Bábiky, kočíky a domčeky

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Bábiky, kočíky a domčeky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Bábiky, kočíky a domčeky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Bábiky, kočíky a domčeky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Extrastore Kočík pre bábiku Natalie Candy Mattel Barbie Modelka 202 - Čierno-modré šaty s ľadvinkou FBR37
Extrastore Kočík pre bábiku Natalie Candy

Kočík Natalie Kočík pre bábiku Natalie od Milly Mally je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Funkcie a vzhľad kočíka pre bábiku pripomínajú skutočný kočík. Natalie je kočík pre bábiky s dĺžkou do 50 cm. Je vybavená sklopnou kapucňou, popruhmi a kolieskami. Navyše má „košík“ na doplnky pre bábik

môžete mať 29.03 - 30.03

Akcia
Mattel Barbie Modelka 197 - Prúžkované šaty s volánmi FBR37 Mattel Barbie Modelka 202 - Čierno-modré šaty s ľadvinkou FBR37
Mattel Barbie Modelka 197 - Prúžkované šaty s volánmi FBR37

Barbie Modelka je v dúhových pruhovaných šatách s volánikovými rukávmi. Bábika je súčasťou kolekcie oslavujúca rozmanitosť s módnymi bábikami, ktoré podporujú rozprávanie príbehov a detské sny! Vďaka širokej škále odtieňov pleti, farieb očí, farieb a textúr vlasov, typov postavy a módnych štýlov sú bábiky navrhnuté tak, aby odrážali svet, ktorý vidia dnešné deti.

môžete mať DNES

MALL
Akcia
Mattel Barbie Modelka 202 - Čierno-modré šaty s ľadvinkou FBR37 Mattel Barbie Modelka 202 - Čierno-modré šaty s ľadvinkou FBR37
Mattel Barbie Modelka 202 - Čierno-modré šaty s ľadvinkou FBR37

Barbie Modelka má na sebe čierno-modré šaty, ktoré sú doplnené roztomilou ružovou ľadvinkou. Bábika je súčasťou kolekcie oslavujúca rozmanitosť s módnymi bábikami, ktoré podporujú rozprávanie príbehov a detské sny! Vďaka širokej škále odtieňov pleti, farieb očí, farieb a textúr vlasov, typov postavy a módnych štýlov sú bábiky navrhnuté tak, aby odrážali svet, ktorý vidia dnešné deti.

môžete mať DNES

MALL
Llorens New Born dievčatko 63544 Llorens New Born dievčatko 63544
Llorens New Born dievčatko 63544

New Born bábätko dievčatko s podložkou, ktoré si želá každá malá mamička. Na telíčku sú roztomilé bábätkovské faldíky a pohlavie. Cumlík slúži len ako doplnok. Vinylové telíčko možno kúpať. Veľkosť bábätka je 35 cm.

môžete mať DNES

MALL
Mattel Barbie Oblečky GWD96 Llorens New Born dievčatko 63544
Mattel Barbie Oblečky GWD96

Oblečte si svoju bábiku Barbie®! Táto skvelá kolekcia oblečenia pre bábiky je rovnako všestranná ako ona. Každé módne balenie obsahuje jedno oblečenie a dva doplnky na obliekanie bábiky Barbie®. Kombinujte ich s ostatnými oblečkami, topánkami a doplnkami Barbie® z tohto radu a vytvárajte rôzne looky a objavujte nové štýly.

môžete mať DNES

MALL
Bayer Chic Kočík YOLO Llorens New Born dievčatko 63544
Bayer Chic Kočík YOLO

Kočík – dvojkombinácia, na ktorom z jednej korbičky môžete urobiť hlboký aj športový variant. Kočík má pevný podvozok a nastaviteľnú rukoväť, takže dievčatká si ho môžu prispôsobiť svojej výške.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Novinka
Llorens New Born holčička 73802 Mattel Barbie Model Ken 204 - Tričko s kašmírovým vzorom DWK44
Llorens New Born holčička 73802

New Born miminko holčičku si přeje mít každá malá maminka. Na tělíčku jsou roztomilé miminkovské faldíky a pohlaví. Ruce a nohy jsou k tělu přichycené kloubem. Miminko lze koupat. Velikost miminka je 40 cm.

môžete mať DNES

MALL
Akcia
Mattel Barbie Model Ken 204 - Tričko s kašmírovým vzorom DWK44 Mattel Barbie Model Ken 204 - Tričko s kašmírovým vzorom DWK44
Mattel Barbie Model Ken 204 - Tričko s kašmírovým vzorom DWK44

Tento model Ken je súčasťou kolekcie oslavujúcej rozmanitosť s módnymi bábikami, ktoré podporujú rozprávanie príbehov a detské sny! Vďaka širokej škále odtieňov pleti, farieb očí, farieb a textúr vlasov, typov postavy a módnych štýlov, sú bábiky navrhnuté tak, aby odrážali svet, ktorý dnešné deti vidia.

môžete mať DNES

MALL
Antonio Juan 7030 Toneta realistická bábika bábätko Mattel Barbie Model Ken 204 - Tričko s kašmírovým vzorom DWK44
Antonio Juan 7030 Toneta realistická bábika bábätko

Hovoriaca, ručne vyrobená realistická španielska bábika – bábätko. Po zatlačení na bruško začne bábika vydávať zvuky podobné detskému bľabotaniu. Bábika má mäkké látkové telo, hlava a končatiny sú vyrobené z kvalitného mäkčeného vinylu.

môžete mať DNES

MALL
PLAYTO Športový kočík pre bábiky Olivie svetlo ružový Baby Annabell Oblečenie s bundou 43 cm ružové nohavice
PLAYTO Športový kočík pre bábiky Olivie svetlo ružový

Krásny športový kočík pre bábiky Olivie. Každá malá slečna chce mať svoj kočík. Športový trojkolesový kočík je vyrobený z kvalitného a pevného materiálu, veľmi bezpečný, ľahký a ľahko sa ovláda. Moderný dizajn, krásne farby a vzory, ľahké zloženie aj rozloženie, to všetko kočík ponúka.

môžete mať 28.03 - 29.03

Novinka
BABY born Souprava s růžovým kožíškem, 43 cm Baby Annabell Oblečenie s bundou 43 cm ružové nohavice
BABY born Souprava s růžovým kožíškem, 43 cm

BABY born už se nemůže dočkat zimy. Chce totiž všem předvést svůj měkký a nadýchaný plyšový kabátek. Je ozdoben velkými květinovými nášivkami, mezi kterými tančí nášivky motýlků. Navíc je pokryt stříbrnými třpytkami, takže se krásně leskne. Dokonce i čepička s bambulkou je ozdobena stříbrnými tečkami.

môžete mať DNES

MALL
Baby Annabell Oblečenie s bundou 43 cm ružové nohavice Baby Annabell Oblečenie s bundou 43 cm ružové nohavice
Baby Annabell Oblečenie s bundou 43 cm ružové nohavice

Keď beháš po vonku, je dôležité si so sebou zobrať aj bundu, keby sa náhodou zmenilo počasie. Ako praktické, že tento džínsový oblek bundu má! Ako sa ti páči kombinácia bundy s kapucňou a dva v jednom denimovej sukienky s ružovými legínami a s bielym tričkom? Na vychádzku s mamičkou je to ideálne!

môžete mať DNES

MALL