Trixie Bezpečnostný postroj do auta S

94%
Hodnotenie: 4,7
Trixie

Trixie Bezpečnostný postroj do auta S

94%
Hodnotenie: 4,7
Trixie

Ochranný bezpečnostný postroj do auta pre psy. Výrobok sa skladá z postroja a pásu. Celý popis

4.8
4.7 292
4,80 € Vrátane DPH
Na sklade 5+ kusov

Kód: 487699002

Popis

Popis produktu

Ochranný postroj do auta pre psy. Postroj vždy upevnite do pásového úchytného systému Vášho auta.

Bezpečný, pohodlný, nastaviteľný. V prípade nehody chráni psa pred zranením.

Môže byť použitý aj ako postroj na bežné nosenie – samotný pás je odopínateľný (pripevňuje sa k postroju na karabínu). Pes teda môže mať tento autopostroj zároveň ako postroj, ku ktorému je možné pripnúť i vodítko.

Dĺžka pásu je nastaviteľná až na 62 cm, psík si môže v aute aj ľahnúť, nemusí sedieť. Pre optimálne pohodlie psíka odporúčame nechať dĺžku pásu nastavenú na 62 cm.

Farba čierna. K dostaniu v 5 rôznych veľkostiach.

Rozmery:

  • Bezpečnostný postroj XS: pre obvod hrudníka 20 – 50 cm (vodný pre: čivavu, krysarík, yorkšírsky teriér a iné menšie plemená psov)
  • Bezpečnostný postroj S: pre obvod hrudníka 30 – 60 cm (vhodný pre: jack russel teriér, stredný pudel, stredný bradáč a iné malé a stredné plemená psov)
  • Bezpečnostný postroj M: pre obvod hrudníka 50 – 70 cm (vhodný pre: beagle, kokršpaniel, border kólia, dalmatín, pudel a iné stredné plemená psov)
  • Bezpečnostný postroj L: pre obvod hrudníka 70 – 90 cm (vhodný pre: nemecký ovčiak, setter, bradáč, doberman, zlatý retriever, labrador, stavač a iné veľké plemená psov)
  • Bezpečnostný postroj XL: pre obvod hrudníka 80 – 110 cm (vhodný pre: rottweiler, leonberger, nemecká doga, írsky vlkodav, bernský salašnícky pes a iné veľké a obrie plemená psov)

Upozornenie: je vhodný pre všetky značky vozidiel okrem vozidla Škoda Favorit


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Veľkosť S
Prevedenie nylon