva a už sa teší na spoločné hranie a dobrodružstvo. Má pohyblivú plutvu a je vodeodolná, takže sa jedná o ideálnu spoločníčku na kúpanie.

SIMBA Dve Evičky s palandou a príslušenstvom
11,20 € 9 €

Krásna sada dvoch bábik na hranie. Bábiky Evičky v pyžame sú pripravené ísť spinkať do svojich palánd. Každá bábika má svojho maznáčika na spanie a perinku. Palandu možné rozložiť na dve postieľky.

SIMBA Bábika Steffi Swap morská víla
13,20 € 9,90 €

Krásna a trblietavá bábika Steffi ako morská panna pripláva do dievčenských snov. Jej morská plutva je posiata farebnými flitrami, ktoré hádžu rôzne odlesky. Naviac sa flitre dajú zmeniť jednoduchým otočením na druhú stranu – a hneď bude bábika inak farebná.

SIMBA Bábika Steffi - Motýlikova víla
15,90 € 12,90 €

Krásna motýliková víla Steffi vo svojich nádherných ružových šatách zdobených motýlikmi urobí radosť každej malej parádnici. Má krásne dlhé vlasy, ktoré možno zdobiť.

SIMBA Bábika Steffi a Evička - Nevesta s družičkou
17,10 € 13,90 €

Každé malé dievčatko sníva o veľkej svadbe. A práve s bábikami Steffi a Evičkou ju môže zažiť. Steffi je pripravená na svoj veľký deň v krásnych bielych šatách s kyticou ruží. Z Evičky je roztomilá družička v ružových šatôčkach s košíčkom s kvetmi. Obe sú tak pripravené na onen veľký deň.

SIMBA Bábika Evička - party so zvieratkami
10,80 € 8,90 €

Bábika Evička dnes organizuje party so svojimi priateľmi psíkom a mačičkou, pre ktoré nachystala pohostenie. Na veľkom jedálenskom stole sa podáva čaj a muffiny. Kto ďalší sa party zúčastní?

SIMBA Bábika Evička s autom New Beetle
13,60 € 10,20 €

Bábika Evička v novom aute New Beetle ide so svojím psíkom na výlet! Majú krásne počasie a preto sa veľmi teší, aký príjemný deň spolu strávia. Vydaj sa s nimi na cestu plnú dobrodružstiev.

SIMBA Bábika Steffi - Morská víla
8,10 € 6,90 €

Krásna morská víla Steffi je skvelou kamarátkou na hranie aj do vody. Má sýto ružovú plutvu aj vrchný diel plaviek, všetko zdobené modrými vlnkami a mušličkami. Je úplne vodeodolná.

SIMBA Bábika Evička kúpe psíka
10,50 € 7,90 €

Bábika Evička v krásnych šatôčkach bude dnes vo veľkej vani kúpať svojho najlepšieho kamaráta psíka, ktorý je po kúpeli úplne ako vymenený – zmení počas kúpania farbu.

SIMBA Bábika Evička s obytným autom
41,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábika Evička so svojím prázdninovým obytným autom, ktorý možno rozložiť a má spálňu, kuchyňu, kúpeľňu, bazén a ďalšie príslušenstvo. Vydaj sa s touto bábikou na dobrodružnú cestu.

SIMBA Bábika Steffi - Víla s krídlami
14 € 9,90 €

Krásna víla Steffi v krásnych šatôčkach a s odnímateľnými krídlami sa aj so svojim verným ružovým jednorožcom už teší na spoločné hry a čarovné dobrodružstvá.

SIMBA Panáčik Urban Kevin, košeľa
10,50 € 8,90 €

Panáčik Kevin s fúzami a v oblečení do mesta. Každá bábika potrebuje svojho priateľa. Doplň svoju zbierku a postaraj sa.

SIMBA Bábiky Evičky v romantickom kočiari
14,80 € 12,10 €

Princezné Evičky si obliekli krásne šaty a idú na vychádzku v ružovom kočiari ťahanom bielym koníkom s ružovou hrivou a chvostom. Ktorá malá slečna sa vydá na výlet spolu s nimi?

SIMBA Bábika Evička s koníkom
15,90 € 11,90 €

Bábika Evička v krásnych šatôčkach sa dnes chystá stráviť deň so svojím roztomilým koníkom. Má k tomu pripravené všetko, čo pre starostlivosť o svoje zvieratko potrebuje. Keď je o koníka postarané, môže ho vziať na vychádzku – stačí len nasadnúť a vyjsť smer k novým dobrodružstvám.

SIMBA Bábika Steffi Ľadová princezná
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábika Steffi ako Ľadová princezná 3v1 v nádherných šatách je pripravená ísť na večerný ples. Šaty má zdobené vločkami a trblietkami. Doplň si svoju zbierku o túto krásnu bábiku.

