Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Bábiky Babyborn na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Bábiky Babyborn nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Bábiky Babyborn – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
BABY born Staršia sestrička, blondínka, 43 cm BABY born Staršia sestrička, blondínka, 43 cm
BABY born Staršia sestrička, blondínka, 43 cm

Staršia sestrička miluje česanie. Každý deň vymýšľa nové účesy pre svoje kvalitné vlásky. Pri úprave vrkôčikov a drdolov a ich zdobenie používa rôzne vlasové doplnky. Sponky, gumičky do vlasov a farebné pramienky vlasov na sponke, ktoré dokonale farebne ladia s oblečením bábiky.

môžete mať 28.03

MALL
BABY born Môj veselý psík BABY born Staršia sestrička, blondínka, 43 cm
BABY born Môj veselý psík

BABY born má nového zvieracieho kamaráta. Keď šteniatko pohladíš po chrbte, zavrtí chvostíkom a počuješ roztomilé psie zvuky. Vie piť vodu zo svojej mištičky: vyplazí jazýček a budeš počuť, ako srká.

môžete mať 28.03

MALL
BABY born Klokanka BABY born Staršia sestrička, blondínka, 43 cm
BABY born Klokanka

„Jé, jééé…!“ Bábika BABY born už ani nestačí nadšene ukazovať rukami a kopať nohami. V ZOO je toľko roztomilých zvieratiek. Sedí vo svojej klokanke natočená dopredu a nadšene pozoruje kozy, vydry, jelene a ďalšie zvieratká. V jaskyni s netopiermi by ale radšej chcela sedieť obrátene a pritúliť sa k mamičke alebo oteckovi. V temnej jaskyni je to predsa len trochu desivé.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Skriňa s kačičkou na predpoveď počasia BABY born Skriňa s kačičkou na predpoveď počasia
BABY born Skriňa s kačičkou na predpoveď počasia

BABY born sa riadi známym porekadlom, že neexistuje nič také ako je zlé počasie, je len zlé oblečenie. Zakaždým si starostlivo zistí, aké počasie ju v nadchádzajúcom dni čaká. Na svojej skrini k tomu má skvelých pomocníkov. Správne oblečenie jej pomáhajú vyberať kačička-rosnička a teplomer.

môžete mať 28.03

MALL
BABY born Jedálenská stolička BABY born Skriňa s kačičkou na predpoveď počasia
BABY born Jedálenská stolička

praktickej jedálenskej stoličke je kŕmenie BABY born hračka. Stolička v škandinávskom dizajne má nohy vo vzhľade dreva a pohodlnú ružovú sedačku. Na opierke čakajú na obed medvedík Bruno a kačička Berta. Svetlo ružový stolček má veľa miesta aj na BABY born tanierik a fľaštičku.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Súprava Princezná na ľade, 43 cm BABY born Skriňa s kačičkou na predpoveď počasia
BABY born Súprava Princezná na ľade, 43 cm

Originálne šaty pre bábiky BABY born. Bábika rada sníva o tom, že až bude raz veľká, stane sa princeznou. Zároveň tiež zbožňuje ľad vo všetkých jeho možných formách. Dokonca už vie na svojich bielych korčuliach prejsť celé kĺzisko dookola. Ako ozajstná ľadová princezná nosí BABY born trblietavé šaty, ktorých horná časť vyzerá, ako by bola ušitá z ľadových kociek.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Novinka
BABY born Souprava s růžovým kožíškem, 43 cm BABY born Souprava s růžovým kožíškem, 43 cm
BABY born Souprava s růžovým kožíškem, 43 cm

BABY born už se nemůže dočkat zimy. Chce totiž všem předvést svůj měkký a nadýchaný plyšový kabátek. Je ozdoben velkými květinovými nášivkami, mezi kterými tančí nášivky motýlků. Navíc je pokryt stříbrnými třpytkami, takže se krásně leskne. Dokonce i čepička s bambulkou je ozdobena stříbrnými tečkami.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Akcia
BABY born Sedačka na bicykel žltá BABY born Souprava s růžovým kožíškem, 43 cm
BABY born Sedačka na bicykel žltá

BABY born síce už usilovne jazdí na svojom bicykli so stabilizačnými kolieskami, ale dlhšie trasy ešte krátke nôžky nezvládnu. To sa malá cestovateľka radšej vezie v sedačke na bicykli svojej malej mamičky. Pohodlná sedacia plocha ergonomicky tvarovanej sedačky je potlačená geometrickými vzormi.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born Postieľka na kolieskach BABY born Souprava s růžovým kožíškem, 43 cm
BABY born Postieľka na kolieskach

Bábika BABY born sa v tejto krásnej postieľke v modernom vzhľade dreva cíti ako v nebi. Nebesia z jemného tylu a trblietavý kolotoč s planétami bábiku ukolíše do ríše snov, kde si nechá zdať veselé príbehy o svojej mamičke.

môžete mať 28.03

MALL
Akcia
BABY born Súprava na dobrú noc Deluxe, 43 cm BABY born Staršia sestrička Česacia hlava Morská víla
BABY born Súprava na dobrú noc Deluxe, 43 cm

Ach…“ Bábika BABY born je unavená. Veď už je pekne neskoro. Tak ešte rýchlo vyčistiť zuby ružovou zubnou kefkou a rýchlo sa prezliecť do pyžamka. Mäkučké pyžamko s dlhým rukávom má originálne spracovaný spodný lem. Na ružovej látke je potlač zajačika Benna a zdá sa, že už aj on sa teší do svojho pelechu.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Pecka cena
BABY born Staršia sestrička Česacia hlava Morská víla BABY born Staršia sestrička Česacia hlava Morská víla
BABY born Staršia sestrička Česacia hlava Morská víla

Vaňa sa zmení na morský kadernícky salón. Česacia hlava s dizajnom morskej víly je kaderníckym salónom vo vani. Stačí ju pripevniť k vani pomocou prísaviek, potom napustiť vodou a kadernickemu talentu už nič nestojí v ceste. Farebné vlasy s farebnými pramienkami sú veľmi kvalitné a možno ich upravovať do stále nových účesov. Vlasy môžeš ozdobiť šiestimi sponkami a hrebienkom v tvare čelenky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
BABY born 2v1 Prenosná postieľka ružová BABY born Staršia sestrička Česacia hlava Morská víla
BABY born 2v1 Prenosná postieľka ružová

Zajačik Benno znáša bábike BABY born hviezdičky z neba. Snáď jeho poskakovanie malého rojka nevzbudí. Cestou domov z planetária totiž BABY born zaspala. Z výletu má toľko krásnych zážitkov a prenosná postieľka je tak mäkučká a pohodlná. Je možné ju použiť na nosenie aj na spanie.

môžete mať ZAJTRA

MALL