Kód: 24479673

Rubens Barn Terapeutická, empatická bábika Anna oslavuje - 50 cm

Rubens Barn Terapeutická, empatická bábika Anna oslavuje - 50 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Bábiky Rubens Barn® sú navrhnuté špeciálnym terapeutom vo Švédsku, sú krásne vypracované s nečakane roztomilými tváričkami a telíčkom, ktoré prosí aby sa mohlo ku Vám pritúliť. Terapeutické bábiky Vám ponúkajú plnú náruč priateľstva a radosti. Vhodné sú najma pre naších starých rodičov, ale i deti. Celý popis
96 €
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
96 €
Pri zaobstaraní MALL karty 66 €

30.3.2023 na výdajnom mieste
30.3.2023 - 31.3.2023 na vašej adrese

Popis

Priateľská, láskyplná bábika Anna pripravená oslavovať – so svetlo hnedými vláskami, modrými očkami s pehami ktoré vykúzlia úsmev takmer každému.

Terapeuticka, Empatická bábika Anna má oblečené mäkkučké, elegantné šatôčky s červeným svetríkom s čipkami a čiernými topánočkami. Vo vláskoch má bielu mašľu.

Veľkosť bábiky je 50 cm pri váhe 1 kg.

Bábika je určené pre vekové kategórie – 3 až 130 rokov.

Bábiky Rubens Barn® sú mäkkučké a navrhnuté tak, aby sa mohli stať skutočnými priateľmi pre deti. Priateľské bábiky sú krásne vypracované s nečakane roztomilými tváričkami a telíčkom, ktoré prosí aby sa mohlo ku Vám pritúliť. Tieto terapeutické bábiky ponúkajú plnú náruč priateľstva a radosti. Aj preto bez ohľadu na Váš vek sa rozhodnete byť ich priateľom.

Postavička terapeutickej bábiky je dokonalá, pevne tvarovaná pre nosenie, ale s mäkkou tváričkou a telíčkom pripomínajúcim skutočnú pokožku. Je to priateľská bábika so životnou energiou ktorá pramení aj z jej vyšívaných očí so silným vyjadrením radosti. Toto všetko spolu napomáha k tomu aby bábiky Rubens Barn® boli práve to, po čom naozaj túžite, potrebujete, hľadáte.

Ručne šité bábiky možno prať v práčke ( soft cyklus ) a sušiť v sušičke ( nízka teplota ). Oblečenie by sa malo prať v ruke.

K bábike ponúkame bohaté príslušenstvo v podobe oblečenia na mieru.

Všetky naše bábiky a ich príslušenstvo sa hrdia značkou CE – výrobok spĺňa všetky príslušné základné požiadavky – na bezpečnosť, ochranu zdravia, ochranu životného prostredia. Všetky výrobky sú testované podľa stanovených bezpečnostných noriem v danej krajine, kde sú predávané v Európe - EN 71 a v Spojených štátoch - ASTM - normy. Výrobný závod pre všetky bábiky je certifikovaný podľa normy ISO 9001.