SIMBA Bábika Steffi - Tehotná princezná
15,60 €

Princezná Steffi čaká bábätko a bude z nej nádherná mamička. Jej bábätko je schované u nej v brušku a až nastane ten pravý čas, je možné ho vybrať a uložiť do krásnej kráľovskej kolísky.

SIMBA Bábika Steffi Glam Dream
14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto bábika Steffi je v okúzľujúcich trblietavých šatách. Súčasťou balenia sú aj ďalšie doplnky ako kabátik, črievičky, náušnice a trblietavé kabelky. Bábika bude krásnym doplnkom v detskej izbičke.

SIMBA Panáček Cool Kevin, modrá vesta
13,30 €

Panáčik Kevin by nemal chýbať žiadnemu dievčatku, ktorá má Steffi bábiku. Je totiž jej neodmysliteľnou súčasťou. Ako jej chlapec alebo kamarát s ňou chodí do kina, na večere alebo výlety a zahŕňa ju komplimentami.

SIMBA Bábika Steffi Magic Ice Princess
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto bábika Steffi ako ľadová princezná s magickou svetelnou funkciou. Tiara s náhrdelníkom svieti a vločky na sukni svietia / fosforeskujú v tme. Šaty má bábika zdobené vločkami a hviezdičkami.

SIMBA Bábika Steffi Romantic Fashion
16,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto bábika Steffi v romantických ružových šatách poteší každé dievčatko. K bábike patrí aj prstienok a náramok pre dievčatko. Súčasťou je aj darčeková krabička na prstienok. Veľkosť bábiky 22 – 29 cm.

SIMBA Bábika Steffi Swarovski Crystal
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábika Steffi v nádherných trblietavých šatách je v balení spolu s náhrdelníkom, opaskom a diadémom. Všetko je zdobené Swarovski Crystal. Táto bábika sa bude trblietať v každej detskej izbičke.

SIMBA Bábika Steffi Swarovski Crystal Deluxe
18,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Bábika Steffi v nádherných trblietavých šatách s náhrdelníkom Swarovski, opaskom a tiaraou. Súčasťou balenia je aj kabelka a prstienok pre dievčatko. Táto bábika sa bude trblietať v každej detskej izbičke.

SIMBA Panáčik Urban Kevin, vesta
9,43 € 8,90 €

Panáčik Kevin s fúzami a v oblečení do mesta. Každá bábika potrebuje svojho priateľa. Doplň svoju zbierku a postaraj sa.

SIMBA Panenka Steffi Fashion Deluxe
27,70 € 21,06 €

Každú malú slečnu zaiste poteší krásna bábika princeznej Steffi oblečená v nádherných šatách s náhrdelníkom, diadémom a ďalšími doplnkami. Princezná už sa teší na spoločné hry a dobrodružstvo.

SIMBA Panenka Steffi Princess Family
16,90 €

Bábika Steffi s Evičkou sa rady starajú o svojich najlepších zvieracích kamarátov psíkov. Užívajú si spolu veľa zábavy a hier. Evička sa tiež rada hojdá na ružovom hojdacom koníkovi.

SIMBA Bábika Steffi princezná na koni
21,80 € 19,90 €

Bábika Steffi ako princezná na koni. Bábika má dlhokánske vlasy, ktoré jej dievčatá môžu česať priloženým hrebeňom. Kôň má na hrive ozdoby v podobe podkov.

SIMBA Bábika Evička zverolekárske auto 2v1
34 €

Novinka

Táto bábika Evička prišla s veterinárskym autom. Keď rozložíš auto, získaš veterinárnu ordináciu, v ktorej môžeš vyšetriť veľa zvieratiek. Súčasťou balenia je pes, mačka a cez 20 ks ďalšieho príslušenstva.

SIMBA Bábika Evička so spolužiakom
9,80 €

Bábika Evička sa v škole najviac kamaráti s Timmym s ktorým zažíva rad dobrodružstiev aj mimo školskej lavice. Evička aj Timmy majú rady módne trendy, a tak aj v škole sú pekne a štýlovo oblečení.

SIMBA Bábika Steffi Hello Kitty Swap
11,30 €

Novinka

Táto krásna bábika Steffi Hello Kitty je s flitrovou sukňou so swap efektom. V príslušenstve nájdeš náhrdelník a čelenku. Nesmie chýbať ani malá kabelka, ktorú nosí bábika pri sebe. Bábika bude krásnym doplnkom v detskej izbičke.

SIMBA Panáčik Cool Kevin, blond
9,96 € 8,90 €

Panáčik Kevin by nemal chýbať žiadnemu dievčatku, ktorá má Steffi bábiku. Je totiž jej neodmysliteľnou súčasťou. Ako jej chlapec alebo kamarát s ňou chodí do kina, na večere alebo výlety a zahŕňa ju komplimentami.